To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
σωστός
'οπως επίσης και 2+ παραθέσεις σε μηνύματα μελών
Μάκη πας σε οποιοδήποτε μήνυμα θες να κάνεις παράθεση και πατάς απάντηση .Μετά πας στο επόμενο και πατάς πάλι απάντηση.Μπορείς να το κάνεις όσες φορές θές .Ολα αυτά θα γίνονται παράθεση στο μήνυμα σου
 
Last edited by a moderator:
Μάκη πας σε οποιοδήποτε μήνυμα θες και πατάς απάντηση .Μετά πας στο επόμενο και πατάς πάλι απάντηση.Μπορείς να το κάνεις όσες φορές θές .Ολα αυτά θα γίνονται παράθεση στο μήνυμα σου
ευχαριστώωωωωω :) :):)
 
Last edited:
Αλήθεια ,επεξεργασία για δι'ορθωση κειμένου πως κάνουμε ;

Για δοκιμάστε να κάνετε επεξεργασία στα μνμ. Νομίζω ότι τώρα θα τα καταφέρετε. Παρακαλώ ενημερώστε μας
 
Γεία σας και απο εμένα είμαι ο Kounos κατά κόσμον Δημήτρης και είμαι απο τα Λεχαινά Ηλείας.Εύχομαι τα καλύτερα για αυτήν την προσπάθεια και χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί παιδιά της παρέας -φίλοι καλοι- είναι οι πρωτοστάτες αυτής της προσπάθειας.Να είσθε πάντα καλά και με γερά πνευμόνια γιατί πιστεύω σίγουρα θα χρειαστούν κάποια στιγμή σε αυτό σας το εγχείρημα. Καλή Αρχή!!!!!!
 
Εδώ vpentza.......
Με πετύχατε στη μέση της Ασίας, σε επαγγελματικό ταξίδι, σε εναν παραδεισο από χιονοκότσυφες γερούς, σφικτούς και καθόλου φοβιτσιάρηδες με τον άνθρωπο....
Καλή αρχή και .....σιδεροκέφαλοι
 
Γεία σας και απο εμένα είμαι ο Kounos κατά κόσμον Δημήτρης και είμαι απο τα Λεχαινά Ηλείας.Εύχομαι τα καλύτερα για αυτήν την προσπάθεια και χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί παιδιά της παρέας -φίλοι καλοι- είναι οι πρωτοστάτες αυτής της προσπάθειας.Να είσθε πάντα καλά και με γερά πνευμόνια γιατί πιστεύω σίγουρα θα χρειαστούν κάποια στιγμή σε αυτό σας το εγχείρημα. Καλή Αρχή!!!!!!

Καλώς ήρθες Μήτσο, σε θέλουμε πιο ενεργό εδώ, να μας τρελαίνεις με τα κυνήγια σου στο εξωτερικό και όχι μόνο. .shake.
 
Γεία σας και απο εμένα είμαι ο Kounos κατά κόσμον Δημήτρης και είμαι απο τα Λεχαινά Ηλείας.Εύχομαι τα καλύτερα για αυτήν την προσπάθεια και χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί παιδιά της παρέας -φίλοι καλοι- είναι οι πρωτοστάτες αυτής της προσπάθειας.Να είσθε πάντα καλά και με γερά πνευμόνια γιατί πιστεύω σίγουρα θα χρειαστούν κάποια στιγμή σε αυτό σας το εγχείρημα. Καλή Αρχή!!!!!!
Γεια σου Δημητρη... .welcome.
 
καλημερα σας ειμαι ο δημητρης 37 χρονων κατοικος αρτεμιδας...φιλος με τα περισοτερα παιδια εδω μεσα...να ευχηθω καλη αρχη γιατι πιστευω οτι αυτο το φορουμ ειναι κατι διαφορετικο γιατι εχει φτιαχτει απο αξιολογα ατομα κ θα προσπαθησουμε ολοι για το καλυτερο κ πιστευω οτι θα εχει σιγουρη επιτυχια...
 
Eiμαι ο Παυλος, 51 χρονων, καταγωγη απο Κερκυρα, μενω μονιμα στην Ελβετια. Χαιρομαι πολυ που σας βρισκω ολους εδω.
 
καλημερα σας ειμαι ο δημητρης 37 χρονων κατοικος αρτεμιδας...φιλος με τα περισοτερα παιδια εδω μεσα...να ευχηθω καλη αρχη γιατι πιστευω οτι αυτο το φορουμ ειναι κατι διαφορετικο γιατι εχει φτιαχτει απο αξιολογα ατομα κ θα προσπαθησουμε ολοι για το καλυτερο κ πιστευω οτι θα εχει σιγουρη επιτυχια...
Eiμαι ο Παυλος, 51 χρονων, καταγωγη απο Κερκυρα, μενω μονιμα στην Ελβετια. Χαιρομαι πολυ που σας βρισκω ολους εδω.

Σας καλωσορίζω και τους δύο, στη νέα, σύγχρονη, διαφορετική πλατφόρμα επικοινωνίας μας.......τόσο διαφορετική όσο και η ειλικρινής διάθεση των διοργανωτών να πρεσβεύουν κάτι το ξεκάθαρα νέο, στα κυνηγετικά δρώμενα. :)
 
Αλεξης εδω...Απο Αθηνα, 43 χρονων...Με αρκετους απο εδω εχω βρεθει στο βουνο για κυνηγι...Ελπιζω να τα ξαναπουμε απο κοντα και να γνωρισω και τους υπολοιπους. Καλες εξορμησεις!!!!.hunter.
 
we
Αλεξης εδω...Απο Αθηνα, 43 χρονων...Με αρκετους απο εδω εχω βρεθει στο βουνο για κυνηγι...Ελπιζω να τα ξαναπουμε απο κοντα και να γνωρισω και τους υπολοιπους. Καλες εξορμησεις!!!!.hunter.

Welcome Alexis...........το όνομά σου θα έχει πολύ πέραση στο αμέσως επόμενο, κοντινό χρονικό διάστημα.......συνέχεια το όνομά σου θα ακούμε στις ειδήσεις .very funny.
 
Γεία σας και απο εμένα είμαι ο Kounos κατά κόσμον Δημήτρης και είμαι απο τα Λεχαινά Ηλείας.Εύχομαι τα καλύτερα για αυτήν την προσπάθεια και χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί παιδιά της παρέας -φίλοι καλοι- είναι οι πρωτοστάτες αυτής της προσπάθειας.Να είσθε πάντα καλά και με γερά πνευμόνια γιατί πιστεύω σίγουρα θα χρειαστούν κάποια στιγμή σε αυτό σας το εγχείρημα. Καλή Αρχή!!!!!!
καλημερα σας ειμαι ο δημητρης 37 χρονων κατοικος αρτεμιδας...φιλος με τα περισοτερα παιδια εδω μεσα...να ευχηθω καλη αρχη γιατι πιστευω οτι αυτο το φορουμ ειναι κατι διαφορετικο γιατι εχει φτιαχτει απο αξιολογα ατομα κ θα προσπαθησουμε ολοι για το καλυτερο κ πιστευω οτι θα εχει σιγουρη επιτυχια...
Αλεξης εδω...Απο Αθηνα, 43 χρονων...Με αρκετους απο εδω εχω βρεθει στο βουνο για κυνηγι...Ελπιζω να τα ξαναπουμε απο κοντα και να γνωρισω και τους υπολοιπους. Καλες εξορμησεις!!!!.hunter.
.welcome1.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top