Browning Team

Συμβαίνουν και αυτά!! Μάλιστα το 80% των όπλων για δεξιόχειρες τα κυνηγάω άνετα.... Αρκεί να μην έχουν υπερβολικό cast off....
Mπραβο Κωστα εαν εχεις τεσταρει οτι επωμιζων η βολη σου πηγαινει εκει που κοιτουν τα ματια σου ολα καλα .
 
Οπλο browning στα χέρια κλειδωμένη η αποθηκη τινγκα στα δραμια παγανοσφαιρα στη θαλάμη εν ώρα παγανας κάνω την πρωτη σηκωνω το κοπαδι παταω το μαγικό κουμπακι και τα θεριζω έτσι απλα μοναδικό προσον σε τετιες φασεις
Τολη η Browning εχει δυο συστηματα το cut off και το speed load και τα κουβαλαει κληρονομια απο την θρυλικη Auto 5.Για τo κυνηγι που κανεις ειναι ιδανικος συνδιασμος .Το cut off τοχει και η Beretta αλλα εκει μενει πρεπει να τη φορτωσεις εσυ ενω στη Browning το παιρνει αμμεσα μονο του και θεριζεις οπως λες.Φοβερη καινοτομια το speed load φιλε μου το ευχαριστηθηκα και εγω επι 13 χρονια με την Αuto5.Να μην αναφερθω για τα μεταλλα της γιατι θα τριξει το φορουμ.
 
Όχι Κώστα δεν έκανα το τεστ μόνο επωμιση θα κάνω το τεστ όταν πάω σκοπευτήριο
Βαλε έναν εμπειρο αν οχι δασκαλο να σε κοιτάζει απο πισω στα πιατά μονο εκοινος θα σου πει τι χρειαζεσε σε κινούμενο στόχο μπωρει να επωμιζεις και να ριχνεις αλιως εγώ έτσι εβγαλα άκρη στονπινακα ειμουν κεντρο στο κινούμενο στόχο ψηλά
 
Οπλο browning στα χέρια κλειδωμένη η αποθηκη τινγκα στα δραμια παγανοσφαιρα στη θαλάμη εν ώρα παγανας κάνω την πρωτη σηκωνω το κοπαδι παταω το μαγικό κουμπακι και τα θεριζω έτσι απλα μοναδικό προσον σε τετιες φασεις
Αν και ένα μήνα μετά το ποστ :rolleyes:, επειδή δεν ασχολούμαι με το συγκεκριμένο κυνήγι, δεν καταλαβαίνω γιά ποιό λόγο και σε τι βοηθάει να είναι κλειδωμένη η αποθήκη;
 
Μέτα από της επέμβασης από τον Γιώργο Ψυλλακη ( παραπάνω cast off από ότι δίνη η φλάντζα ) και της δοκιμές στο σκοπευτήριο με την καθοδήγηση του Μπάμπη Αιγινιτη το όπλο ήρθε στα μετρά μου.
 
Μέτα από της επέμβασης από τον Γιώργο Ψυλλακη ( παραπάνω cast off από ότι δίνη η φλάντζα ) και της δοκιμές στο σκοπευτήριο με την καθοδήγηση του Μπάμπη Αιγινιτη το όπλο ήρθε στα μετρά μου.
Aποτελεις την εμπρακτη αποδειξη για τα οσα προσφατα σαν αποψη εγραψα στο Beretta team για τον δρομο που πρεπει να παρουμε για να πετυχουμε σωστα αποτελεσματα στην προσαρμογη του οπλου μας. Με λιγα λογια περασες απο τους γιατρους του χωρου.Σου ευχομαι να το καλοευχαριστηθεις.
 
