Epagneul Breton

Δημητρη πολυ ομορφη... Ειναι η ηλικια που πρεπει να εξοικιωθει σιγα σιγα με ηχους κ προσωπα κ να νιωσει την αγαπη σας... ;)Θα σαν την ανταποδωσει στο μελλον... .shake hands.
Απο αυτο μπολικο Αρη αγαπη και υπομονη γιατι ειναι κουταβι και τα κανει ολα χαχα ποτε στραβα ποτε καλα γενικα ομως ειναι καθαρη προσπαθη να παει εξω για την αναγκη της
 
Μεγαλώνοντας (λίγο) αποφάσισε να μας πάει αυτή βόλτα... :p
YpbMlRw.jpg
 
Γιαννη να τα χαιρεσαι! Εντυπωσιαστηκα απο τα ποδια τους! Δεν θυμαμαι ανλογα με την ηλικια, να εχω δει πιο γεροδεμενα ποδια σε σκυλο! .shake hands.
 
Γιαννη να τα χαιρεσαι! Εντυπωσιαστηκα απο τα ποδια τους! Δεν θυμαμαι ανλογα με την ηλικια, να εχω δει πιο γεροδεμενα ποδια σε σκυλο! .shake hands.
Eχεις δίκιο Χρήστο.Πολύ δυνατή κατασκευή και τα δύο,''πολύ κόκαλο'' όπως λένε οι εκτροφείς στη γλώσσα τους,ειδικά η σκυλίτσα εχει τρομερή κατασκευή για θηλυκό. Είναι σημαντικό,τα ζευγαρώματα να μη γίνονται στη τύχη,και φυσικά να ζευγαρώνουν ζώα που αξίζει και πρέπει να ζευγαρώσουν.Μόνο έτσι,αυξάνονται οι πιθανότητες για ποιοτικότερα αποτελέσματα.
 
Σημερα το πρωι κατεβηκα Μαραθωνα μαζι με τον Μακη και πηρα και την κουταβα να δω πως θα κανει ακουγοντασ τουφεκιες την πρωτη κοιτουσε δεξια αριστερα οταν επεσαι και η δευτερη
βλεπωντας τον φυσιγγη να πεταγεται απο την καραμπινα του Μακη εκανε απορτ και σε πεταγμα πετρας με τουφεκια στο πυκνο ορμηξε μεσα να την πιασει
γενικα πολυ χαρηκα που δεν φοβηθηκε τους θορυβους και η συμπεριφορατης ειναι παραπολυ καλη μου ειπε ο Μακης
 
Σημερα το πρωι κατεβηκα Μαραθωνα μαζι με τον Μακη και πηρα και την κουταβα να δω πως θα κανει ακουγοντασ τουφεκιες την πρωτη κοιτουσε δεξια αριστερα οταν επεσαι και η δευτερη
βλεπωντας τον φυσιγγη να πεταγεται απο την καραμπινα του Μακη εκανε απορτ και σε πεταγμα πετρας με τουφεκια στο πυκνο ορμηξε μεσα να την πιασει
γενικα πολυ χαρηκα που δεν φοβηθηκε τους θορυβους και η συμπεριφορατης ειναι παραπολυ καλη μου ειπε ο Μακης
Δημήτρη το πρώτο καλό βήμα έγινε, όντως μεγάλο άγχος αυτό με τη κροτοφοβια.
 
Σημερα το πρωι κατεβηκα Μαραθωνα μαζι με τον Μακη και πηρα και την κουταβα να δω πως θα κανει ακουγοντασ τουφεκιες την πρωτη κοιτουσε δεξια αριστερα οταν επεσαι και η δευτερη
βλεπωντας τον φυσιγγη να πεταγεται απο την καραμπινα του Μακη εκανε απορτ και σε πεταγμα πετρας με τουφεκια στο πυκνο ορμηξε μεσα να την πιασει
γενικα πολυ χαρηκα που δεν φοβηθηκε τους θορυβους και η συμπεριφορατης ειναι παραπολυ καλη μου ειπε ο Μακης

Δημήτρη μπράβο στη σκυλίτσα! Μεγάλη ανακούφιση να είναι όλα οκ με την τουφεκιά! .shake hands.
 
Δημήτρη μπράβο στη σκυλίτσα! Μεγάλη ανακούφιση να είναι όλα οκ με την τουφεκιά! .shake hands.
Ευχαρηστω Χρηστο ειχα ενα ανχος να δω τι θα κανει ολα καλα ειμαι πολυ χαρουμενος με σημερινη εξοδο μαζι της..εστω και δοκιμαστικα γιατι ειναι μικρη και μην ζηταμε και πολλα:)
 
Back
Top