Ferma strath / Anima strath αποψεις

Καλη σας ημερα,

Χθες βρεθηκα σε μια κουβεντα σχετικα με τα συμπληρωματα διατροφης Ferma strath και Anima strath.
Καποιοι εκθειαζαν τα αποτελεσματα τους στην αποδοση του σκυλου.

Εχει κανενας δοκιμασει τα εν λογω προιοντα?

Ευχαριστω πολυ!
 
Καλη σας ημερα,

Χθες βρεθηκα σε μια κουβεντα σχετικα με τα συμπληρωματα διατροφης Ferma strath και Anima strath.
Καποιοι εκθειαζαν τα αποτελεσματα τους στην αποδοση του σκυλου.

Εχει κανενας δοκιμασει τα εν λογω προιοντα?

Ευχαριστω πολυ!
Κώστα μου δεν το έχω δοκιμάσει αλλά ήθελα κ ρώτησα τον κτηνίατρο μου! Κ μου αρνήθηκε κατηγορηματικά κ απόλυτα! Μου είχε πει μόνο ποιοτική τροφή κ όσο περισσότερο κρέας την περίοδο του κυνηγιού! Βέβαια κ κάποιος συνάδελφος που το δοκίμασε θα σου πει! Αλλά γνώμη μου αν έχεις κτηνίατρο που εμπιστεύεστε ρώτα πρώτα αυτόν!
 
Κώστα μου δεν το έχω δοκιμάσει αλλά ήθελα κ ρώτησα τον κτηνίατρο μου! Κ μου αρνήθηκε κατηγορηματικά κ απόλυτα! Μου είχε πει μόνο ποιοτική τροφή κ όσο περισσότερο κρέας την περίοδο του κυνηγιού! Βέβαια κ κάποιος συνάδελφος που το δοκίμασε θα σου πει! Αλλά γνώμη μου αν έχεις κτηνίατρο που εμπιστεύεστε ρώτα πρώτα αυτόν!
Ευχαριστω πολυ φιλε Γιαννη.
Αυτο θα κανω!
 
Όλα αυτά τα συμπληρώματα εμένα μου κάνουν κάπως περίεργα, όπως και τα hunt max κτλ
Μια καλή τροφή όλο το χρόνο με πρώτο συστατικό το κρέας και όχι τα δημητριακά.
Και εγώ δίνω κάθε χρόνο στην έναρξη συμπλήρωμα χονδροϊτινης/γλυκοζαμίνης για την ενίσχυση των μυών, των συνδέσμων και των αρθρώσεων. Και λόγω αυξημένης καταπόνησης και λόγω του ότι κρυώνει ο καιρός.
Προτιμώ τα προϊόντα της canvit που είναι και ποιοτικά και οικονομικά και δίνονται και προληπτικά και θεραπευτικά.
https://petshop4u.gr/skylos/peripoihsh-ygieinh-skyloy/symplhrwma-bitaminh/canvit/hondro-23320.html
 
Δινω ferma strath στα σκυλια μου κατα την διαρκεια της κυνηγετικης περιοδους σε συνδυασμο με πολυ καλη-ποιοτικη τροφη… Το προιον αυτο μου το ειχε συστησει ο κτηνιατρος καθως κανω αρκετες εξοδους σε μπεκατσα (σχεδον καθημερινα) και ειναι ενα 100% φυτικο συμπληρωμα χωρις χημια κλπ.. Εχω παρατηρησει εκτος απο την τριχα η οποια πραγματικα γυαλιζει ακομα και σε μια γερικη σκυλιτσα που εχω (9 ετων) οτι τα σκυλια οντως εχουν καλυτερη αντοχη και θα την επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη. Στη σκυλιτσα μαλιστα που ειναι πιο μεγαλη θα συνεχισω με anima strath κι μετα την κυνηγετικη περιοδο. Οποτε ναι αν βγαζεις τα σκυλακια σου αρκετα συχνα θα στην προτεινω αν το αντεχει η τσεπη σου καθως τσιμπαει λιγο.. Αλλα σε σχεση με τα υπολοιπα συμπληρωματα για εμενα ειναι οτι καλυτερο!
 
πολυ καλο προιον φυτικο το εχω παρει δυο φορες σε ενα χρονο..και πριν 18 χρονια το εδινα σε ενα κουταβι ποιντερ που του εβαλα λαμα στο ποδι μετα το χειρουργειο του το εδινα μαζι με την θεραπεια ferma strath
 
Back
Top