Gps βουνού

Εγω εχω το GARMIN 12 το εφερα απο Αμερικη πριν 20 χρονια Συλλεκτικο κοματι Αλλα κανω δουλεια μου μια χαρα . Τοτε που το εφερα ολοι με κοροιδευαν .Κι ομως πολυ χρησιμο εργαλειο οταν πηγαινεις σε μακρινα και αγνωστα μερη , στην ομιχλη ,
 
Χάρτες κατεβάζεις hacked προηγούμενες εκδόσεις τσάμπα. Τα έχουν όλα, μονοπάτια, πηγές, δασικούς δρόμους, ορειβατικά καταφύγια...κτλ κτλ
Εγώ έχω αγορασμένους τους χάρτες Topo της Garmin για το etrex που έχω. Είναι τρισάθλιοι.

Εσύ ποιους χάρτες έχεις κατεβάσει; Από που ; Και πως εγκαθίστανται;
 
Εγώ έχω αγορασμένους τους χάρτες Topo της Garmin για το etrex που έχω. Είναι τρισάθλιοι.

Εσύ ποιους χάρτες έχεις κατεβάσει; Από που ; Και πως εγκαθίστανται;
Φίλε ψαξτο στο google. Τους κατεβάζεις και με το usb καλώδιο κάνεις εγκατάσταση. Δεν έχω δώσει ούτε 1 ευρώ. Υπάρχουν συμπιεσμένοι σε μορφή rar.
 
Φίλε ψαξτο στο google. Τους κατεβάζεις και με το usb καλώδιο κάνεις εγκατάσταση. Δεν έχω δώσει ούτε 1 ευρώ. Υπάρχουν συμπιεσμένοι σε μορφή raPAr.
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ https://rahim-soft.com/backcountry-navigator-topo-gps-pro-7-1-full-apk-download/
Στείλε μου σύνδεσμο Viber , Messenger να σου στείλω την έκδοση 3.8 να κάνεις την δουλειά σου.
 
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ https://rahim-soft.com/backcountry-navigator-topo-gps-pro-7-1-full-apk-download/
Στείλε μου σύνδεσμο Viber , Messenger να σου στείλω την έκδοση 3.8 να κάνεις την δουλειά σου.

Εγώ έχω αγορασμένους τους χάρτες Topo της Garmin για το etrex που έχω. Είναι τρισάθλιοι.

Εσύ ποιους χάρτες έχεις κατεβάσει; Από που ; Και πως εγκαθίστανται;

Σύμφωνα με Kasperski, Avira και άλλες εταιρείες διαδικτυακής ασφάλειας Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ "rahim-soft.com" ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιατί διασπείρει κακόβουλα λογισμικά.
Πηγή: virustotal, malwarebytes
 
Σύμφωνα με Kasperski, Avira και άλλες εταιρείες διαδικτυακής ασφάλειας Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ "rahim-soft.com" ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιατί διασπείρει κακόβουλα λογισμικά.
Πηγή: virustotal, malwarebytes
Δεν θέλω να διαφωνήσω , απλά μου κάνει εντύπωση που άλλοι όπως BitDefender ή ESET που έχω εγώ το έχουν καθαρό . Αν κάποιος το έχει χρησιμοποιήσει ας μας πεί .
 
Σύμφωνα με Kasperski, Avira και άλλες εταιρείες διαδικτυακής ασφάλειας Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ "rahim-soft.com" ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιατί διασπείρει κακόβουλα λογισμικά.
Πηγή: virustotal, malwarebytes
Φίλε μπορεί να ισχύει αυτό που λές για το rahim-soft δεν το έχω ψάξει, γι' αυτό έγραψα Παράδειγμα. ΟΚ;
 
Φίλε ψαξτο στο google. Τους κατεβάζεις και με το usb καλώδιο κάνεις εγκατάσταση. Δεν έχω δώσει ούτε 1 ευρώ. Υπάρχουν συμπιεσμένοι σε μορφή rar.
Φίλε μπορεί να ισχύει αυτό που λές για το rahim-soft δεν το έχω ψάξει, γι' αυτό έγραψα Παράδειγμα. ΟΚ;
 
Φίλε μπορεί να ισχύει αυτό που λές για το rahim-soft δεν το έχω ψάξει, γι' αυτό έγραψα Παράδειγμα. ΟΚ;
ΟΚ, σίγουρα, δεν μπορούμε να ξέρουμε τα πάντα. Γι' αυτό υπάρχει και το φόρουμ, για ανταλλαγή πληροφοριών, κυνηγετικών και άλλων.
 
