HuntersLife Cup

HuntersLife Cup

  • Θα συμμετέχω

    Votes: 10 38,5%
  • Δεν θα συμμετέχω

    Votes: 16 61,5%

  • Total voters
    26
Δυστυχώς όσοι δεν έχουν δελτίο σκοπευτή, βάσει νόμου δεν μπορούν να ρίξουν στο σκοπευτήριο.
Το κόστος για να γίνει κάποιος αθλητής σκοποβολής ειναι περίπου 90 ευρώ.
Όσο για τα φυσιγγια, αν μαζευτούμε αρκετοί, θα γίνει προσπάθεια να τα καλύψουν ολα οι χορηγοί.
 
Δυστυχώς όσοι δεν έχουν δελτίο σκοπευτή, βάσει νόμου δεν μπορούν να ρίξουν στο σκοπευτήριο.
Το κόστος για να γίνει κάποιος αθλητής σκοποβολής ειναι περίπου 90 ευρώ.
Όσο για τα φυσιγγια, αν μαζευτούμε αρκετοί, θα γίνει προσπάθεια να τα καλύψουν ολα οι χορηγοί.
Εμ, γι'αυτό μίλησα για μπουφέ ,να έρθουμε και εμείς που δεν θα ρίξουμε περισσότερο για να βρεθούμε .
 
Δυστυχώς όσοι δεν έχουν δελτίο σκοπευτή, βάσει νόμου δεν μπορούν να ρίξουν στο σκοπευτήριο.
Το κόστος για να γίνει κάποιος αθλητής σκοποβολής ειναι περίπου 90 ευρώ.
Όσο για τα φυσιγγια, αν μαζευτούμε αρκετοί, θα γίνει προσπάθεια να τα καλύψουν ολα οι χορηγοί.
Εχει καταντησει ΑΗΔΙΑ το θεμα.

Σκοπευτηρια που εχουν στην κατοχη τους κυνηγετικοι συλλογοι να πρεπει να πληρωνει ενα μελος τους και για σκοπευτικες ταυτοτητες.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.
 
Ναι αλλά θα ρίξεις με κλειστά τα μάτια!!!
Όχι κανονικά αλλά τα φυσίγγια θα κάνουν μόνο μπαμ δε θα υπάρχουν σκάγια μέσα
Θα κανονίσεις και κορίτσια;;
Απο

Αποσύρω τη συμμετοχή μου
Γιατί ρε? θα κάτσω πίσω του , θα του κάνω μπουλινγκ και θα του σπάσω το ηθικό..:p ή θα γράφω εγώ τα πιάτα...

Σατανάδες!!! .sarcastic.
 
Δυστυχώς όσοι δεν έχουν δελτίο σκοπευτή, βάσει νόμου δεν μπορούν να ρίξουν στο σκοπευτήριο.
Το κόστος για να γίνει κάποιος αθλητής σκοποβολής ειναι περίπου 90 ευρώ.
Όσο για τα φυσιγγια, αν μαζευτούμε αρκετοί, θα γίνει προσπάθεια να τα καλύψουν ολα οι χορηγοί.
αν δεν εχου.pray to God.με ανανεωσει για φετος την καρτα... μπορουμε???
 
Μέσα και εγώ! @SpyrosBrowning έλα!

Ό,τι είπατε για μπουζούκια και κορίτσια μετά ελπίζω να ισχύουν, μην τα πάρετε πίσω!!
Εμεις ειμαστε επισημα μελη του HL klabani team οποτε εννοείται πως θα πάμε.
Αρα θα ριξουμε με πουκαμισο και σκαρπινι να ειμαστε ετοιμοι
 
Back
Top