Breda 930i

Καλοντουφεκο παυλε....μου αρεσει πολυ αυτο το οπλο κ σκεφτομαι να κανω την κινηση τον σεμπτεμβρη να ημαστε καλα κ παει κ καλα η δουλεια η καλοκαιρινη;)
 
Καλορίζικο και καλοτούφεκο Παύλο, με πολλά και επιτυχημένα κυνήγια! ... Ήμουν σίγουρος ότι θα το έπαιρνες μόλις θα το έβρισκες διαθέσιμο ... εσύ με το που ανακοινώθηκε το μοντέλο αυτό το ερωτεύτηκες και τόβαλες στο μάτι πολύ πριν μπει στο στάδιο της παραγωγής - όπως και ο άλλος Παύλος (Milvus) το Remington V3 ... ;) :)
Εύχομαι να ανταποκριθεί απόλυτα στις προσδοκίες σου και να το ευχαριστηθείς στο έπακρον, για πολλά πολλά χρόνια !!!
.shake hands. .shake hands.
 
Πολύ "προχώ" για τα γούστα μου. Πορτοκαλί ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα δεν μου ταιριάζουν ... :D ! Εύχομαι ωστόσο υγεία και να είναι πάτα ζεστή η κάννη της. :)
Τι θαλάμη έχει; 70 ή 76?
 
Καλά που μας ενημέρωσες αρχιγατάκι γιατί δεν το ξέραμε ... .ass.

Eπιτηδες στα κανει.

Να ερθω μια φορα να δω τι σημαινει καλυψη αποκρυψη ειναι το ονειρο μου φιλε. Δε ξερω πως και ποτε θα γινει, αλλα θελω οσο δε φανταζεσαι
 
Πολύ "προχώ" για τα γούστα μου. Πορτοκαλί ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα δεν μου ταιριάζουν ... :D ! Εύχομαι ωστόσο υγεία και να είναι πάτα ζεστή η κάννη της. :)
Τι θαλάμη έχει; 70 ή 76?
Και εγω που νομιζα οτι στα 40μου εχω γηνηπαραδωσηακος μονο εεγω.xm.Ειμαι σηγουρος οτι βλητηκα θα ειναι πολλη καλο.Αλλα το θελω 76 και στα χρωματα του πολεμου..shoot..hit.
 
Ειμαι σηγουρος οτι βλητηκα θα ειναι πολλη καλο.
Αυτό δεν το συζητάω, με 18.6, τέτοιο κώνο και τέτοια τσοκ, δεν είναι υπερβολή να αποτελεί ότι καλύτερο βλητικά υπάρχει στην "χαμηλή' κατηγορία. Πολύ θα ήελα να δω την τουφεκιά του με IC στα 30 μέτρα.
 
Back
Top