Cocker spaniel

Δεν είναι για μένα Νίκο.εγω ειμαι του springer είναι για φίλο και συγκεκριμένα για τον Γιώργο τον σαλαβαντακη που ψάχνει και δε βρίσκει ο ανθρωπος
ρίξε μια ματιά εδώ
ο blanco που είχα ήταν απ΄αυτά τα αίματα του Μάκη.....΄πολύ καλός σκύλος.....αν δεν έβρισκα το επανιέλ που πήρα δώρο από φίλο είχα μιλήσει να αγοράσω πάλι κόκερ από τον Μάκη
γενικά όσοι γνωστοί έχουν πάρει σκυλιά από εκεί είναι πολύ ευχαριστημένοι....σκυλιά γεννημένα να κυνηγούν
 
ρίξε μια ματιά εδώ
ο blanco που είχα ήταν απ΄αυτά τα αίματα του Μάκη.....΄πολύ καλός σκύλος.....αν δεν έβρισκα το επανιέλ που πήρα δώρο από φίλο είχα μιλήσει να αγοράσω πάλι κόκερ από τον Μάκη
γενικά όσοι γνωστοί έχουν πάρει σκυλιά από εκεί είναι πολύ ευχαριστημένοι....σκυλιά γεννημένα να κυνηγούν

κ η δικια μου ειναι απο τον Μακη, αλλα πηρε απο τη μανα της στα χρωματα...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/cockers-spaniels.115/page-10#post-403193
δεν ειχα βρει καπου αλλου κοκερ απο κυνηγετικες γραμμες.
 
0-02-04-7b5b3c555ab3946299d365631eb7517ecdaebd544d234c1c3542a7d3211b2c4c_8087efa4.jpg και ο δικός μου από forkei..... εκλπληκτικός χαρακτήρας, καλή κίνηση στο τερραίν, δυνατή μύτη, πολύ μαλακό δόντι. Εδώ στη φωτό, διδάσκει Μαθηματικά στα παιδιά.
0-02-04-7d0d444425172b24fdd0718e8b918297177d095c394ef24939607178a458a176_7380883.jpg
Στην επόμενη φωτό, με το πόδι του Ταχυδρόμου της γειτονιάς....

Μόνο να του βρίσκαμε μια αντίστοιχη θηλυκιά να εκτονώσει την ενεργητικότητά του. Γεννήθηκε τον Αύγουστο του 2017
 
View attachment 5715 και ο δικός μου από forkei..... εκλπληκτικός χαρακτήρας, καλή κίνηση στο τερραίν, δυνατή μύτη, πολύ μαλακό δόντι. Εδώ στη φωτό, διδάσκει Μαθηματικά στα παιδιά.
View attachment 5716
Στην επόμενη φωτό, με το πόδι του Ταχυδρόμου της γειτονιάς....

Μόνο να του βρίσκαμε μια αντίστοιχη θηλυκιά να εκτονώσει την ενεργητικότητά του. Γεννήθηκε τον Αύγουστο του 2017

εισαι μακρυα..
αν τον φερεις Γιαννενα το κανουμε το προξενιο! :D
 
εισαι μακρυα..
αν τον φερεις Γιαννενα το κανουμε το προξενιο! :D

αμα είναι να πηδήξει ο γιόκας μου, έρχομαι και στα Γιάννενα...... κυνήγι και σεξ, τί καλύτερο......Στείλε ημερομηνίες αλλά και φωτό της νύφης
 
αμα είναι να πηδήξει ο γιόκας μου, έρχομαι και στα Γιάννενα...... κυνήγι και σεξ, τί καλύτερο......Στείλε ημερομηνίες αλλά και φωτό της νύφης

η δικια μου ειναι του ιουλιου του 18. 15 μηνων πιτσιρικα..
στο κυνηγι δεν εχω προλαβει να την φωτογραφισω, μονο στη βολτα

εδω στη λιμνη, χαζευει τα παπακια 5730

κ εδω, για ψωνια στην αγορα με τη γυναικα μου! 5731

πολυ καλη μυτη κ παθος
 
η δικια μου ειναι του ιουλιου του 18. 15 μηνων πιτσιρικα..
στο κυνηγι δεν εχω προλαβει να την φωτογραφισω, μονο στη βολτα

εδω στη λιμνη, χαζευει τα παπακια View attachment 5730

κ εδω, για ψωνια στην αγορα με τη γυναικα μου! View attachment 5731

πολυ καλη μυτη κ παθος
Μια ζωγραφιά φίλε!!! Φτου φτου!! Όμορφο και θυληπρεπης ζώο όπως ακριβώς πρέπει!! Να την χαίρεσαι! :):)
 
Back
Top