Mobile τσοκ.

Χαιρετώ την ομάδα.
Διατίθενται mobile τσοκ 1-3-4 *.
Βγήκαν κατευθείαν από καινούριο όπλο και είναι εντελώς ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ.!!!!!
Μαζί ΔΩΡΟ ένα τσοκοκλειδο και τα έξοδα μεταφοράς.
Στα 85€.!
 

Attachments

  • IMG_20240317_101937.jpg
    IMG_20240317_101937.jpg
    203,2 KB · Προβολές: 69
  • IMG_20240317_101950.jpg
    IMG_20240317_101950.jpg
    144,5 KB · Προβολές: 68
Χαιρετώ την ομάδα.
Διατίθενται mobile τσοκ 1-3-4 *.
Βγήκαν κατευθείαν από καινούριο όπλο και είναι εντελώς ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ.!!!!!
Μαζί ΔΩΡΟ ένα τσοκοκλειδο και τα έξοδα μεταφοράς.
Στα 85€.!
Αν θυμάμαι καλά,εσύ δεν έψαχνες για Superpose με mobil choke;
 
Εκτός από τα παραπάνω τσοκ δεκτή ανταλλαγή και με έσω - έξω τσοκ 2* (να ρίχνει ατσάλινα) και 5* χωρίς porting συν πιθανή διάφορα από μέρους μου.
 
Τα εργοστάσια όχι.
Εγώ αναφέρομαι σε έσω - έξω.
Πολλές μάρκες, π.χ. τα ελληνικά Brain, ρίχνουν ατσάλινα και με Extra full.
Εγω δεν πιστευω κανεναν αφτερμαρκετ επιστημονα οταν τα εργοστασια παραγωγης οπλων και η cip λενε απο 3* και πανω !! Το οπλο με τα ατσαλινα καταστρεφεται ακριβως εκει που αρχιζουν τα τσοκ !! Εκει φουσκωνουν τα πιο πολλα !
 
Εγω δεν πιστευω κανεναν αφτερμαρκετ επιστημονα οταν τα εργοστασια παραγωγης οπλων και η cip λενε απο 3* και πανω !! Το οπλο με τα ατσαλινα καταστρεφεται ακριβως εκει που αρχιζουν τα τσοκ !! Εκει φουσκωνουν τα πιο πολλα !
έχουν ξεκινήσει και ρίχνουν πρώτη η fabarm και τωρα η καινούρια κανη της benelli ρίχνουν ατσάλινα με όλα τα τσοκ
 
έχουν ξεκινήσει και ρίχνουν πρώτη η fabarm και τωρα η καινούρια κανη της benelli ρίχνουν ατσάλινα με όλα τα τσοκ
Μεχρι να αρχισουν τα παρατραγουδα μετα θα το κοψουν ,εκτος και αν ειναι μπουρι η κανη και στο τελος ειναι ιση με τους αυλους ! Ετσι κιαλιως δεν τα χρειαζεσαι! Ο κυληνδρος στα ατσαλια εχει καλητερη πικνοτητα και κατανομη απο τον ασσο στα μοληβδηνα !
 
Μεχρι να αρχισουν τα παρατραγουδα μετα θα το κοψουν ,εκτος και αν ειναι μπουρι η κανη και στο τελος ειναι ιση με τους αυλους ! Ετσι κιαλιως δεν τα χρειαζεσαι! Ο κυληνδρος στα ατσαλια εχει καλητερη πικνοτητα και κατανομη απο τον ασσο στα μοληβδηνα !
Δεν νομίζω απλά θα ανοίγουν πιστεύω λίγο περισσότερο την διάμετρο και την φούστα του τσοκ και δεν θα υπάρχει θέμα
 
Back
Top