Kurzhaar

ωντος φιλεμου το σκυλακι ετσι μου φεναιτε και μενα,,εχη παρα πωλη καλο petigri απο γονης φωρτωμενη κυπελα και κυνηγιτικους βεβαιαααα,,τσιπαρισμενω με τα χαρτιατου και τα εμβωλιατου και σε πωλη λογικη τιμηηηη.my man. εας του ευχηθουμε καλη τυχη και καλα κυνηγια να εχη μιας και θα εχη και δασκαλο δυπλατου 8ετων τον μαξ, και το φιλαρακιμου ειναι και παρα πωλη μερακληςςς.RESPECT.

να ρωτήσω πως λεγε το παλικαρη από την Θεσσαλονίκη που πουλάει σκυλιά
 
πριν τρις μέρες μίλησα μένα τύπο που πουλούσε ένα ....
ΚΟΥΡΤΣΧΑΡ

τον στέλνω μήνυμα και τον ρωτώ
ποσο χρόνον είναι
ποσο το πουλάς
και τι κυνηγάει


τι μου απάντησε ..

που κυνηγάς


του λέω είμαι από χαλκιδική και κυνηγό χαλκιδική

ξαναρωτώ ποσο κάνει το σκυλί σου και τι κυνηγάει


απάντηση
είναι 4 χρόνον και κάννη 1000 euro



φίλε μου τι κυνηγάει το σκυλί θα μου πεις

απάντηση
το σκυλί είναι στο τάδε μέρος φέρνεις τα λεφτά και αν δεν σε κάνει το φέρνεις πίσω σε 15 μέρες

μπορούμε να το δούμε να το βγάλουμε μαζί μια βόλτα να δούμε πως πηγαίνει


όχι το παίρνεις και αν δεν σου κάνει το φέρνεις πίσω

κάτσε ρε φίλε καν μου πεις εσύ όταν το φέρω πίσω ..κοίτα φίλε το σκυλί κάτι το έκανες και τώρα δεν κυνηγάει μετά τι κάνουμε θα παίξουμε τουφεκιές


εγώ έτσι δουλεύω αν θέλεις
.....................................................................................

για πέστε ρε παιδιά τώρα έχει χαζέψει ο κόσμος για εγώ κάνω κάποιο λάθος
απλα φιλεμου εχης πεση σε μακακα και μην συνεχεισης μαζιτου,σκυλια εχη αξιολογα εαν την ψαξης.my man.
 
πριν τρις μέρες μίλησα μένα τύπο που πουλούσε ένα ....
ΚΟΥΡΤΣΧΑΡ

τον στέλνω μήνυμα και τον ρωτώ
ποσο χρόνον είναι
ποσο το πουλάς
και τι κυνηγάει


τι μου απάντησε ..

που κυνηγάς


του λέω είμαι από χαλκιδική και κυνηγό χαλκιδική

ξαναρωτώ ποσο κάνει το σκυλί σου και τι κυνηγάει


απάντηση
είναι 4 χρόνον και κάννη 1000 euro



φίλε μου τι κυνηγάει το σκυλί θα μου πεις

απάντηση
το σκυλί είναι στο τάδε μέρος φέρνεις τα λεφτά και αν δεν σε κάνει το φέρνεις πίσω σε 15 μέρες

μπορούμε να το δούμε να το βγάλουμε μαζί μια βόλτα να δούμε πως πηγαίνει


όχι το παίρνεις και αν δεν σου κάνει το φέρνεις πίσω

κάτσε ρε φίλε καν μου πεις εσύ όταν το φέρω πίσω ..κοίτα φίλε το σκυλί κάτι το έκανες και τώρα δεν κυνηγάει μετά τι κάνουμε θα παίξουμε τουφεκιές


εγώ έτσι δουλεύω αν θέλεις
.....................................................................................

για πέστε ρε παιδιά τώρα έχει χαζέψει ο κόσμος για εγώ κάνω κάποιο λάθος
.very funny..very funny..shake hands.ολα τα λεφτα ο τυποσ συγνωμη για γελια απλα μην ασχολησε αλλο :)
 
πριν τρις μέρες μίλησα μένα τύπο που πουλούσε ένα ....
ΚΟΥΡΤΣΧΑΡ

τον στέλνω μήνυμα και τον ρωτώ
ποσο χρόνον είναι
ποσο το πουλάς
και τι κυνηγάει


τι μου απάντησε ..

που κυνηγάς


του λέω είμαι από χαλκιδική και κυνηγό χαλκιδική

ξαναρωτώ ποσο κάνει το σκυλί σου και τι κυνηγάει


απάντηση
είναι 4 χρόνον και κάννη 1000 euro



φίλε μου τι κυνηγάει το σκυλί θα μου πεις

απάντηση
το σκυλί είναι στο τάδε μέρος φέρνεις τα λεφτά και αν δεν σε κάνει το φέρνεις πίσω σε 15 μέρες

μπορούμε να το δούμε να το βγάλουμε μαζί μια βόλτα να δούμε πως πηγαίνει


όχι το παίρνεις και αν δεν σου κάνει το φέρνεις πίσω

κάτσε ρε φίλε καν μου πεις εσύ όταν το φέρω πίσω ..κοίτα φίλε το σκυλί κάτι το έκανες και τώρα δεν κυνηγάει μετά τι κάνουμε θα παίξουμε τουφεκιές


εγώ έτσι δουλεύω αν θέλεις
.....................................................................................

