Epagneul Breton

χαχαχαχα έτσι είπα κι εγώ στο φίλο μου <<ροτβάιλερ με επανιέλ.....φερμάρει πριν δαγκώσει>> .sarcastic.
αν το δείτε όμως με προσοχή σαν κουτάβι έχει πολύ καλά στοιχεία για επανιέλ άσχετα αν δεν μ αρέσει :)
Σου δίνει προβάδισμα στο τρέξιμο Μακη.sarcastic.
γιατι φιλε αρη τα ροτβαιλερ δεν κανουνε απορτττ ;; τον κλεφτηηηη.xm..sarcastic.
.fff. έχεις δίκιο φίλε Σακη, μου διέφυγε ή λεπτομέρεια αυτή.sarcastic.
 
image.jpg

Μπα και εμένα από κουταβα έτσι κάθεται...
 
Καλά Χρήστο είναι πανέμορφο,να το χαίρεσαι!!!
Να είσαι καλά Τάκη. Έχω μείνει άναυδος μ΄αυτό το σκυλί. Του μιλάς και καταλαβαίνει σαν να είναι άνθρωπος. Όλη η οικογένεια και ιδιαίτερα οι κόρες μου ευχαριστούμε τον Μάκη που μας πρότεινε αυτήν τη ράτσα...
 
Last edited:
Να είσαι καλά Τάκη. Έχω μείνει άναυδος μ΄αυτό το σκυλί. Του μιλάς και καταλαβαίνει σαν να είναι άνθρωπος. Όλη η οικογένεια και ιδιαίτερα οι κόρες μου ευχαριστούμε τον Μάκη που μας πρότεινε αυτήν τη ράτσα...
Αχ αυτός ο Μάκης....τι θα κάναμε χωρίς αυτόν!!!.RESPECT.
 
Το προηγούμενο ΣΚ έκανα στο Τζάκο στείρωση. Αυτό το ΣΚ είχε κούρεμα. Τα παιδιά μου τρελάθηκαν, επειδή έμοιαζε πάλι σαν κουτάβι .

Έχει γίνει 13 μηνών και φέτος το καλοκαίρι σοβαρεύουν τα εκπαιδευτικά .....
 
Δεν είχε κάποιο θέμα υγείας. Το έκανα για να μην τρέχει πίσω από τα θηλυκά, για να μην 'μαρκάρει' παντού κλπ κλπ, και κυρίως από κυνοφιλική άποψη. Εφόσον δεν έχω σκοπό να τον ζευγαρώσω, ας είναι στειρωμενος.
 
Δεν είχε κάποιο θέμα υγείας. Το έκανα για να μην τρέχει πίσω από τα θηλυκά, για να μην 'μαρκάρει' παντού κλπ κλπ, και κυρίως από κυνοφιλική άποψη. Εφόσον δεν έχω σκοπό να τον ζευγαρώσω, ας είναι στειρωμενος.
Φιλε μου μπορεί να σε στεναχωρήσω. Εν μερει εχεις δικιο. Δεν θέλεις να μαρκάρει συνεχεία. Αυτο ομως το κανει λογο της τεστοστερωνης. Με την στειρωση τα επιπεδα πεφτουν με αποτελεσμα μαζι και η ορμή του η μυική μάζα η σπιρταδα του και οτι χαρακτηριζει ενα δυνατο αρσενικο στην φύση. Σε κυνηγόσκυλο δεν θα το έκανα
 
Back
Top