Remington Team

Ποσταρω άλλες 2 δοκιμές στα 25 μετρα με 4 αστρα με την V3!Η δοκιμή σε τόσο κοντινή απόσταση έχει γίνει για λόγους περιορισμένης ορατότητας όπως για υδρόβια στο απόγευματινο και για τόπους όπου επιτρέπεται η χρήση μολυβδινων σκαγιων!

B&P Tricolor μάλλινη τάπα no6


B&P f2 classic no7
Πολυ ωραιες Στελιο, το χαρτονι ποσο ειναι? Σε καλυπτει δηλαδη το ανοιγμα τουφεκιας για απογευματινο στα παπια η ειναι παλι πολυ κλειστη η τουφεκια?
 
Ποσταρω άλλες 2 δοκιμές στα 25 μετρα με 4 αστρα με την V3!Η δοκιμή σε τόσο κοντινή απόσταση έχει γίνει για λόγους περιορισμένης ορατότητας όπως για υδρόβια στο απόγευματινο και για τόπους όπου επιτρέπεται η χρήση μολυβδινων σκαγιων!

B&P Tricolor μάλλινη τάπα no6


B&P f2 classic no7

Στελαρα ασε τα 25 μετρα κ κανε καμια σοβαρη δοκιμη να δουμε το εργαλειο... :p
 
Στελαρα ασε τα 25 μετρα κ κανε καμια σοβαρη δοκιμη να δουμε το εργαλειο... :p
Άρη θα κάνω κι άλλες δοκιμές φίλε μου.Απλα με πιέζει ο χρονος.Εκανα αυτές τις δοκιμές με τα φυσίγγια που δουλεύω χρόνια με την maxus στα απογευματινα στα παπιά για να δω τις κατανομες του όπλου.
 
Φίλε είναι πολύ φονικό το όπλο και βγάζει πολύ δύναμη.Η μαξους έχει καλύτερες κατανομες με τα μανησια τσοκ αλλά δεν έχει κεντρα
Βάλε ένα απλό Κάρλσον στην μαξους η τρούλοκ να δεις διαφορά
 
Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σε Remington 1100
Δουλειά δεν είχε ο "χριστιανός", έψαξε και την βρήκε ...
Κρίμα σκέφτηκα να μην έχω κάνει ένα δώρο στη κυρία που με υπηρετεί ανελλιπώς τόσο καιρό, μέρες που είναι.
Έτσι λοιπόν με τη βοήθεια μιας βαφής χρυσού σμάλτου μετάλλων, έδωσα χριστουγεννιάτικο χρώμα στο όπλο μου. Αν και πόσο θα αντέξει, θα δείξει στη πορεία, πάντως εγγυάται θερμοκρασίες >100°C και εξωτερική χρήση. Αν είναι να φύγει το σμάλτο, μάλλον θα είναι από χρήση καθαριστικών ...
Μέχρι τότε, ας καμαρώνει σαν γύφτικο σκεπάρνι.
 

Attachments

  • PC250001.JPG
    PC250001.JPG
    369,9 KB · Προβολές: 73
  • PC250002.JPG
    PC250002.JPG
    237,9 KB · Προβολές: 73
  • PC250003.JPG
    PC250003.JPG
    300,7 KB · Προβολές: 75
  • PC250004.JPG
    PC250004.JPG
    357,1 KB · Προβολές: 75
Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση σε Remington 1100
Δουλειά δεν είχε ο "χριστιανός", έψαξε και την βρήκε ...
Κρίμα σκέφτηκα να μην έχω κάνει ένα δώρο στη κυρία που με υπηρετεί ανελλιπώς τόσο καιρό, μέρες που είναι.
Έτσι λοιπόν με τη βοήθεια μιας βαφής χρυσού σμάλτου μετάλλων, έδωσα χριστουγεννιάτικο χρώμα στο όπλο μου. Αν και πόσο θα αντέξει, θα δείξει στη πορεία, πάντως εγγυάται θερμοκρασίες >100°C και εξωτερική χρήση. Αν είναι να φύγει το σμάλτο, μάλλον θα είναι από χρήση καθαριστικών ...
Μέχρι τότε, ας καμαρώνει σαν γύφτικο σκεπάρνι.
Ωραία δουλειά φίλε.Σουπερ φρεσκαρισμα.
 
Φίλε είναι πολύ φονικό το όπλο και βγάζει πολύ δύναμη.Η μαξους έχει καλύτερες κατανομες με τα μανησια τσοκ αλλά δεν έχει κεντρα
Διαφορές στην ανάκρουση υπάρχει; ;Έχει ακουστεί ότι η V3 ψιλοκλοτσάει...
 
Καλησπερα φιλε,
Θελω να εχει μια διακριτικη.
Παραδοσιακα πραγματα :)
Συμφωνα με τον Αntony Matareze το καλυτερο στοχαστρο ειναι να μην εχεις .Αν ομως το θελεις ,ο ιδιος προτεινει το μεσαιο πολυ μικρο που εχουν πολλες κανες , η ενα κομματι κοκκινο πλαστικο απο το WD 40
 
Back
Top