Browning Team

Καλημέρα στην παρέα. Από εχθε; ένα 725 sporter κάνει παρέα στα υπόλοιπα όπλα μου. Είναι 81 εκ. Κανες 3750γρ συνολικό βάρος και 1920 το εμπρός κοματι. Έχει ρυθμιζόμενο κοντάκι και σκανδάλη. Η πρώτη επαφή μαζί του ήταν ευχάριστη. Μετά από 3 πουλες καμιά ενόχληση στον ώμο. Σαν γνωστός τσοκακιας πήρα και 2 τσοκ έσω έξω για να γουστάρω. Είχα την καθοδήγηση και του Κυριάκου φίλου σκοπευτη και ήταν μια πολύ ευχάριστη ημέρα εχθές.
Αλέξανδρε να το χαρείς σου εύχομαι!!!
Πρέπει να είναι αυτό που δεν έχει ψάθες...
Άν είναι αυτό είναι σίγουρα ωραίο όπλο!!!
 
Καλημέρα στην παρέα. Από εχθε; ένα 725 sporter κάνει παρέα στα υπόλοιπα όπλα μου. Είναι 81 εκ. Κανες 3750γρ συνολικό βάρος και 1920 το εμπρός κοματι. Έχει ρυθμιζόμενο κοντάκι και σκανδάλη. Η πρώτη επαφή μαζί του ήταν ευχάριστη. Μετά από 3 πουλες καμιά ενόχληση στον ώμο. Σαν γνωστός τσοκακιας πήρα και 2 τσοκ έσω έξω για να γουστάρω. Είχα την καθοδήγηση και του Κυριάκου φίλου σκοπευτη και ήταν μια πολύ ευχάριστη ημέρα εχθές.
Αλέξανδρε, καλορίζικο με πολλές κι αξέχαστες τουφεκιές!!!
 
Τά αγόρασα πακέτο από αγγελία στο φόρουμ. Είχα ευχαριστηθεί στο sx3 τα ανακοντα κ το Carlson's. Θεωρητικά θα δουλεύουν και εδώ το ίδιο καλά. Τώρα θέλω κυνήγι......
Aλεξανδρε καλοριζικο και να σου προσφερει υπεροχες στιγμες.Θα σου ελεγα να μην εχεις και μεγαλο αγχος με τα τσοκ διοτι το συγκεκριμενο οπλο ειναι σπουδαιο.Ειναι ο ευσεβης ποθος και για μενα για να αντικαταστησω το 425.Εγω εχω 2 Briley IC ΚΑΙ LM και δεν εχω λογια να πω.Αλωστε οσο αφορα τα τσοκ αποψη μου παντα για το συγκεκριμενο οπλο ειναι σαν να εχουμε μια Μερσεντες και να λεμε οτι δεν φοραει λαστιχα Μισελεν αλλα πιρελλι.Εξελαβες το μυνημα μου.Μαθε καλα τις προσκοπευσεις και δεν θα θελεις να ξαναπιασεις καραμπινα στα χεραια σου.Καλοριζικο και παλι και οτι θελεις απο την επμειρια μου στη διαθεση σου.
 
Aλεξανδρε καλοριζικο και να σου προσφερει υπεροχες στιγμες.Θα σου ελεγα να μην εχεις και μεγαλο αγχος με τα τσοκ διοτι το συγκεκριμενο οπλο ειναι σπουδαιο.Ειναι ο ευσεβης ποθος και για μενα για να αντικαταστησω το 425.Εγω εχω 2 Briley IC ΚΑΙ LM και δεν εχω λογια να πω.Αλωστε οσο αφορα τα τσοκ αποψη μου παντα για το συγκεκριμενο οπλο ειναι σαν να εχουμε μια Μερσεντες και να λεμε οτι δεν φοραει λαστιχα Μισελεν αλλα πιρελλι.Εξελαβες το μυνημα μου.Μαθε καλα τις προσκοπευσεις και δεν θα θελεις να ξαναπιασεις καραμπινα στα χεραια σου.Καλοριζικο και παλι και οτι θελεις απο την επμειρια μου στη διαθεση σου.
Σε ευχαριστώ. Μακάρι να μην το αλλάξω ποτέ. Πριν το πάρω σκεπτόμουν αν κάνω καλά με το μήκος των κανών στα 81. Στο σκοπευτήριο δεν είχα πρόβλημα. Σπίτι διαπίστωσα ότι είναι σαν την καραμπινα μου.....
 
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας..
Πρέπει να είναι αυτό που δεν έχει ψάθες...
Άν είναι αυτό είναι σίγουρα ωραίο όπλο!!!
Μάγος είσαι? Αυτό είναι. Με ξενίζει η ιδέα χωρίς ψαθες αλλά δεν είδα ιδιαίτερή διαφορά[/QUOTE]
Αλέξανδρε το μόνο εύκολο να το αλλάξεις αυτό,προσωπικά δεν το μπορώ το όπλο χωρίς ψάθες,δοκίμασε το και ετσι και αποφασίζεις μετά αν θα τις χαράξεις ή όχι!
 
Καλημέρα στην παρέα. Από εχθε; ένα 725 sporter κάνει παρέα στα υπόλοιπα όπλα μου. Είναι 81 εκ. Κανες 3750γρ συνολικό βάρος και 1920 το εμπρός κοματι. Έχει ρυθμιζόμενο κοντάκι και σκανδάλη. Η πρώτη επαφή μαζί του ήταν ευχάριστη. Μετά από 3 πουλες καμιά ενόχληση στον ώμο. Σαν γνωστός τσοκακιας πήρα και 2 τσοκ έσω έξω για να γουστάρω. Είχα την καθοδήγηση και του Κυριάκου φίλου σκοπευτη και ήταν μια πολύ ευχάριστη ημέρα εχθές.
καλες ντουφεκιες
 
Καλημέρα στην παρέα. Από εχθε; ένα 725 sporter κάνει παρέα στα υπόλοιπα όπλα μου. Είναι 81 εκ. Κανες 3750γρ συνολικό βάρος και 1920 το εμπρός κοματι. Έχει ρυθμιζόμενο κοντάκι και σκανδάλη. Η πρώτη επαφή μαζί του ήταν ευχάριστη. Μετά από 3 πουλες καμιά ενόχληση στον ώμο. Σαν γνωστός τσοκακιας πήρα και 2 τσοκ έσω έξω για να γουστάρω. Είχα την καθοδήγηση και του Κυριάκου φίλου σκοπευτη και ήταν μια πολύ ευχάριστη ημέρα εχθές.
Καλορίζικο φίλε μου.Ωραία επιλογή. Υπάρχει περίπτωση να κάνεις ένα ζύγισμα στις κάννες με τα τσοκ φορεμένα?
Ευχαριστώ.
 
Back
Top