Perazzi MX-8 / 2000 ή Krieghoff K80 ή Beretta DT-11

Ποιο από τα τρία;

  • Perazzi MX-8/2000

  • Krieghoff K80

  • Beretta DT-11


Results are only viewable after voting.
Βλαστήμισε μαζί με πολλούς άλλους τις αφλογηστίες των συγκεκριμένων!
΄Άν εννοείς τα Blaser ...το είχα ακούσει και εγώ...γιατί παράγγειλα το F16 αλλά μου είπαν οτι λύθηκε το θέμα από το εργοστάσιο μετά από αυτά που άκουσαν, με δωρεάν αλλαγή στα ανταλλακτικά που χρειάστηκαν....μάλιστα έμαθα οτι στα Ψαχνά στον αγώνα που είχε γίνει είχαν έρθει οι Γερμανοί...και με την παρότρυνση και του Έλληνα υπευθύνου του Γιάννη, άλλαξαν όλα τα ανταλλακτικά δωρεάν
 
Δεν το κατάλαβα Άρη...κάνει και το dt αυτόν τον μπάσο ήχο που κάνει το Perazzi όταν κλείνει σαν χρηματοκιβώτιο;;;
Όχι! Το DT έχει πιο μεταλλικό ήχο! Αλλά αυτό μην σας ξεγελά, ο ήχος κατά το κλείσιμο που παράγεται έχει να κάνει με το φάρδος ύψος της βάσης και το πάχος των τοιχομάτων και προπαντός των εφαρμογών και ποιότητας των ξύλων
 
΄Άν εννοείς τα Blaser ...το είχα ακούσει και εγώ...γιατί παράγγειλα το F16 αλλά μου είπαν οτι λύθηκε το θέμα από το εργοστάσιο μετά από αυτά που άκουσαν, με δωρεάν αλλαγή στα ανταλλακτικά που χρειάστηκαν....μάλιστα έμαθα οτι στα Ψαχνά στον αγώνα που είχε γίνει είχαν έρθει οι Γερμανοί...και με την παρότρυνση και του Έλληνα υπευθύνου του Γιάννη, άλλαξαν όλα τα ανταλλακτικά δωρεάν
Όχι για τα Blaser. Για τα R
 
Όχι! Το DT έχει πιο μεταλλικό ήχο! Αλλά αυτό μην σας ξεγελά, ο ήχος κατά το κλείσιμο που παράγεται έχει να κάνει με το φάρδος ύψος της βάσης και το πάχος των τοιχομάτων και προπαντός των εφαρμογών και ποιότητας των ξύλων

Ναι έχεις δίκιο...απλά αυτό το.....γκουπ .sarcastic. του perazzi είναι το κάτι άλλο
 
Όχι! Το DT έχει πιο μεταλλικό ήχο! Αλλά αυτό μην σας ξεγελά, ο ήχος κατά το κλείσιμο που παράγεται έχει να κάνει με το φάρδος ύψος της βάσης και το πάχος των τοιχομάτων και προπαντός των εφαρμογών και ποιότητας των ξύλων
Συμφωνώ.Αλλά και η ποιότητα μετάλλων.πχ αν κλείσεις ase και dt ..πετάς το dt...
 
Αν βρεις σε λογική τιμή και όχι φαωμένο πάνω από 4000 σκέψου πολύ σοβαρά και αυτό. Ότι καλύτερο έβγαλε ποτέ η Beretta.
View attachment 12529
Ναι.!!. (το μοντ με τους ολυμπιακους κύκλους ξεκόλαγαν οι ρίγες νομίζω)??
 
Last edited:
Αν βρεις σε λογική τιμή και όχι φαωμένο πάνω από 4000 σκέψου πολύ σοβαρά και αυτό. Ότι καλύτερο έβγαλε ποτέ η Beretta.
View attachment 12529


A S E με ήσυχο.. τι είναι αυτά που κάνεις βραδυάτικα..
Καλά έχω πεί εγώ ότι δεν είσαι για καλό εσύ εδώ μέσα...

https://www.car.gr/xyma/view/24080087-beretta-ase-90-trap#bigger-photos
 
Αν βρεις σε λογική τιμή και όχι φαωμένο πάνω από 4000 σκέψου πολύ σοβαρά και αυτό. Ότι καλύτερο έβγαλε ποτέ η Beretta.
View attachment 12529
A S E με ήσυχο.. τι είναι αυτά που κάνεις βραδυάτικα..
Καλά έχω πεί εγώ ότι δεν είσαι για καλό εσύ εδώ μέσα...

https://www.car.gr/xyma/view/24080087-beretta-ase-90-trap#bigger-photos

Με μπερδεύετε τώρα....δηλαδή καλύτερο από το Perazzi;;;
 
Last edited:
Back
Top