Δεν θέλω να διαφωνήσω , απλά μου κάνει εντύπωση που άλλοι όπως BitDefender ή ESET που έχω εγώ το έχουν καθαρό . Αν κάποιος το έχει χρησιμοποιήσει ας μας πεί .
Η λίστες των VirusTodal και Malwarebytes υπάρχουν από το 2016, η μαύρη λίστα στην εταιρεία μου ανανεώνεται καθημερινά. Κι εγώ το ανακάλυψα επειδή το Firefox που χρησιμοποιώ μου πέταξε την παρακάτω προειδοποίηση - αλλοιώς δεν θα ασχολιόμουν μαζί του:
1666221047767.png
Στην λιστα του VirusTotal μόνο πέντε (5) από τα antivirus λογισμικά το κατατάσσουν ως επικίνδυνο: Avira, CyRadar, Kasperski, Seclookup, και CRDF. Τα υπόλοιπα - καμιά τριανταριά λογισμικά - το θεωρούν ασφαλές. Η δική μας εταιρική αρχή λέει πως άπαξ και δύο εταιρείες το θεωρούν επικίνδυνο, τότε είναι επικίνδυνο.

Πάντως όποιος φυλάει τα ρούχα του, εχει τα μισά ...
 
Αν γνωρίζει κάποιος από επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και φορτιστές, θα ήθελα να ρωτήσω αν ένας φορτιστής θα φορτίζει στο μέγιστο την μπαταρία που του βάζω ή όχι.
Ρωτάω για το GPS Garmin βουνού που έχω και θέλω να πάρω ΑΑ μπαταρίες με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χωρητικότητα γιατί εξαντλούνται εύκολα. Βρίσκω ας πούμε τις Varta Accu Pawer 2600mAh, αλλά θα μπορέσει ο κάθε φορτιστής μπαταριών να τις φορτίζει στα 2600mAh ή θα τις φορτίζει μέχρι 1900 ή 2000 οπότε τσάμπα τις αγόρασα. Δυστυχώς δε βρίσκω φορτιστή που να γράφει ότι είναι για αυτές τις μπαταρίες και φορτίζει μέχρι 2600mAh. Τί θα προτείνατε για επαναφορτιζόμενες ΑΑ και φορτιστή για να έχω τη μέγιστη χωρητικότητα και διάρκεια λειτουργίας;
Ευχαριστώ.
 
Αν γνωρίζει κάποιος από επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και φορτιστές, θα ήθελα να ρωτήσω αν ένας φορτιστής θα φορτίζει στο μέγιστο την μπαταρία που του βάζω ή όχι.
Ρωτάω για το GPS Garmin βουνού που έχω και θέλω να πάρω ΑΑ μπαταρίες με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χωρητικότητα γιατί εξαντλούνται εύκολα. Βρίσκω ας πούμε τις Varta Accu Pawer 2600mAh, αλλά θα μπορέσει ο κάθε φορτιστής μπαταριών να τις φορτίζει στα 2600mAh ή θα τις φορτίζει μέχρι 1900 ή 2000 οπότε τσάμπα τις αγόρασα. Δυστυχώς δε βρίσκω φορτιστή που να γράφει ότι είναι για αυτές τις μπαταρίες και φορτίζει μέχρι 2600mAh. Τί θα προτείνατε για επαναφορτιζόμενες ΑΑ και φορτιστή για να έχω τη μέγιστη χωρητικότητα και διάρκεια λειτουργίας;
Ευχαριστώ.
Ενας φορτιστής που φορτίζει μπαταρίες στα 1900 μπορεί να φορτίσει και μεγαλύτερης χωρητικότητας πχ 2600, αλλά σε περισσότερο χρόνο.
Θα σου πρότεινα τις Eneloop pro στα 2500
 
Back
Top