Παρ ότι που είμαι fun των Browning και την συγκεκριμένη την έχω ρίξει σχεδόν σε όλες τις εκδόσεις θεωρώ ότι είναι απαράδεκτο ένα τόσο βαρύ όπλο να κλωτσάει σαν άλογο.
Δεν θα το έπαιρνα ποτέ και ας βγάζει απίστευτες τουφεκιές.
Ασε που που όπου την κοιτάξεις βλέπεις βί
δες..-
ασφαλόβιδες..
 
Παρ ότι που είμαι fun των Browning και την συγκεκριμένη την έχω ρίξει σχεδόν σε όλες τις εκδόσεις θεωρώ ότι είναι απαράδεκτο ένα τόσο βαρύ όπλο να κλωτσάει σαν άλογο.
Δεν θα το έπαιρνα ποτέ και ας βγάζει απίστευτες τουφεκιές.
Ασε που που όπου την κοιτάξεις βλέπεις βί
δες..-
ασφαλόβιδες..
Ειναι ελατηριου για αυτο κλωτσαει φυσιολογικο ειναι αλλα αμα το συνηθησεις δεν το καταλαβαινεις.οταν εβγαλε την browning την 2000 αεριων αλλο φρουτο και απο τουφεκια απιστευτη.
 
Παρ ότι που είμαι fun των Browning και την συγκεκριμένη την έχω ρίξει σχεδόν σε όλες τις εκδόσεις θεωρώ ότι είναι απαράδεκτο ένα τόσο βαρύ όπλο να κλωτσάει σαν άλογο.
Δεν θα το έπαιρνα ποτέ και ας βγάζει απίστευτες τουφεκιές.
Ασε που που όπου την κοιτάξεις βλέπεις βί
δες..-
ασφαλόβιδες..
Δίκιο έχεις, και για μενα ειναι ιδιαιτερο οπλο αλλά είναι ειναι κεφαλαιο στην κυνηγετική ιστορία... Σκέψου εκείνα τα χρόνια που αγοραζαν ενα μονόκαννο με χιλιες στερήσεις και με τις συγκυρίες της εποχής τι παταγο εκανε μια καραμπίνα... Και κυκλοφορεί ακομα στους κυνογότοπους.
 
εκανα εχθες μερικες δοκιμες με τα μαμα invector plus τσοκ του 525.
το 2,3,4, ειχαν καπως υποφερτες κατανομες, ενα νουμερο πιο ανοιχτα απο το ονομαστικο βεβαια.
ο ασος , απαραδεκτη κατανομη.

δοκιμασα τα carlsons τα μαυρα ported, εσω-εξω κ μου αρεσαν.
τωρα, θελω να παρω μια σειρα carlsons (παιζουν κ τα gemini σαν 2η επιλογη..).
σκεφτομαι για τα waterfowl, short-medium-long. εχουν καποια ιδιαιτεροτητα σαν waterfowl, τα εχει δοκιμασει καποιος?
καποια αλλη προταση? μιας κ θα χρειαστω 3 σιγουρα. εσω-εξω παντα.
 
εκανα εχθες μερικες δοκιμες με τα μαμα invector plus τσοκ του 525.
το 2,3,4, ειχαν καπως υποφερτες κατανομες, ενα νουμερο πιο ανοιχτα απο το ονομαστικο βεβαια.
ο ασος , απαραδεκτη κατανομη.

δοκιμασα τα carlsons τα μαυρα ported, εσω-εξω κ μου αρεσαν.
τωρα, θελω να παρω μια σειρα carlsons (παιζουν κ τα gemini σαν 2η επιλογη..).
σκεφτομαι για τα waterfowl, short-medium-long. εχουν καποια ιδιαιτεροτητα σαν waterfowl, τα εχει δοκιμασει καποιος?
καποια αλλη προταση? μιας κ θα χρειαστω 3 σιγουρα. εσω-εξω παντα.
Carlson's με κλειστά μάτια και αν έχεις κονέ από Αμερική πάρε τρουλοκ!
τα Γουότερ φαλλ είναι ενδιάμεσες σύσφιξεις.
 
Back
Top