Springer Spaniel

Μετά από αρκετο ψάξιμο για έναν σκύλο επαναφοράς και ξεπεταγματος πιστεύω βρήκα τον σύντροφο μου για τα κυνηγια που κάνω.....
YLWxomW.jpg

meKeGfW.jpg

Μας έχει κλέψει την καρδιά από τις πρώτες ώρες που τον έχουμε μαζί μας.....
Χρήστο εύχομαι να είναι καλότυχο και να είστε μαζί συντροφιά για πολλά χρόνια!
 
Καλησπέρα σας.Να σας ζήσει και ειλικρινά να σας γεμίσει χαρές κυνηγετικές και μη.Από που προέρχεται;
Λίγο μικρούλι το πηρατε πάντως
Γεια σας κ.Γιωργο,λοιπον το σκυλάκι το πήρα από τον κουμπάρο μου(που με έχει παντρέψει)και οι δυο γονείς είναι τρομεροί κυνηγοί(τους έχω δει με τα μάτια μου)και από ότι μου έχει πει είναι από καλά αίματα,ναι όντως το πήρα λίγο μικρούλη γιατί η σκυλα έπαθε μια μόλυνση στις θηλες και αναγκαστικά έπρεπε να κοπεί το γάλα,αλλα δεν υπάρχει πρόβλημα τρώει μόνος του καλά και είναι και πολύ κινητικος .......
 
Μετά από αρκετο ψάξιμο για έναν σκύλο επαναφοράς και ξεπεταγματος πιστεύω βρήκα τον σύντροφο μου για τα κυνηγια που κάνω.....
YLWxomW.jpg

meKeGfW.jpg

Μας έχει κλέψει την καρδιά από τις πρώτες ώρες που τον έχουμε μαζί μας.....
Χρήστο καλοτυχο να είναι και εύχομαι να γίνεται αχώριστοι!:)
 
Μετά από αρκετο ψάξιμο για έναν σκύλο επαναφοράς και ξεπεταγματος πιστεύω βρήκα τον σύντροφο μου για τα κυνηγια που κάνω.....
YLWxomW.jpg

meKeGfW.jpg

Μας έχει κλέψει την καρδιά από τις πρώτες ώρες που τον έχουμε μαζί μας.....
Καλότυχος να είναι Χρήστο!
Εύχομαι να ζήσετε αξέχαστα κυνήγια παρέα.
 
Μετά από αρκετο ψάξιμο για έναν σκύλο επαναφοράς και ξεπεταγματος πιστεύω βρήκα τον σύντροφο μου για τα κυνηγια που κάνω.....
YLWxomW.jpg

meKeGfW.jpg

Μας έχει κλέψει την καρδιά από τις πρώτες ώρες που τον έχουμε μαζί μας.....
Τι μουσούδα είναι αυτή ρε φίλε;; Σου εύχομαι να είναι καλοτυχος και υγιής πάντα! Και να ζήσετε υπέροχες στιγμές :)
 
Γεια σας κ.Γιωργο,λοιπον το σκυλάκι το πήρα από τον κουμπάρο μου(που με έχει παντρέψει)και οι δυο γονείς είναι τρομεροί κυνηγοί(τους έχω δει με τα μάτια μου)και από ότι μου έχει πει είναι από καλά αίματα,ναι όντως το πήρα λίγο μικρούλη γιατί η σκυλα έπαθε μια μόλυνση στις θηλες και αναγκαστικά έπρεπε να κοπεί το γάλα,αλλα δεν υπάρχει πρόβλημα τρώει μόνος του καλά και είναι και πολύ κινητικος .......
Το μικρό το ανέφερα όχι για την διατροφή του, λογικό είναι σε τέτοια ηλικία να τρώει και μονο του,αλλά οσο αφορά την κοινωνικοποίηση του και την ψυχοσύνθεση του.Καλή συνέχεια εύχομαι
 
Μετά από αρκετο ψάξιμο για έναν σκύλο επαναφοράς και ξεπεταγματος πιστεύω βρήκα τον σύντροφο μου για τα κυνηγια που κάνω.....
YLWxomW.jpg

meKeGfW.jpg

Μας έχει κλέψει την καρδιά από τις πρώτες ώρες που τον έχουμε μαζί μας.....
Χρήστο να το χαίρεσαι,κουκλάκι είναι!
 
Back
Top