Perazzi mx3 Combo

Καλημέρα σε όλους σας
Νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος φίλος που μπορώ να προμηθευτώ μια ανταλλακτική αποσπώμενη σκανδαλοθικη για ένα perazzi mx3 Combo
Eιναι το map με τις χαρακιές για porting?Aν ναί φοράει διαφορετική από τα mx8 . Ελλάδα δυσκολα για μεταχειρισμένη.
Εχει πρόβλημα ή την θέλεις για spare?
 
Καλημέρα σε όλους σας
Νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος φίλος που μπορώ να προμηθευτώ μια ανταλλακτική αποσπώμενη σκανδαλοθικη για ένα perazzi mx3 Combo
Αν μπορείς δείξει μας αυτήν που έχει. Η μόνη της διαφορά μπορεί να είναι στους επικρουστήρες
 
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση
Ναι η O/U είναι με Porting
Όχι δεν έχει πρόβλημα απλά θα ήθελα να έχω την επιλογή πάνω κάτω καθώς απ ότι βλέπω γνωρίζεις
Σε αυτή που έχω πυροδοτεί πρώτη την πάνω
 
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση
Ναι η O/U είναι με
Είναι η κανονική του ΜΧ8 το ΜΧ3 ήταν όπλο περιστεροβολίας και για αυτό πυροβολεί πρώτα την απάνω κάννη. Σίγουρα είχε και δεύτερο ζευγάρι κάννες μακριές συνήθως 71 ή 73. 3&1 τσοκ
 
Είναι η κανονική του ΜΧ8 το ΜΧ3 ήταν όπλο περιστεροβολίας και για αυτό πυροβολεί πρώτα την απάνω κάννη. Σίγουρα είχε και δεύτερο ζευγάρι κάννες μακριές συνήθως 71 ή 73. 3&1 τσοκ
Nαι.Αν θυμάμαι καλά γινεται η ίδια με 250~ ανταλακτικά που είχα ψαχτεί με ενα ΜΧ2L τραπάδικο.
Κάπου το έχω ξαναγράψει.
 
Είναι η κανονική του ΜΧ8 το ΜΧ3 ήταν όπλο περιστεροβολίας και για αυτό πυροβολεί πρώτα την απάνω κάννη. Σίγουρα είχε και δεύτερο ζευγάρι κάννες μακριές συνήθως 71 ή 73. 3&1 τσοκ
Ναι έχω την μονή την κάννη
Το άλλο ζευγάρι O/U βλακεία μου δεν το πήρα
 
Μάλλον αν δεν βρω άλλη θα καταλήξω εκεί που λες
Μπορείς να με καθοδηγήσεις πώς και πού;;
Και σε ευχαριστώ και πάλι για τις άμεσες απαντήσεις όπως ευχαριστώ και τους υπόλοιπους φίλους που απάντησαν
 
Back
Top