To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα παιδια είμαι καινούριος στο χόμπι σας ευχαριστώ για την αποδοχή
Αν τυχόν ρωτήσω και κατι κουλό μην κράξετε δείξτε κατανόηση.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Όνομα και περιοχή; Ποια κυνήγια σου αρέσουν; Ότι χρειαστείς όλοι είμαστε διαθέσιμοι να σου λύσουμε οποιαδήποτε απορία, αν μπορούμε βέβαια. Μη διαστάσεις να ρωτήσεις.
 
Καλημερα παιδια είμαι καινούριος στο χόμπι σας ευχαριστώ για την αποδοχή
Αν τυχόν ρωτήσω και κατι κουλό μην κράξετε δείξτε κατανόηση.
καλώς όρισες στην παρέα μας καλή διαμονή
ρώτα ότι θες κουλό τρελλο παλαβό.....κράξιμο δεν υπάρχει εδώ μόνο γέλιο και πειράγματα στη χειρότερη
τ όνομα σου;;;;; :)
 
Γεια σε ολη την παρεα....ονομαζομαι Σταυρος Μαραγκος ειμαι απο Συρο και ειμαι 42 χρονων.Ασχολουμε με το κυνηγι απο 18 χρονων και αγαπημενα θηραματα ειναι το τρυγονι-ορτυκι-περδικα-μπεκατσα και τσιχλοκοτσυφα.Ειμαι λατρης και κατοχος επανιελ μπρετον εδω και 16 χρονια.Ειμαι παντρεμενος και πατερας ενος αγοριου 10 ετων και πριν απο εναν μηνα ηρθε μαζι μου περπατητο για τσιχλες ξετρελαμενος.Ειμαι ο διαχειριστης της ιστοσελιδας του Κυνηγετικου Συλλογου Συρου τον πρωτο Κυνηγετικο Συλλογο που ιδρυθηκε στην Ελλαδα.Πολλα χαιρετισματα σε ολους σας.
Καλοστον. Να χαιρεσε την οικογενεια. Επανιελ. Μμμ. Μια μπαλα γεματη αιμα. Το αγαπημενο μου.
 
Καλημερα παιδια είμαι καινούριος στο χόμπι σας ευχαριστώ για την αποδοχή
Αν τυχόν ρωτήσω και κατι κουλό μην κράξετε δείξτε κατανόηση.
Νεκτάριε καλώς όρισες στην πατέα και μη φοβασαι τίποτα .Ρώτα οτι θελεις.Αυτός που ρωτάει μαθαίνει και πάντα βγαίνει κερδισμένος.
 
Καλησπερίζω την παρέα! Είμαι ο Αλέξανδρος 45 χρονών πατέρας δύο παιδιών, μιας κόρης και ενός γιού και ανακάλυψα το σάιτ τον τελευταίο μήνα περίπου! Τους περισσότερους σας γνωρίζω από το e-artemis το οποίο παρακολουθούσα από την ίδρυσή του και συμμετείχα θα έλεγα όχι και πολύ συχνά! Κατάγομαι από την Άρτα και συγκεκριμένα από Κάτω Αθαμάνιο! Μένω Αθήνα στα Πατήσια και μεγάλη αγάπη μου είναι η φάσσα την οποία κυνηγάω στα μπασίματα και αργότερα αν τύχει και πάω στο χωριό! Η ''αγία'' τσίχλα είναι η δέυτερη αγάπη και αυτή που επί το πλείστον δεν αφήνει κανένα κυνηγό παραπονεμένο! Έχω τρία όπλα στην κατοχή μου, μία fabarm eurolion ένα franchi alcione και το όπλο που συντροφεύει πάντα τις εξορμήσεις μου είναι μία benelli rafaello deluxe την οποία έχω φέρει στα μέτρα μου μετά από πολλές δοκιμές στον πίνακα και στο κυνήγι και θεωρώ ότι πλέον είναι προέκταση του χεριού μου!
Αλέξανδρε καλώς ήρθες στη παρέα μας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top