To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
Καλώς όρισες Κωνσταντίνε !
 
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
Καλησπέρα Κωνσταντινε και καλώς ήρθες στην παρέα!!!
 
ευχαριστω φιλαρακια μου για το καλωσορισμα ...!!!...εγινα μελος και σε αλλα φορουμ κατα καιρους ...αλλα τετοιο καλωσορισμα δεν ξαναδα !! με κανατε και ενιωσα ομορφα!!
Φιλε μου evripidis302 ...εχω ηδη 2 οπλα στην κατοχη μου ...απλα δεν κυνηγησα ποτε μεχρι σημερα ..!!
Αντε να δουμε !!!....ρε ..λες να ηθελα να γινω κυνηγος ...και να μην το ξερω ????? (αναρωτιέμαι.xm.)
Καλώς ήρθες Συνονοματε καλή διαμονη .welcome.
 
Ειμαι ο μαριος και ειμαι νεο μελος. Ειμαι 24 και κατοικω στην θεσνικη. Κυνηγαω απο πολυ μικρος και περπαταω πολυυυυυυυυυυ! Κυνηγαω στα βουνα της φλωρινας και στις λιμνες της περιοχης
.welcome.
 
Ευχαριστω. Μολις ηρθα νευριασμενος σπιτι γιατι εχασα το τσοκακι **!!! Και δεν εινσι αυτο μονο ραγισε τον προηγουμενο μηνα και η λαβη του κοντακιου μου!!!!!! Ολα θα γινουν ομως, καλα κυνηγια εκανα!
 
Ειμαι ο μαριος και ειμαι νεο μελος. Ειμαι 24 και κατοικω στην θεσνικη. Κυνηγαω απο πολυ μικρος και περπαταω πολυυυυυυυυυυ! Κυνηγαω στα βουνα της φλωρινας και στις λιμνες της περιοχης
Καλως ηρθες Μαριε καλη διαμονη .welcome.
 
Ειμαι ο μαριος και ειμαι νεο μελος. Ειμαι 24 και κατοικω στην θεσνικη. Κυνηγαω απο πολυ μικρος και περπαταω πολυυυυυυυυυυ! Κυνηγαω στα βουνα της φλωρινας και στις λιμνες της περιοχης
Καλώς ήρθες Μάριε !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top