Browning Maxus 2 vs Browning A5 vs Beretta A400 Upland vs Benelli Rafaello Powerbore

Ποιο θα επιλέγατε;

  • Browning Maxus 2

    Votes: 15 17,4%
  • Browning A5

    Votes: 4 4,7%
  • Beretta A400 Upland

    Votes: 34 39,5%
  • Benelli Rafaello Powerbore

    Votes: 33 38,4%

  • Total voters
    86
Εγώ πιστεύω το δικό σου είναι καλύτερο.

Τώρα μας προσβάλεις .yelling. 🫶
Έχει πάψει να με νιαζει η βλυτικη υπέροχη πολύ καιρό τώρα ....απλός έγραψα την γνώμη μου για ολλο το όπλο που είδα . Τα δικά μου ίσος είναι τα χειρότερα από ολλα
 
Έχει πάψει να με νιαζει η βλυτικη υπέροχη πολύ καιρό τώρα ....απλός έγραψα την γνώμη μου για ολλο το όπλο που είδα . Τα δικά μου ίσος είναι τα χειρότερα από ολλα
Μην μου παίρνεις την πρωτιά, είπαμε, το δικό μου είναι το χειρότερο απ' όλα. :D
 
Προσωπικα γνωριζω οτι χειροτερο ξεχειροτερο η Beretta κανει την δουλιτσα της σιωπηρα.Την a400 exteme plus σε μαυρη εκδοση απο 2350€ πριν λιγο καιρο την πηγαν 2490-2510€ και την camo απο 2450-2500€ την πηγαν 2690€.Αναρωτιεται κανεις γιατι;
 
Και αλλο ενα για τρυπηματα ...



Σκεψου ενα αλλο beretta που να ειναι χειροτερο απο την α400.
Θα δυσκολευτεις να βρεις.
Αρα ?
Επισης ρωτα ανθρωπους σχετικους και θα μαθεις τι προβληματα βγαζουν.
Μιλάς με γρίφους γέροντα...
 
Προσωπικα γνωριζω οτι χειροτερο ξεχειροτερο η Beretta κανει την δουλιτσα της σιωπηρα.Την a400 exteme plus σε μαυρη εκδοση απο 2350€ πριν λιγο καιρο την πηγαν 2490-2510€ και την camo απο 2450-2500€ την πηγαν 2690€.Αναρωτιεται κανεις γιατι;
Επειδή είναι ''το χειρότερο όπλο''. Και ποιός δεν θα ήθελε ένα ''μονόκαννο'' Beretta που να κάνει όσο ένα μεταχειρισμένο μηχανάκι...
 
Προσωπικα γνωριζω οτι χειροτερο ξεχειροτερο η Beretta κανει την δουλιτσα της σιωπηρα.Την a400 exteme plus σε μαυρη εκδοση απο 2350€ πριν λιγο καιρο την πηγαν 2490-2510€ και την camo απο 2450-2500€ την πηγαν 2690€.Αναρωτιεται κανεις γιατι;
Ολα εχουν ανεβει +++++%
 
Το ότι μπορεί ένα ντουφέκι να κάνει εμπλοκή δε σημαίνει πολλές φορές κάτι ίσως αστοχία υλικού η ελάττωμα αλλά αν εκνευρίζει κάποιους και το βγάζουν άχρηστο η bereta ίσως να είναι το νουμ ένα όπλο αυτή τη στιγμή αεριων .Η αλήθεια είναι ότι έκανε μια τρομερή παρουσίαση στην Α400 όταν πρωτοβγηκε λες και έβγαλε κάτι το τρομερό μοναδικό για εμένα προσωπικά δεν είναι καλύτερη από τη. 391 Optima την πρώτη .Δεν τις κατέχω τις έχουν όμως φίλοι μου και τις δύο και διπλές 4 άτομα 2 optima 2 A400 και οι 2 πηγαίνουν και εξωτερικό της ταράζουν στο φυσίγγι η 1 Α400 έχει βγάλει θεματακι εμπλοκών και λύθηκε 2 φορές (στο χρηστακο)οι άλλες τίποτε σκυλιά .Ακολουθούν την παράδοση beteta που κατά με ελάχιστες σπάνιες εξαιρέσεις τα ντουφέκια της είναι απροβληματιστα.Σε αερίων δε μπορεί μία bereta να συγκριθεί με κανένα άλλο όπλο.Ιπως σε αδράνειας μια benelli.Κρατουν τα σκήπτρα στις κατηγορίες τους στο σκότωμα δε φτάνουν ακόμη την Αμερικάνα τρυπάει και τα τρύπια μυαλά που νομίζουν ότι όλα τρυπάνε το ίδιο.
 
