Franchi Team

Ευρυπιδη η δική σου φρανκι έχει μομπιλ τσοκ; τι τσοκακια αγόρασες;
Η Σπόρτινγκ φαίνεται ωραίο τουφέκι γενικής χρήσης. Ελπίζω τα δύο μπράτσα του σιδηροδρόμου να μην βγάλουν ζημιές όπως παλιά, άλλωστε αυτη ειναι διαφορετική κατασκευη Benelli. Προσωπικά η υπερυψωμενη Ρίγα με βολεύει. Δεν μου αρέσει μόνο το περίεργο κόψιμο του κοντακιου γιατί δεν σου επιτρέπει να βάλεις άλλο τύπο πέλματος.
 
Ευρυπιδη η δική σου φρανκι έχει μομπιλ τσοκ; τι τσοκακια αγόρασες;
Η Σπόρτινγκ φαίνεται ωραίο τουφέκι γενικής χρήσης. Ελπίζω τα δύο μπράτσα του σιδηροδρόμου να μην βγάλουν ζημιές όπως παλιά, άλλωστε αυτη ειναι διαφορετική κατασκευη Benelli. Προσωπικά η υπερυψωμενη Ρίγα με βολεύει. Δεν μου αρέσει μόνο το περίεργο κόψιμο του κοντακιου γιατί δεν σου επιτρέπει να βάλεις άλλο τύπο πέλματος.
Ναι Γιάννη με μομπιλ τσοκ είναι και μέχρι τώρα με το σιδηρόδρομο κανένα θέμα σε χρήση από 28 ως 34 γραμ.περυσι στο σκοπευτήριο σχεδόν κάθε Κυριακή έριχνα κοντά στα 60 φυσίγγια οπότε τεσταριζοτανε τ όπλο σε συνεχόμενες βολές έστω και με 28αρια.σημειωτεον ότι το πήρα μεταχ αλλά σε κατάσταση πραγματικά καινούργιου.απο τσοκ τώρα δόξα τον κύριο μιας κι έχω μια σχετική τρέλα έχω δοκιμάσει gemini 3αρι τ οποίο της πάει γάντι έχω έναν κύλινδρο μπριλευ ένα μπριλευ LF βρήκα ευκαιρία ένα decoy κι ένα passing muller και τα πήρα πακέτο μια κερκυραϊκή πατέντα από γνωστό γυαλιστερό μπενελακια ενός τσοκ μπενελι που τρυπηθηκε και πρόσφατα ήρθε στα χέρια μου ένα ανακοντα mid.η τρέλα καλά κρατεί.το mid ακόμα θέλω να το δω γιατί χωρίς θηράματα δεν έχει τουφεκιές.τα muller κλασσικά τσοκ τσάντας με το passing να είναι all arround και το decoy να δίνει ρέστα σε τουφεκιές μέχρι 30 μέτρα αλλά ξαναλέω το gemini είναι απλά καταπληκτικό πάνω της.πολυ κυνηγετικό τσοκ
 
Άμα μείνεις στα 8-10 τσοκ καλά είναι, άλλοι έφθασαν τα 25!
Τα Gemini έσω έξω +5εκ, 4*-2*, που είδα σε σ/π βαικαλ με εντυπωσίασαν με τις τουφεκιες που έβγαζαν. Προσωπικά δεν έχω άλλα τώρα θα αγόραζα άνετα.
Τα τζεμινι είναι πάρα πολύ τίμια για τα λεφτά τους.οσον αφορά τα τσοκ είμαι καλυμμένος.αλλο ένα θέλω έτσι για τη τρέλα μου και μόνο και μετά τελος
 
Back
Top