για πέστε ρε παιδιά τώρα έχει χαζέψει ο κόσμος για εγώ κάνω κάποιο λάθος
Έπεσες σε ξαδερφο του Χάρι Ποττερ, αν του δώσεις τα λεφτά θα δεις πως θα.....εξαφανιστεί......sarcastic..sarcastic.
 
γιασας παιδεςς μια μεγαλη απωλεια ειχε σημερα το φιλαρακιμου που κυνηγαμε χρονια μαζι,,μετα απο παθολογικα αιτια του πεθανε ο κουρτσχαρακος ηλικιας 8,5 ετων, καναμε φανταστικα κυνηγια με τα σκυλιαμας και μαλιστα του εμαθε γραματα του κουρτσχαρ η δικιαμου ποιντερινα που ητανε μεγαλιτερη και ειχανε γηνη ενα ζευγαρι ταιριαστω,, μου πηρε τηλ το πρωι και εκλαιγε σαν παιδι,,,,,ευτηχως αγωρασε εναν κουρτσχαρακο το καλοκαιρι που τωρα ειναι 6 7 μηνων και θα βρη παρηγωρια εκη...φιλε γιωργο να εισαι καλα για να τον θημασεεεεε ΥΓ ο φιλος πηγε και τον εθαψε δυπλα στην δικιαμου ποιντερινα σε μπεκατσοτοπι που κυνηγουσαμε σε καστανιες .RESPECT..RESPECT.:(:(
 
γιασας παιδεςς μια μεγαλη απωλεια ειχε σημερα το φιλαρακιμου που κυνηγαμε χρονια μαζι,,μετα απο παθολογικα αιτια του πεθανε ο κουρτσχαρακος ηλικιας 8,5 ετων, καναμε φανταστικα κυνηγια με τα σκυλιαμας και μαλιστα του εμαθε γραματα του κουρτσχαρ η δικιαμου ποιντερινα που ητανε μεγαλιτερη και ειχανε γηνη ενα ζευγαρι ταιριαστω,, μου πηρε τηλ το πρωι και εκλαιγε σαν παιδι,,,,,ευτηχως αγωρασε εναν κουρτσχαρακο το καλοκαιρι που τωρα ειναι 6 7 μηνων και θα βρη παρηγωρια εκη...φιλε γιωργο να εισαι καλα για να τον θημασεεεεε ΥΓ ο φιλος πηγε και τον εθαψε δυπλα στην δικιαμου ποιντερινα σε μπεκατσοτοπι που κυνηγουσαμε σε καστανιες .RESPECT..RESPECT.:(:(
Καλή δύναμη στον φίλο σου Σάκη.
Δυστυχώς είναι μεγάλη η στεναχώρια της απώλειας του αγαπημένου μας τετραποδου συντρόφου.
 
Καλή δύναμη στον φίλο σου Σάκη.
Δυστυχώς είναι μεγάλη η στεναχώρια της απώλειας του αγαπημένου μας τετραποδου συντρόφου.
φιλε ολοι τα εχουμε περαση αυτα και με νεοτερα σκυλια απο λεισμανιαση σε καταλαβαινω
 
γιασας παιδεςς μια μεγαλη απωλεια ειχε σημερα το φιλαρακιμου που κυνηγαμε χρονια μαζι,,μετα απο παθολογικα αιτια του πεθανε ο κουρτσχαρακος ηλικιας 8,5 ετων, καναμε φανταστικα κυνηγια με τα σκυλιαμας και μαλιστα του εμαθε γραματα του κουρτσχαρ η δικιαμου ποιντερινα που ητανε μεγαλιτερη και ειχανε γηνη ενα ζευγαρι ταιριαστω,, μου πηρε τηλ το πρωι και εκλαιγε σαν παιδι,,,,,ευτηχως αγωρασε εναν κουρτσχαρακο το καλοκαιρι που τωρα ειναι 6 7 μηνων και θα βρη παρηγωρια εκη...φιλε γιωργο να εισαι καλα για να τον θημασεεεεε ΥΓ ο φιλος πηγε και τον εθαψε δυπλα στην δικιαμου ποιντερινα σε μπεκατσοτοπι που κυνηγουσαμε σε καστανιες .RESPECT..RESPECT.:(:(
Σάκη δύσκολες στιγμές που έχουμε περάσει όλοι όσοι έχουμε σκυλιά. Να'ναι γερός ο φιλος σου να τον θυμάται.
 
Και εγώ το ίδιο παιδιά... Είχα και ανυπομονώ να ξαναπάρω.... Πραγματικά υπέροχα σκυλιά... Παναγιώτη αν βρεις πάρε και για εμένα... .pray to God.
Συνονοματε Μια χαρα εχω βρει τις ακρες μου αλλα τι να κανω που ειμαι υπερφουλ και δεν εδω χορο εχω 4 διαφορων ηλικιων αργοτερα αλλα νομιζω οτι το επομενο υγεια να χουμε θα κουτσονουρικο.sarcastic.
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
 
Back
Top