Beretta Team

Καλημερα παιδιά ενδιαφερομαι για μια Beretta 391 Urica gold sporting με porting στα 71 cm του 2002 18,3 άυλο ατουφεκιστη… σφιριλατο κλείστρα…τι τιμή πουλιεται κ αν γνωρίζει κάποιος ποσό έκανε καινουρια .
Ψάξε βρες Οptima 2 καμία σχέση οι κανες τους
 
Καλημερα παιδιά ενδιαφερομαι για μια Beretta 391 Urica gold sporting με porting στα 71 cm του 2002 18,3 άυλο ατουφεκιστη… σφιριλατο κλείστρα…τι τιμή πουλιεται κ αν γνωρίζει κάποιος ποσό έκανε καινουρια .
Είχε εργοστασιακό πορτινκ σε κάποιο αυτογεμες ποτέ η beretta? Η δική μου απλή 391 το 2002 που την πήρα από καλκατζακο είχε 1000€ ακριβώς. Αυτή επειδή είναι η gold έκδοση και ταυτόχρονα 'sporting' σου λέω εγώ τραβηγμένο από τα μαλλιά να κοστιζε 1500€. Μετά από 20 χρόνια και με την ενδεχόμενη επεμβαση(porting) οτιδήποτε πάνω από 800-900€ είναι υπερβολή για μένα. Στα ίδια λεφτά βγαίνουν κατά περιόδους urika 2 με κάνη οπτιμα 18.6 και μακριά τσοκ που κατα γενική ομολογία ήταν ανώτερες βλητικα. Επίσης στα ίδια λεφτά βρίσκεις καινουργια οπλα με εγγύηση και τεχνολογία σημερινή. Για μένα μάξιμουμ 900€ και αυτα αν είναι πραγματικά ΆΡΙΣΤΗ
 
1090ε έχει η A300 Outlander του κουτιού φίλε μου που στην ουσία είναι μια ανανεωμένη 391. Προσωπικά δεν θα έδινα πάνω από 800ε.
Δεν έχει σχέση το ένα τουφέκι με το άλλο.Και εγώ έδωσα 1000 την ςς θα μου λέγε πάρε τη μ 1 η μ2 καινούρια αλλά μόλις καθόμασταν δίπλα δίπλα θα αλαζε άποψη οποίος το πρότεινε .Το όπλο έχει όλα τα καλουδία της Μπερέτα για την εποχή του αλλά η εποχή είναι δύσκολη και το 1000 είναι το ταβάνι του.Ειχε και πορτινγκ εργοστασιακό στα Σπόρτινγκ μοντέλα αλλά δεν τα κοιτούσε ο κόσμος καθότι λίγα και ακριβά.
 
Δεν έχει σχέση το ένα τουφέκι με το άλλο.Και εγώ έδωσα 1000 την ςς θα μου λέγε πάρε τη μ 1 η μ2 καινούρια αλλά μόλις καθόμασταν δίπλα δίπλα θα αλαζε άποψη οποίος το πρότεινε .Το όπλο έχει όλα τα καλουδία της Μπερέτα για την εποχή του αλλά η εποχή είναι δύσκολη και το 1000 είναι το ταβάνι του.
Γιάννη έχουν ίδιου σχεδιασμού κλείστρο, ίδια σκανδάλη, αυλό 18.3-4 mobil choke με την διαφορά ότι η outlander έχει το νέο πιστόνι από την σειρά α400 και δεν έχει το cut off. Έτσι το βλέπω εγώ. Κάθε άποψη δεκτή.
 
Last edited:
Υπάρχει άλλη μια Gold 391 Urica 1 66 cm 18,6 ολοκαίνουρια στα 1100 αυτή !!!Κ ρωτάω η sporting 391 με την porting κανη στα 18,3 ποια η διαφορά με την 66 18,6 ;;;
Παζαρεψε και πάρε τη Urica και πάλι ακριβή είναι αλλά έχει καλύτερη τουφεκια και σκότωμα από την 3αρα
 
Μην ενθουσιαζεσαι. Τα λεφτα που ζητανε για τα οπλα που λες ειναι πολλα. Όχι παραπάνω απο 800 κι αυτο τραβηγμενο απο τα μαλλια.
Σκεψου ποια καινουργια (με εγγυηση) παιρνεις με τοσα λεφτα.
Έτσι ακριβώς.
Αυτο που με τρελαίνει με Ελλάδα είναι πόσο ζητάνε για μεταχειρισμένα.
Δεν έχει λογική να δίνεις 800-1000 όταν υπάρχουν οπλάρες από επώνυμους κατασκευαστές στα 1000-1500.
 
Καλημερα παιδιά ενδιαφερομαι για μια Beretta 391 Urica gold sporting με porting στα 71 cm του 2002 18,3 άυλο ατουφεκιστη… σφιριλατο κλείστρα…τι τιμή πουλιεται κ αν γνωρίζει κάποιος ποσό έκανε καινουρια .
Το ατουφέκιστη να σε προβληματίσει ... ανάλογα βέβαια και ποιος την πουλάει ...
Ένα προβληματικό όπλο θα είναι σίγουρα ατουφέκιστο ....

ΔΟΚΙΜΕΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ...
500-600€ ταβάνι αν δεν έχει πρόβλημα
 
Back
Top