Remington Team

Eλλαδα την υπολογίζω 1650 με 1700 ευρώ
αρχισαν και η μπενελομπερετικες τιμολογησεις βλεπω παντος οι τουφεκιες με τα ατσαλια και το εργαλείο θεϊκές βλεπω α και κάτι που μ άρεσε στη ρεμι ειναι η λογικές τιμές σε ανταλλακτικά πχ σετ κοντάεεκι παπια παραλαγης 88 δολάρια πολυ καλές
 
απο ότι βλεπω αξειζει να το παρω και ολόκληρο γτ μια μοντιφα βαλε αγορά κανης και μαστορικα βγαίνει καπως πολλυ το χρήμα και το βλεπω αξειζει το οπλο milvus απο ανακρουσση τι λεει
 
Και οι παλιές 1100 με 70αρα Θαλάμη ρίχνουν τα 24αρια χωρίς καμία ρύθμιση. Είναι μην σου τύχει το στραβό όπλο.
Καπιός είχε ανοίξει τις οπες αεριων στην κανη σε 3 mm γιατί δεν έριχνε ελαφριά αλλά μετά στα 40άρια δε ξέρω τι έγινε
 
Πόσο mm κώνο έχει ρωταω φιλε
Ρε παιδια σταματηστε να πενεβετε τα ρεμινγκτον γτ ειμουν έτοιμος να παρω μια 1100 του 86 76 φουλ τσοκ με τα φραγγα στο χερι και πεςπες απο το πενεμα στα 300 που την είχε το παλικαρι το έκανε 800€ περιμεντε να παρω μια και μετά και εγώ προτος να τις επενώ! Απο ότι βλεπω η ρεμη ξαναγύρισε στην παλια καλή συνταγή στο θέμα κανης με αναβαθμισμένο κώνο και μηχανισμο
 
Μη μη λες τέτοια γιατί σε βλέπω για τη πυρά
.sarcastic.
Γιατι κύριε ευριπήδη Benelli έχουμε και ξέρουμε καλύτερα τώρα των αλλων ειπαμε είναι κανόνια αυτοί τα πληρωσανε εμείς τα πηραμε χοριγεια λόγο του ότι παραδεχομαστε καπια πραγματα! Παντως και με 32 γρμ 7άρια μια χαρά τις καπνιζω τις φασσες καιλιγο αργότερα κάνα 34 έως 36 αυτά σου λέει η μπενελλι τώρα ειναι ακριβη αλλά σου βγαίνει φτηνά στα φυσίγγια μπηκατε τώρα στο νόημα αχαχαχαχαχαχαχαχα ασε τους άλλους να βαρανε με τις γομωσεις puntguns benelli ακριβή στα πιτουρα φτηνή στο αλεύρι μπενελακιδες ειραμα χαβαλε κάνουμε στη πυρα όχι β αλήθειες τα λουκάνικα κ η πανσετες
 
Κι εγω σου λέω όσο και να χει έχεις διευρυμένο αυλό και φυσικά κάννη αχρωμιωτη
Φιλέ μη κολας στο χρωμιο το υλικό και η γεομετρια παιζει ρόλο αν ήταν έτσι με αποχρωμιωση θα τρυπουσαμε όλοι τα σύννεφα και δεύτερων το χρώμιο έχει δυο υπερ και ένα κατά 1 ον αν λέω αν ποτε σπασει έχουμε ρήγμα το οπιό δεν μας δηχνει την έκταση του και είναι σπανιοτατο και τα δυο καλα τώρα ο κατασκεβαστης δε πεθενει του γυαλισματος και ο χρήστης δε πεθενει του καθαρισματος άσχετος ότι πληρωνουμε λες και πηραμε hand polishing servise
 
Η versamax έχει 89αρα θαλάμη. Μπορεί να μην σημαίνει τίποτα, μπορεί να σημαίνει και πολλά έναντι των συμβατικών καννών.
 
Back
Top