Ανακύκλωση τίποτα παραπάνω ότι κανη και η μπενελι.....
Ακόμα στης κάννες έχεις μείνει? Τα φρένου τα τσοκ τα ξέρεις? Την ιδιογομοση την ξέρεις? Τα καινούργια φυσίγγια που συνέχεια εξελίσσονται και βαράς όπου θέλεις τα ξέρεις? Μην μένετε με τα παλιά μυαλια! Εδώ κάθε μέρα άλλαζες φυσίγγια, που είναι η βλητική υπέροχη εσένα? Καταρχήν αυτή βγήκε Αμερική για να χτυπήσει τα τουρκακια και είναι πρώτη σε πωλήσεις και τα τουρκακια τα γλενταει τώρα,το ότι την έφεραν και εδώ μόνο καλό κάνει.
Ο Ηλίας ήθελε να γράψει :"ότι κάνει η benelli". Δεν αναφερόταν σε κάννη. Όμως ένα "η" στο τέλος, έκανε την ζημιά και άλλαξε το νόημα στην φράση του.
 
Προσωπικα γνωριζω οτι χειροτερο ξεχειροτερο η Beretta κανει την δουλιτσα της σιωπηρα.Την a400 exteme plus σε μαυρη εκδοση απο 2350€ πριν λιγο καιρο την πηγαν 2490-2510€ και την camo απο 2450-2500€ την πηγαν 2690€.Αναρωτιεται κανεις γιατι;
Αν έκανε γενναία αύξηση ετοιμάζει προσφορά για να τσιμπήσουν οι ιθαγενείς και δώρο κιαλια.
 
Ο Ηλίας ήθελε να γράψει :"ότι κάνει η benelli". Δεν αναφερόταν σε κάννη. Όμως ένα "η" στο τέλος, έκανε την ζημιά και άλλαξε το νόημα στην φράση του.
Ναι το γαμ@@@@.. αλλά δεν πειραζει...τα συμπεράσματα μου για της κάννες/αυλούς/τσοκ..τα έχω βγάλει και δεν αφορούν κανένα... το όπλο είναι προσωπική υπόθεση του καθένα πως το βλέπει
 
Έχει πάψει να με νιαζει η βλυτικη υπέροχη πολύ καιρό τώρα ....απλός έγραψα την γνώμη μου για ολλο το όπλο που είδα . Τα δικά μου ίσος είναι τα χειρότερα από ολλα
Μην μου παίρνεις την πρωτιά, είπαμε, το δικό μου είναι το χειρότερο απ' όλα. :D
Το δικό μου είναι καλύτερο από τα δικά σας 😂😂😂
 
Προσωπικα γνωριζω οτι χειροτερο ξεχειροτερο η Beretta κανει την δουλιτσα της σιωπηρα.Την a400 exteme plus σε μαυρη εκδοση απο 2350€ πριν λιγο καιρο την πηγαν 2490-2510€ και την camo απο 2450-2500€ την πηγαν 2690€.Αναρωτιεται κανεις γιατι;
Όλα τα βιομηχανικά είδη με κάθε νέο έτος παίρνουν αύξηση όπως και τα όπλα
 
Ο Ηλίας ήθελε να γράψει :"ότι κάνει η benelli". Δεν αναφερόταν σε κάννη. Όμως ένα "η" στο τέλος, έκανε την ζημιά και άλλαξε το νόημα στην φράση του.
Έγραψε την λάθος λέξη σε μπενελακιδες 😂😂😂😂😂 είμαστε και εύκολα παρεξηγήαριδες όταν μιλάνε για της κάνες μας 😂😂😂😂
 
Εγω θα φιλε θα σου ελεγα να συνεχισεις να κυνηγας την browning και να κανεις οποια βελτιωση σε μετρα ή καποια τσοκακια που σηκωνει καλα.
Παρε μετα για την διαφορα μπερετα 2ο οπλο.οχι απλα να μενει δευτερο στο πορτ μπαγκαζ αλλα να μπορεις να βγαλεις τουφεκιες.μπενελι θα δεις μεγαλη ξενιλα σε σχεση με τις εικονες απο τις καταβολες που εχεις στο μυαλος σου μ αυτην που εχεις και κυνηγας.
Αν σου πει καποιος οτι τα ειχε ολα αυτα και μπλα μπλα πως στο κυνηγι δεν ειδε διαφορες,οτι πρεπει να τουφεκισεις πολυ για να βγαλεις συμπερασμα κλπ.αστο... αλλο να σταματαει και να σκαει η τσιχλα και το παπακι κι αλλο να εχεις απλα μια κοινη καταβολη και φτερουγιαρικα.ως εκει
 
Το Α400 ειναι οπλαρα.
Ας μας πει καποιος κατοχος της εντυπωσεις απο την χρηση του συγκεκριμένου όπλου.
Καλημερα
Επειτα απο 9 χρονια που την εχω, απροβληματιστη εντελως, ευκολο καθαρισμα για οπλο αεριων, ντουφεκιες φαρμακι με τα μαμα τσοκ, το μονο μειον της το micro-core πελμα που πολυμεριζεται και θελει αλλαγη στα 6-7 χρονια
 
Επειτα απο 9 χρονια που την εχω, απροβληματιστη εντελως, ευκολο καθαρισμα για οπλο αεριων, ντουφεκιες φαρμακι με τα μαμα τσοκ, το μονο μειον της το micro-core πελμα που πολυμεριζεται και θελει αλλαγη στα 6-7 χρονια
Λεπτομέρειες και φυσιολογικές φθορές είναι αυτά.
 
Back
Top