Fabarm Team

Κ.Σκετο Γιώργο..πατάμε σ'αυτο το εικονίδιο σ'αυτον που θέλουμε να απαντήσουμε View attachment 66027
Με λένε Πάρη κι είμαι καλά...Όχι από Κρήτη και δεν έχω fabarm... .yel.
Συγνώμη Πάρη μπερδεύτηκα. Μη με μαλώνεις.
 
Αν έμενα στην Κρήτη θα έκανα δωρεάν φροντιστήριο Μαθηματικά στον γιό σου μέχρι να δώσει πανελλαδικές εξετάσεις και θα μου έδινες το fabarm.
Σου εύχομαι να καταφέρεις να πάρεις ένα είτε είναι το δικό μου είτε είναι κάποιο άλλο διότι βλέπω ότι το γουστάρεις!

ωραίο όπλο.
2 κυνηγια περπατητα που του έκανα τωρα συν ένα καρτέρι τον Αύγουστο με κάνουν να μη θέλω να το δώσω.

Αν τα καταφέρω θα κριθεί από κάποιες λεπτομέρειες.

Πάντως η φαμπαρμ όπως βλέπω δεν έχει το τεράστιο όνομα αλλά φτιάχνει ωραία όπλα σε Όχι τρελές τιμές.
 
Σου εύχομαι να καταφέρεις να πάρεις ένα είτε είναι το δικό μου είτε είναι κάποιο άλλο διότι βλέπω ότι το γουστάρεις!

ωραίο όπλο.
2 κυνηγια περπατητα που του έκανα τωρα συν ένα καρτέρι τον Αύγουστο με κάνουν να μη θέλω να το δώσω.

Αν τα καταφέρω θα κριθεί από κάποιες λεπτομέρειες.

Πάντως η φαμπαρμ όπως βλέπω δεν έχει το τεράστιο όνομα αλλά φτιάχνει ωραία όπλα σε Όχι τρελές τιμές.
Εχω μείνει με ένα οπλο αλλά καλό νομίζω ( browning 325 sl ) και θέλω άλλο ένα. Να μας έχει καλά ο Θεός και όλα θα γίνουν.
 
Για να στο δώσω πρέπει να γίνει μαθηματικός 🤣😂

Αλλιώς με ρίχνεις 🤣😂
Την σημερινή εποχή είναι κατάρα να θες το παιδί σου να γίνει μαθηματικός. Κάτι παραπάνω ξέρω. Η εποχή μας έχει ανάγκη από επιστήμονες πάνω στο επάγγελμα που εξασκεί ο καθένας. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και να είναι υγιές και καλότυχο.
 
Την σημερινή εποχή είναι κατάρα να θες το παιδί σου να γίνει μαθηματικός. Κάτι παραπάνω ξέρω. Η εποχή μας έχει ανάγκη από επιστήμονες πάνω στο επάγγελμα που εξασκεί ο καθένας. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και να είναι υγιές και καλότυχο.
Να σαι καλά!!!

Κυνηγός να γίνει κι ότι θέλει ας γίνει...😉
 
Σου εύχομαι να καταφέρεις να πάρεις ένα είτε είναι το δικό μου είτε είναι κάποιο άλλο διότι βλέπω ότι το γουστάρεις!

ωραίο όπλο.
2 κυνηγια περπατητα που του έκανα τωρα συν ένα καρτέρι τον Αύγουστο με κάνουν να μη θέλω να το δώσω.

Αν τα καταφέρω θα κριθεί από κάποιες λεπτομέρειες.

Πάντως η φαμπαρμ όπως βλέπω δεν έχει το τεράστιο όνομα αλλά φτιάχνει ωραία όπλα σε Όχι τρελές τιμές.
Δεν έχει όνομα γιατί υπολείπεται σε θέμα marketing σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
Ένα πολύ πολυ απλό παράδειγμα.Ακολουθω σχεδόν όλες τις εταιρίες στο instagram και είναι η μόνη που δεν ανεβάζει κάποιο βίντεο η φωτό σχεδόν ποτέ.Αντιθέτος ο ανταγωνισμός σχεδόν κάθε μέρα ανεβάζει φουλ.Ειδικα η benelli
 
Δεν έχει όνομα γιατί υπολείπεται σε θέμα marketing σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
Ένα πολύ πολυ απλό παράδειγμα.Ακολουθω σχεδόν όλες τις εταιρίες στο instagram και είναι η μόνη που δεν ανεβάζει κάποιο βίντεο η φωτό σχεδόν ποτέ.Αντιθέτος ο ανταγωνισμός σχεδόν κάθε μέρα ανεβάζει φουλ.Ειδικα η benelli
Νομίζω ότι για 100% made in italy όπλο δοκιμασμένο στα 1630 μπαρ με αυτή τη γεωμετρία κάνης, τα ωραία τσοκ που εχει και σε αυτές τις τιμές είναι σίγουρα μια καλή και τίμια πρόταση αυτή η εταιρία.

Εν τω μεταξύ εγώ πήρα ένα όπλο που δεν είναι ακριβό και δεν έχει κάποιο ψεγάδι.

