Springer Spaniel

Χθες δυστυχώς έφυγε απρόοπτα από την ζωή ο αγαπημένος μου σύντροφος!δύσκολη στιγμή,πολλά τα συναισθήματα...ερωτηματα πολλά μεσα στο μυαλό μου αν αξίζει να ξαναπεράσω τον ίδιο πόνο....αλλά κρατώντας μόνο τα θετικά και αναλογιζομενος το ποσό καλύτερο άνθρωπο με έκανε αυτός ο σκύλος σκέφτομαι να προχωρήσω σιγά σιγά στην αναζήτηση ενός νέου συντρόφου,πάντα αυτής της εξαιρετικής ράτσας!
 
Χθες δυστυχώς έφυγε απρόοπτα από την ζωή ο αγαπημένος μου σύντροφος!δύσκολη στιγμή,πολλά τα συναισθήματα...ερωτηματα πολλά μεσα στο μυαλό μου αν αξίζει να ξαναπεράσω τον ίδιο πόνο....αλλά κρατώντας μόνο τα θετικά και αναλογιζομενος το ποσό καλύτερο άνθρωπο με έκανε αυτός ο σκύλος σκέφτομαι να προχωρήσω σιγά σιγά στην αναζήτηση ενός νέου συντρόφου,πάντα αυτής της εξαιρετικής ράτσας!
Να 'σαι γερος να τον θυμασαι !
Τι επαθε ρε Λιακο?
 
Να 'σαι γερος να τον θυμασαι !
Τι επαθε ρε Λιακο?
Ευχαριστώ πολύ γιαννη!του βρήκαν έναν όγκο...αλλά επειδή συνέβησαν όλα τόσο γρήγορα,ούτε γαστροσκόπηση ούτε προλάβαμε να τον ανοίξουμε...ενώ τον είχα στην κλινική,δυστυχώς ο φίλος μου έφυγε!
 
Χθες δυστυχώς έφυγε απρόοπτα από την ζωή ο αγαπημένος μου σύντροφος!δύσκολη στιγμή,πολλά τα συναισθήματα...ερωτηματα πολλά μεσα στο μυαλό μου αν αξίζει να ξαναπεράσω τον ίδιο πόνο....αλλά κρατώντας μόνο τα θετικά και αναλογιζομενος το ποσό καλύτερο άνθρωπο με έκανε αυτός ο σκύλος σκέφτομαι να προχωρήσω σιγά σιγά στην αναζήτηση ενός νέου συντρόφου,πάντα αυτής της εξαιρετικής ράτσας!
Δύσκολο να ξεπεράσεις τον χαμό του αγαπημένου σου σκύλου αλλά η αλήθεια είναι ότι ένας νέος σύντροφος θα απαλύνει τον πόνο.
 
Χθες δυστυχώς έφυγε απρόοπτα από την ζωή ο αγαπημένος μου σύντροφος!δύσκολη στιγμή,πολλά τα συναισθήματα...ερωτηματα πολλά μεσα στο μυαλό μου αν αξίζει να ξαναπεράσω τον ίδιο πόνο....αλλά κρατώντας μόνο τα θετικά και αναλογιζομενος το ποσό καλύτερο άνθρωπο με έκανε αυτός ο σκύλος σκέφτομαι να προχωρήσω σιγά σιγά στην αναζήτηση ενός νέου συντρόφου,πάντα αυτής της εξαιρετικής ράτσας!

Aξιζει, και πρεπει να το επιδιωξεις και αμεσως. Ο σκυλος στο σπιτι, ετσι οπως τον ειχες, σε κανει καλυτερο ανθρωπο
 
Χθες δυστυχώς έφυγε απρόοπτα από την ζωή ο αγαπημένος μου σύντροφος!δύσκολη στιγμή,πολλά τα συναισθήματα...ερωτηματα πολλά μεσα στο μυαλό μου αν αξίζει να ξαναπεράσω τον ίδιο πόνο....αλλά κρατώντας μόνο τα θετικά και αναλογιζομενος το ποσό καλύτερο άνθρωπο με έκανε αυτός ο σκύλος σκέφτομαι να προχωρήσω σιγά σιγά στην αναζήτηση ενός νέου συντρόφου,πάντα αυτής της εξαιρετικής ράτσας!

Ηλια το έχω νιώσει το συναίσθημα και έκανα το λάθος να πάρω μετά από 1,5-2 χρόνια σκύλο... Δεν βοηθάει καθόλου ψάξε και βρες (μας) το δύο κουταβάκια για του χρόνου.
Να θυμάσαι πάντα το φιλαράκι σου και τις ωραίες βόλτες που κάνατε παρέα στη φύση!
 
Ηλια το έχω νιώσει το συναίσθημα και έκανα το λάθος να πάρω μετά από 1,5-2 χρόνια σκύλο... Δεν βοηθάει καθόλου ψάξε και βρες (μας) το δύο κουταβάκια για του χρόνου.
Να θυμάσαι πάντα το φιλαράκι σου και τις ωραίες βόλτες που κάνατε παρέα στη φύση!
Έτσι και αλλιώς σε είχα κα εσένα στα υπόψιν,όταν έχω νέα θα ενημερωθείς!:D
 
Θα το βρεις ειμαι σιγουρος γι αυτο και θα εχεις ενα καθημερινο χαμογελο μεχρι τ'αυτια μετα!;)
Το ελπίζω...αλλά το κακό είναι πως θα είμαι μακρυα...και δεν θα μπορώ να του αφιερώσω τον χρόνο που θέλω...με τον άλλον ήμασταν συνέχεια μαζί και είχαμε ανάπτυξη άλλη επαφή...με τα μάτια καταλαβαινομασταν....
 
20181006_103354.jpg
 
Μετά από καθόλου σκέψη το νέο μέλος που θα μας κλέψει την καρδιά. Αφου η αγαπημένη μας για πάντα σιγά σιγά αλοκληρωνει τον κικλο της και θα πρέπει σιγά σιγά να εισηχασει αφού κυνηγαει 2 χρωνια Τορα κουφη κ1 χρόνο χορις να βλέπει καλά με το ίδιο πάθος και επητηχειες λες και δεν τρέχει τπτ.
 
Back
Top