Browning Team

Άκου να γελάσεις....δεν είχε περάσει χρόνος κ βγήκε η Γκολντ φουσιον‼️οι μοοοοονες διάφορες ήταν ,κουρμπα στη βάση κ οπτική ίνα στο σκοπευτρο‼️κ φαγώθηκα να την πάρω ,η αφραγκια με φύλαξε‼️‼️‼️‼️
Η γωνιά στη βάση φίλε είναι όλα τα λεφτά. Σε πάει αυτόματα.
 
Αφού έχεις καραμπίνα πάρε και ένα b525 σε καλή κατάσταση και κρατα το,να σου μείνει κανένα φράγκο για φυσίγγια.
Δίκανο καινούργιο αν έπαιρνα θα ήταν όντως brow τώρα πια. Μεταχ. καλό θέλει κανά 1500. Πολλά είναι.
 
Κάπου σε κάποια γειτονιά της Νίκαιας κάτι μου ψιθυριζει.......
https://www.car.gr/xyma/view/324962285-karabina-browning-gold-28-se-aristi-katastasi
Τι οπλαρα ήταν αυτή η gold αυτήν είχε ο φίλος μου πριν αναγκάστει να την δώσει λόγο οικονομικών πριν χρόνια. Την κυνηγούσε από το 1998 η 1999 μέχρι το 2011 είχε ρίξει καράβια από φυσίγγια εμπλοκή μετρημένες στα δάχτυλα και αυτές από βρομιά από τα πολλά Φυσίγγια. Ένα τσοκ είχε επάνω το 3 άστρα και 71 εκ κάνη άλλα δεν είχε τα είχε χάσει όπου έβλεπε έριχνε και έπεφταν σαν πατσαβούρια τα παπια αλλα και όλα τα υπόλοιπα. Το τσοκ 2 φορές το πήγαμε να τα ξεκολλήσουμε στο Οπλουργο είχε φρακάρει.
 
Last edited:
Τι οπλαρα ήταν αυτή η gold αυτήν είχε ο φίλος μου πριν αναγκάστει να την δώσει λόγο οικονομικών πριν χρόνια. Την κυνηγούσε από το 1998 η 1999 μέχρι το 2011 είχε ρίξει καράβια από φυσίγγια εμπλοκή μετρημένες στα δάχτυλα και αυτές από βρομιά από τα πολλά Φυσίγγια. Ένα τσοκ είχε επάνω το 3 άστρα και 71 εκ κάνη άλλα δεν είχε τα είχε χάσει όπου έβλεπε έριχνε και έπεφταν σαν πατσαβούρια τα παπια αλλα και όλα τα υπόλοιπα. Το τσοκ 2 φορές το πήγαμε να τα ξεκολλήσουμε στο Οπλουργο είχε φρακάρει.
Αυτήν έχω‼️ολόιδια‼️‼️
600€❓❓‼️‼️‼️‼️πολλά δε ζητά❓280 χιλιάδες δρχ την είχα πάρει‼️χμ κ αυτή με ξένο πέλμα‼️
 
1500 είναι όντως πολλά. Πούλησα 525 πριν κάποια χρόνια σε κατάσταση βιτρίνας και με τσοκ briley black oxide 1300 ευρω και μιλάμε οτι το πουλαγες για καινούριο άνετα. Μπορεί και να το σκότωσα!
Ξέρεις πολλά όπλα της κατηγορίας λίγο κάτω από δύο χιλιάδες να πωλούνται 1300 ευρώ μεταχειρισμένα; Μέτρησε το πακέτο.Αξια μεγάλη για την περίπτωση που θα το κράταγες, αλλά από τη στιγμή που αποφάσισες να το δώσεις...Μην νιώθεις ασχημα ότι το σκότωσες.
 
Αυτήν έχω‼️ολόιδια‼️‼️
600€❓❓‼️‼️‼️‼️πολλά δε ζητά❓280 χιλιάδες δρχ την είχα πάρει‼️χμ κ αυτή με ξένο πέλμα‼️
280 χιλιάδες δρχ τότε = αξια ΣΗΜΕΡΙΝΗ 2.800 €

μην κοιτάς την τότε ισοτιμία στα 821,72 € αλλά την αγοραστική δύναμη ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΝΤΟΧΊΛΙΑΡΟ έπαιρνες πράματα που θες 50 € σήμερα
 
Last edited:
280 χιλιάδες δρχ τότε = αξια ΣΗΜΕΡΙΝΗ 2.800 €

μην κοιτάς την τότε ισοτιμία στα 821,72 € αλλά την αγοραστική δύναμη ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΝΤΟΧΊΛΙΑΡΟ έπαιρνες πράματα που θες 50 € σήμερα
Σίγουρα‼️
Το εμπέδωσα στην Αθήνα‼️από 50 δρχ που μου ζητούσαν στην Ομόνοια,το πήγαν 1€‼️
 
Back
Top