HW 90 CUSTOM N.2

Αυτό δεν το κατάλαβα. Η διαχείριση επιβάλει τι θα αναρτούμε και τι όχι. Υποτιθετε ότι ο δημόσιος λόγος είναι ελεύθερος. Ας το κλείσουν τότε ,η να το κάνουν ιδιωτικό.
δεν εχω ιδεα τι ειδους περιορισμους εχει για τους επαγγελματιες η ερασιτεχνες, αλλα φαντασου να ερχοταν πχ ο Ιοραδνογλου εδω μεσα να εβαζε τα φυσίγγια του και τα διαφήμιζε χωρις να συνδράμει με οποιοδηποτε τροπο...
 
δεν εχω ιδεα τι ειδους περιορισμους εχει για τους επαγγελματιες η ερασιτεχνες, αλλα φαντασου να ερχοταν πχ ο Ιοραδνογλου εδω μεσα να εβαζε τα φυσίγγια του και τα διαφήμιζε χωρις να συνδράμει με οποιοδηποτε τροπο...
Μα ο Ηρακλής πρέπει να είναι χομπιστας.Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά δεν τον κόβω για επαγγελματία. Ωποτε που είναι το πρόβλημα να μας δείχνει τι φτιάχνει.?
 
Μα ο Ηρακλής πρέπει να είναι χομπιστας.Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά δεν τον κόβω για επαγγελματία. Ωποτε που είναι το πρόβλημα να μας δείχνει τι φτιάχνει.?
δεν ξερω
 
Και τι πειραζει αν ο Ηρακλης η ο Βαγγελης ειναι επαγγελματιες ?
Μηπως κλεβουν?
Μαλλον εργαζονται και κανουν και καλη δουλεια γιαυτο εχουν τα αντερα να την δημοσιευουν.
Αν καποιοι ενοχληθηκαν ας συμμετεχουν και αυτοι και ας παρουσιασουν τη δουλεια τους.
Οταν ο Βαγγελης διεθεσε σε κληρωση καποια πραγματα ηταν καλος?
Ας κοιταμε να γινουμε εμεις καλυτεροι και ας μη ζηλευουμε την κατσικα του γειτονα.

ΥΓ Δεν εχω καμμια σχεση ουτε τους ξερω τους δυο που αναφερω.
Ουτε ελαβα μερος στην κληρωση .
 
Και τι πειραζει αν ο Ηρακλης η ο Βαγγελης ειναι επαγγελματιες ?
Μηπως κλεβουν?
Μαλλον εργαζονται και κανουν και καλη δουλεια γιαυτο εχουν τα αντερα να την δημοσιευουν.
Αν καποιοι ενοχληθηκαν ας συμμετεχουν και αυτοι και ας παρουσιασουν τη δουλεια τους.
Οταν ο Βαγγελης διεθεσε σε κληρωση καποια πραγματα ηταν καλος?
Ας κοιταμε να γινουμε εμεις καλυτεροι και ας μη ζηλευουμε την κατσικα του γειτονα.

ΥΓ Δεν εχω καμμια σχεση ουτε τους ξερω τους δυο που αναφερω.
Ουτε ελαβα μερος στην κληρωση .
Φαντάζομαι από τα γραφομενα του ως άνω κυρίου Μοντεκαρλο .Πρέπει να συνδράμουν με κάποιο τρόπο όσοι βάζουν τις κατασκευές, η τις γνώσεις τους για το τι φτιάχνουν.. Μάλιστα κατάλαβα. Η κοινότητα εχει κερδοσκοπικό χαρακτήρα. Ουτε αυτό το κατακρίνω. Αλλά αν εγω είχα ταλέντο σε κάτι , και το έδειχνα. Δεν θα μου άρεσε να με φιμώνουν.
 
Δυστιχως υπαρχουν καποιοι ''περιορισμοι'' απο την διαχειρηση και δεν μπορω να ανεβαζω ολες τις εργασιες μου στα κυνηγετικα οπλα......ισως ''καποιοι'' ενοχληθηκαν.
Ποιος σε εχει περιορισει και σε τι?

Μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει κανενας απολύτως διαχωρισμός μεταξύ μελών και επαγγελματιών.

Μην γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν.
Το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ότι δημιουργούν λαθος εντυπώσεις
 
Ποιος σε εχει περιορισει και σε τι?

Μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει κανενας απολύτως διαχωρισμός μεταξύ μελών και επαγγελματιών.

Μην γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν.
Το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ότι δημιουργούν λαθος εντυπώσεις
Πριν απαντησεις επρεπε να το ψαξεις....ειχα κανει ενα ποστ BY HERCULES με αυτα που εκανα αλλα κλειδωθηκε απο τους διαχειριστες μετα απο καποια πμ χωρις ακομα να καταλαβω το γιατι...η μαλον το καταλαβα........επισης εχουν κλειδωθει και αλλα ποστ που εχω κανει οπως και του Γιαννη.......γιατι????????????
Μηπως ''καποιοι'' ενωχληθηκαν....απαντηστε εδω δημοσια και οχι με μυνηματα
 
Πριν απαντησεις επρεπε να το ψαξεις....ειχα κανει ενα ποστ BY HERCULES με αυτα που εκανα αλλα κλειδωθηκε απο τους διαχειριστες μετα απο καποια πμ χωρις ακομα να καταλαβω το γιατι...η μαλον το καταλαβα........επισης εχουν κλειδωθει και αλλα ποστ που εχω κανει οπως και του Γιαννη.......γιατι????????????
Μηπως ''καποιοι'' ενωχληθηκαν....απαντηστε εδω δημοσια και οχι με μυνηματα
Ποτε συνέβη αυτό?
Είχα εγω την διαχείριση?
Δείξει μου ποιο θέμα εννοεις.
Και αφού ενοχλήθηκες γιατι δεν ειπες τιποτα σε εμένα ή σε κάποιο από τα μέλη τις διαχείρισης?
 
22 Μαρτιου το 20 η απαντηση απο την διαχειρηση.
Κυριε Ηρακλή έχει υπάρξει ένα θέμα για το οποίο δεν μπορώ να δώσω λεπτομέρειες και όλα τα ερασιτεχνικά θέματα όπως το δικό σας και του Γιάννη έχουν κλείσει. Θα πρέπει να εναρμονιστούμε απόλυτα με τους όρους χρήσης που απαγορεύουν να υπάρχουν τέτοια θέματα όπου κάποια μέλη επωφελούνται οικονομικάδιχβς να έχουν επαγγελματικό αφμ.
 
22 Μαρτιου το 20 η απαντηση απο την διαχειρηση.
Κυριε Ηρακλή έχει υπάρξει ένα θέμα για το οποίο δεν μπορώ να δώσω λεπτομέρειες και όλα τα ερασιτεχνικά θέματα όπως το δικό σας και του Γιάννη έχουν κλείσει. Θα πρέπει να εναρμονιστούμε απόλυτα με τους όρους χρήσης που απαγορεύουν να υπάρχουν τέτοια θέματα όπου κάποια μέλη επωφελούνται οικονομικάδιχβς να έχουν επαγγελματικό αφμ.
Το 2020? Έχουμε 2024... τωρα το θυμήθηκες?
Επίσης τοτε δεν είχα το φορουμ.
και αφού είχες υπόνοιες οτι υπάρχει δόλος και λογοκρισία γιατι δεν μου ειπες τιποτα?
τελος παντων...
Μπορείς να ανεβάζεις ο,τι σχετικό με την θεματολογία θες.
Δεν υπάρχει καμια συνωμοσία εναντίον σου, ουτε κανενος
 
Μαλλον ''ενοχληθηκαν'' καποιοι ''επαγγελματιες'' ......ομως το οξυμορο ειναι πως δεν υπαρχει στην Ελλαδα επαγγελματιας κοντακας........εκτος αν νομιζουν οι οπλουργοι πως ειναι και κοντακαδες.
Εμένα έχει κάνει η γούνα μου από επαγγελματίες.
 
Το 2020? Έχουμε 2024... τωρα το θυμήθηκες?
Επίσης τοτε δεν είχα το φορουμ.
και αφού είχες υπόνοιες οτι υπάρχει δόλος και λογοκρισία γιατι δεν μου ειπες τιποτα?
τελος παντων...
Μπορείς να ανεβάζεις ο,τι σχετικό με την θεματολογία θες.
Δεν υπάρχει καμια συνωμοσία εναντίον σου, ουτε κανενος
Δυστιχως δεν ειχα ενημερωση η να μαθω απο καπου οτι αλαξανε οι διαχειρηστες.....τελος παντων ολα καλα.
 
Back
Top