Sporting & Compak Sporting της Fitasc

Να κανονίσουμε καμία μάζωξη? .shoot.

Γερασιμάκο, εγώ προσωπικά δεν θυσιάζω μια αργία για να πάω Μαλακάσα. Προτιμώ να ρίξω 10 τουφεκιές σε τσίχλες. Αν ήταν ανοιχτό το Σχιστό, θα ήταν πιο εύκολο.
 
Γερασιμάκο, εγώ προσωπικά δεν θυσιάζω μια αργία για να πάω Μαλακάσα. Προτιμώ να ρίξω 10 τουφεκιές σε τσίχλες. Αν ήταν ανοιχτό το Σχιστό, θα ήταν πιο εύκολο.

Εντάξει Γιωρίκα μου άρα καιγόμαστε απο 1η Μαρτίου.. .ha ha ha.
 
Kαι μενα μου λειπει, αλλα περισσοτερο μου λειπει η παρεα. Και επειδη η παρεα θα μαζευτει μολις αρχισει ο καιρος να καλυτερευει, προς το παρον προετοιμαζομαι για τοτε, και γεμιζω για δοκιμες.
 
Φοβερό αγώνισμα. Η καλύτερη εξάσκηση για κυνήγι. Το σκοπευτήριο της Πάρνηθας είχε αγοράσει μία τέτοια μηχανή, αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να την εγκαταστήσει.
 
Οσα Like και να σου δωσουμε, παλι λιγα θα ναι. Ευχομαι να πατε και να το ευχαριστηθητε κατ'αρχιν, και εννοειται να πατε οσο ψηλοτερα γινεται. Καλη επιτυχια σε ολους
 
H πρώτη εθνική ομάδα compak sporting είναι γεγονός. Ψυλλάκης, Κοιλάκος, Μητσιάλης. Ξεκινάμε προετοιμασία για τον τελικό του πανευρωπαικού πρωταθλήματος στο Foligno της Ιταλίας στις 24-26 Απριλίου!

Θα ήταν τιμή για αυτόν εδώ τον ιστότοπο να συμμετέχουν και οι άλλοι δύο συναθλητές σου και συμπαίκτες :)
Να μαθαίνουμε νέα σας, να διαβάζουμε τις εμπειρίες σας και να ανταλλάσσουμε απόψεις.
Αλήθεια, τι απαιτεί μια τέτοιου είδους προετοιμασία; .xm.
 
Καλη επιτυχια παιδια!!!!
Καψτε τους ολους!!!
Αντε μπας και καταλαβουν καποια στιγμη οτι οι και οι Ελληνες αθλητες-πρωταθλητες θελουν πεδια σκοποβολης.
 
Back
Top