HW 90 CUSTOM

Το μοναδικο gasram που κυκλοφορει και αξιζει τα λεφτα του(αν και λιγο τσιμπησανε προς τα πανω)
Εχω αναφερθει στα προτερηματα του και οσο για τα κατορθωματα του ειναι απιστευτα!!!!!
Ενα απο τα πιο δυνατα και ευστοχα αεροβολα αρκει να ασχωληθουμε μαζι του για να βρουμε το βληματακι σε βαρος υποδιαμετρημα και σχημα θα ταιριαξει στην καννη του...........οπως και σε ολα τα αεροβολα ακομα και ιδια να ειναι μπορει να εχουν διαφορετικες προτιμησεις σε βλημα αλλα ολα με ενα κοινο παρανομαστη ........να ειναι μπομπε,
Εγιναν λοιπον οι παρακατω εργασιες,,,,,
Κοντακι(απο εμενα) απο ενα πολυ ωραιο ξυλο ελληνικης καρυδιας με προσθετα απο ξυλο vegge..........πελμα ειδηκο για ραβδωτα οπλα απο την Pahmayer και φινιρισμα λινελαιου.
Εσωτερικα........χειροποιητη τσιμουχα........Lazaglide στο πιστονι για απολυτο κεντραρισμα ........Vacan στην καννη......γυαλισμα σκανδαλης και λιπανση με τα καταλληλα γρασσα.
Επισης μπηκε στο μπλοκ της καννης καινουργιος πειρος με αλλεν για αλαγη καννης οποτε και αν χρειαστει σε αλλο διαμετρημα.
Το αποτελεσμα ειναι ενα αεροβολο κοσμημα και σε λειτουργια αλλα κα σε εμφανηση....ενα μοναδικο 90αρι θα ελεγα.
Λιγες φωτο απο την ολη εργασια.
1709986559877.jpeg
1709986594904.jpeg
1709986666606.jpeg
1709986712416.jpeg
1709986767414.jpeg
 
Last edited:
Κοσμημα...Δεν σε ξερω φιλε,αλλα παρακολουθω τις δουλειες σου. Αυτα που φτιαχνεις ειναι εργα τεχνης..Ειμαι στο παρα 5 να το αγορασω για την γυναικα μου.Με φρεναρουν λιγο,αυτα που ακουγονται για απωλεια πιεσης σε ξενα φορουμ.
 
Κοσμημα...Δεν σε ξερω φιλε,αλλα παρακολουθω τις δουλειες σου. Αυτα που φτιαχνεις ειναι εργα τεχνης..Ειμαι στο παρα 5 να το αγορασω για την γυναικα μου.Με φρεναρουν λιγο,αυτα που ακουγονται για απωλεια πιεσης σε ξενα φορουμ.
Να εισαι καλα ...σε ευχαριστω.........................για γυναικα δεν κανει λογω βαρους και δυναμη οπλισης......
Στην γυναικα σου θα παρεις ενα HW 30 να ριχνει οσες ωρες θελει ευχαριστα και με καταπληκτικη ακριβεια!!!!!!
 
Να εισαι καλα ...σε ευχαριστω.........................για γυναικα δεν κανει λογω βαρους και δυναμη οπλισης......
Στην γυναικα σου θα παρεις ενα HW 30 να ριχνει οσες ωρες θελει ευχαριστα και με καταπληκτικη ακριβεια!!!!!!
Θελει η το 90 η το Air Arms Tx200 πολυ ακριβο
 
Back
Top