Fabarm L4S - Browning Max's-Beretta Uplanf

Πάρε την α400 Ultralite να ευχαριστηθείς κουβάλημα και τουφεκιές είναι όπλο φτιαγμένο για τα κυνήγια μας ακόμα και το κοντάκι

Προβλήματα μηδέν και ρίχνει ακόμα και με μισό κιλό πευκοβελονες μέσα

Την μαξους την έχει φάει ο οπλοβαστος

Αν ήθελες για καρτέρι θα κάναμε άλλη συζήτηση
 
Είναι μια χαρά,λόγω όμως χαμηλού βάρους η ανάκρουση είναι αρκετή για πολλά φυσίγγια καρτερατα...
Για κυνήγι Φέρμας είναι το απόλυτο...
Την εχω και ισχυει ακριβως οτι εγραψες...την παιρνω στον λαγο και στην μπεκατσα και μια χαρα,δυο φορες την πηρα για τσιχλες στα μπασιματα και δεν την ξαναπηρα...
 
Την εχω και ισχυει ακριβως οτι εγραψες...την παιρνω στον λαγο και στην μπεκατσα και μια χαρα,δυο φορες την πηρα για τσιχλες στα μπασιματα και δεν την ξαναπηρα...
Καλησπέρα Γιάννη και να είσαι πολύχρονος. Ενας φίλος που κυνηγάμε μαζί έχει την beccaccia με 61 πόντους και την χρησιμοποιεί σε όλα του τα κυνήγια κυρίως δηλαδή σε τσιχλοκότσυφα , τριγώνια , φάσσες εδώ και 15 περίπου χρόνια και δεν μου έχει παραπονεθεί ποτέ ότι τον
<< κλωτσάει>>. Είναι μάλιστα το μοναδικό του όπλο.
Τι να πω?
 
Καλησπέρα Γιάννη και να είσαι πολύχρονος. Ενας φίλος που κυνηγάμε μαζί έχει την beccaccia με 61 πόντους και την χρησιμοποιεί σε όλα του τα κυνήγια κυρίως δηλαδή σε τσιχλοκότσυφα , τριγώνια , φάσσες εδώ και 15 περίπου χρόνια και δεν μου έχει παραπονεθεί ποτέ ότι τον
<< κλωτσάει>>. Είναι μάλιστα το μοναδικό του όπλο.
Τι να πω?
Ευχαριστω πολυ Γιωργο,και εγω σε 61 την εχω και στα τρυγωνια την παιρνω και σε φασσες θα την επαιρνα και σε παπια θα την επαιρνα αλλα σε τσιχλες που μπορει να ριξεις 4 κουτια και βαλε στα μπασιματα(ε ειμαι και λιγο κλαμπανιστης...) δεν την παιρνω,να πω την αληθεια εχω και την πολυτελεια της επιλογης μιας και εχω και αλλα οπλα που δεν εχουν καμμια σχεση σε κλωτσημα σε συγκριση με την Beccaccia... αν δεν ειχα επιλογη και εγω να εισαι σιγουρος με αυτην θα πηγαινα σε ολα ισως θα ειχα κοιταξει για τοποθετηση ενος καλου αφτερμαρκετ πελματος...
 
Έχω pose. Tο 686 Silver Pigeon. Αλλά δεν μου έρχεται και είναι λίγο βαρύ.
Αν του αφαιρέσεις τις πλαινές ρίγες που ουσιαστικά είναι τελείως άχρηστες θα ελαφρύνει αρκετά. Και μην σου φαίνεται παράξενο.
Το είχα κάνει εγώ σε beretta s2 και είχε γίνει εκπληκτικό.
Σκέψου το.
 
Back
Top