Beretta Team

Να ρωτησω κατι στην περιπτωση που ειναι ασυμφωρη η επισκευη τι γινεται το οπλο πηγαινει ασφαλεια προς καταστροφη η το εχεις και το κανεις παλουκι για περιφραξη?
Ναι.
Το παραδίδεις στην αστυνομία και το βγάζουν προς καταστροφή.
 
Να ρωτησω κατι στην περιπτωση που ειναι ασυμφωρη η επισκευη τι γινεται το οπλο πηγαινει ασφαλεια προς καταστροφη η το εχεις και το κανεις παλουκι για περιφραξη?
Ναι.
Το παραδίδεις στην αστυνομία και το βγάζουν προς καταστροφή.
Μπορεί ο Γιώργος να ξέρει καλύτερα ... αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι το παραδίδεις σε οπλουργό προς καταστροφή, σου δίνει χαρτί με Serial Number, το οποίο το παραδίδεις στην αστυνομία και το όπλο "φεύγει" από πάνω σου.
 
εμπλοκες με κρυο και ελαφριά φυσιγγια κανει παντως
Φιλαράκι μου που την έχει από τις Σέρρες δεν του έχει κάνει ποτέ εμπλοκή,ούτε με -15 βαθμούς ούτε με 28 γραμ που ρίχνει σε τσίχλες και σκοπευτήριο
 
Είχα 81 εκ 2* άστρα μαγκουμ στη 302
Την ειχε θειος μου σε φουλ αν θυμαμαι καλα....δεν εχανε κυνηγι σε οποιαδηποτε αποσταση....τον εφαγε ο γιος του να παρει καινουρια.....την πουλησε σε συγγενη...αγορασε μια browning gold ...την πουλησε....πηρε benelli....πηγε ξανα στο συγγενη να αγορασει πισω την καραμπινα...αλλα δεν την εδινε....! Μου λεει....το μεγαλυτερο λαθος μου....οπλο που σου κανει μην το δωσεις ποτε
 
Βρες 86cm από 870 σε F.
Αν κάποια κάνη διαφέρει από τις άλλες, είναι σίγουρα αυτή :cool:

View attachment 65176
Σάματι είσαι κ γράφεις σε λάθος όροφο..
Μια κάτω (μποπρεί και δύο)και θα είσαι στον σωστό...🤣 :)
 
Last edited:
Back
Top