Remington Team

Παρελήφθη σήμερα .View attachment 22209
Καλορίζικη και καλοτούφεκη. Εσένα δεν σου λέω καλώς ήρθες στο club γιατί νομίζω είσαι από παλιά :).
Τελικά τι γίνεται ρε. Η Remington τάχα κλείνει, πουλιέται, αλλάζει χέρια κλπ και το Remington team μεγαλώνει.
Ε ρε άμα είσαι θρύλος - και κυρίως αν κάνεις καλά όπλα - ακόμα και στην κρίση σου ανεβάζεις τις πωλήσεις ... .big smile.
 
Καλορίζικη και καλοτούφεκη. Εσένα δεν σου λέω καλώς ήρθες στο club γιατί νομίζω είσαι από παλιά :).
Τελικά τι γίνεται ρε. Η Remington τάχα κλείνει, πουλιέται, αλλάζει χέρια κλπ και το Remington team μεγαλώνει.
Ε ρε άμα είσαι θρύλος - και κυρίως αν κάνεις καλά όπλα - ακόμα και στην κρίση σου ανεβάζεις τις πωλήσεις ... .big smile.
Θρύλος είναι ένας,και είναι κόκκινος!!!!
 
Καλορίζικη και καλοτούφεκη. Εσένα δεν σου λέω καλώς ήρθες στο club γιατί νομίζω είσαι από παλιά :).
Τελικά τι γίνεται ρε. Η Remington τάχα κλείνει, πουλιέται, αλλάζει χέρια κλπ και το Remington team μεγαλώνει.
Ε ρε άμα είσαι θρύλος - και κυρίως αν κάνεις καλά όπλα - ακόμα και στην κρίση σου ανεβάζεις τις πωλήσεις ... .big smile.
Ευχαριστώ να σε καλά . Είμαι λίγο παλιός ναι , από το 1996 . Δεν νομίζω να κλείσει . Αφεντικά αλλάζει . Όπως έκανε η Colt πρόσφατα . Ναι όντως περνούν πολλοί τώρα τελευταία , κι αυτό δεν είναι καλό . Δεν φτάνουν για όλους .
 
Ο κόσμος ξεκινάει και καταλαβαίνει πάντως αρκετά πράματα, όλο και περισσότερο εκοικιωνεται με το κάθε τι νέο που διαμορφώνει η τεχνολογία, αν θέλετε πιο στενά η αγορά.
Καθως είμαστε και σφιχτά οικονομικά σε οικονομικότερες τιμές οι εταιρίες αυτές προσφέρουν το κατά πολύ κάτι παραπανω
 
Θρύλος είναι ένας,και είναι κόκκινος!!!!
Τουφεκαει ενας Ολυμπιακος με benelli....
Ο μονος λογος που πεφτουν τα πουλια ειναι για να ζητησουν πέναλτι!!!
Χιουμορ κανω και ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστές και απο τον φιλο benelli l.h....
 
Back
Top