Εφαρμογές λειανσεις εργονομία σε καλό επίπεδο και πάνω από όλα καλές τουφεκιες.
 
Νομίζω ότι για 100% made in italy όπλο δοκιμασμένο στα 1630 μπαρ με αυτή τη γεωμετρία κάνης, τα ωραία τσοκ που εχει και σε αυτές τις τιμές είναι σίγουρα μια καλή και τίμια πρόταση αυτή η εταιρία.

Εν τω μεταξύ εγώ πήρα ένα όπλο που δεν είναι ακριβό και δεν έχει κάποιο ψεγάδι.

Εφαρμογές λειανσεις εργονομία σε καλό επίπεδο και πάνω από όλα καλές τουφεκιες.
Δυστυχως σαν εταιρία την ακολουθεί κακό όνομα από τα παλαιά μοντέλα που όλο και κάτι έβγαζαν και έχει μείνει η φήμη της.
Σαν την φήμη της χρυσής σκανδάλης που στα κυνηγετικά καφενεία το πιστεύουν ακόμα.Τι να λέμε....
Είμαι σίγουρος ότι είναι άψογα όπλα αλλά πλέων όλοι πάμε σε "safe" επιλογες γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι για πειραματισμούς.
 
Δυστυχως σαν εταιρία την ακολουθεί κακό όνομα από τα παλαιά μοντέλα που όλο και κάτι έβγαζαν και έχει μείνει η φήμη της.
Σαν την φήμη της χρυσής σκανδάλης που στα κυνηγετικά καφενεία το πιστεύουν ακόμα.Τι να λέμε....
Είμαι σίγουρος ότι είναι άψογα όπλα αλλά πλέων όλοι πάμε σε "safe" επιλογες γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι για πειραματισμούς.
Έχω κάνει δώρο παλιότερα μια h4 σε ένα θείο μου.

Κυνηγώντας την είδα πολύ καλή τουφεκιά αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο σαν σύνολο.

Η πάπια επαιζε λίγο...βέβαια ήταν μια παλιότερη καραμπινα και σε χαμηλή χρηματική κατηγορία.

Νομίζω ότι σε ακριβές καραμπινες και τώρινα μοντέλα θα είναι οκ.

Τα δικαννα της τώρα μου κάνουν πιο εμπιστα και το έλος είναι άψογο.
Το μόνο που δεν ξέρω είναι η αντοχή του στο χρόνο.

Βέβαια παιδιά από δω που έχουν χρόνια ελος μου έχουν πει τα καλύτερα λόγια.
 
Έχω κάνει δώρο παλιότερα μια h4 σε ένα θείο μου.

Κυνηγώντας την είδα πολύ καλή τουφεκιά αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο σαν σύνολο.

Η πάπια επαιζε λίγο...βέβαια ήταν μια παλιότερη καραμπινα και σε χαμηλή χρηματική κατηγορία.

Νομίζω ότι σε ακριβές καραμπινες και τώρινα μοντέλα θα είναι οκ.

Τα δικαννα της τώρα μου κάνουν πιο εμπιστα και το έλος είναι άψογο.
Το μόνο που δεν ξέρω είναι η αντοχή του στο χρόνο.

Βέβαια παιδιά από δω που έχουν χρόνια ελος μου έχουν πει τα καλύτερα λόγια.
Η Η4 ήταν ένα αμφιλεγόμενο μοντέλο ως προς την προέλευση του.
Αν κάνω λάθος διορθώστε με στο επίσημο site της fabarm δεν υπήρχε.
 
Η Η4 ήταν ένα αμφιλεγόμενο μοντέλο ως προς την προέλευση του.
Αν κάνω λάθος διορθώστε με στο επίσημο site της fabarm δεν υπήρχε.
Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι κατασκευαζοταν στο εργοστάσιο της Fabarm. Το είχα δει με τα μάτια μου όταν το είχα επισκεφτεί.
 
Έχω κάνει δώρο παλιότερα μια h4 σε ένα θείο μου.

Κυνηγώντας την είδα πολύ καλή τουφεκιά αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο σαν σύνολο.

Η πάπια επαιζε λίγο...βέβαια ήταν μια παλιότερη καραμπινα και σε χαμηλή χρηματική κατηγορία.

Νομίζω ότι σε ακριβές καραμπινες και τώρινα μοντέλα θα είναι οκ.

Τα δικαννα της τώρα μου κάνουν πιο εμπιστα και το έλος είναι άψογο.
Το μόνο που δεν ξέρω είναι η αντοχή του στο χρόνο.

Βέβαια παιδιά από δω που έχουν χρόνια ελος μου έχουν πει τα καλύτερα λόγια.
Έχει βάλει χεράκι η guerini.
 
Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι κατασκευαζοταν στο εργοστάσιο της Fabarm. Το είχα δει με τα μάτια μου όταν το είχα επισκεφτεί.
Είναι κάποιες φήμες που δεν σβήνουν με τίποτα.

Τουλάχιστον ο φίλος που έκανες παράθεση είπε ότι αν κάνει λάθος να τον διορθώσει κάποιος.

Είναι και άλλοι όμως που τα λενε αυτά με 100% σιγουριά.
 
Back
Top