Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ποιο skeet έχεις ;το κλασσικο έσω της beretta ; Λογικά θα έπρεπε να καταλάβεις διάφορα αναμεσα στα τσοκ που αναφέρεις
έχω το έσω -έξω της beretta και ποιο συγκεκριμένα το black edition,πήγα και το πήρα από τον Μανδηλαρά .στο κυνήγι δεν είδα μεγάλη διαφορά .βάρεσα πουλιά το ίδιο μακρινά αλλά και κοντινά όπως με το gemini. αυτό που είδα ως διάφορα ότι μια τσίχλα που την τουφέκισα στα 10 μετρά ίσως και κάνα μέτρο λιγότερο το πουλί δεν ήταν σε κακή κατάσταση. ίσως με το gemini να μν το έβρισκα σε τόσο καλή κατάσταση.θα κάνω δοκιμές και σε χαρτόνια να δω τι διαφορές έχουν. αλλά θα ήθελα να δω και το ανακοντα. στο μαξους που το έχω δεν το έχω βγάλει καθόλου από πάνω.
 
Ότι πιο τίμιο και αξιόπιστο θα μπορούσες να αγοράσεις...εγώ καν δεν θα πηγαινα σε έκδοση ντελουξ,κυνηγετικό όπλο είναι και με τα λεφτά που θα γλυτωνα θα έφτιαχνα κοντάκι ή στην χειρότερη τα μέτρα μου σε κοντάκα!Απόλυτα αξιόπιστος μηχανισμός και μια χαρά ντουφεκια!
 
Και τελικά πηγα στο σαλαπατα κ είδα τη καραμπινα από κοντά και ερωτεύτηκα....ειναι θεμα ημερών για την απόκτηση της....Μετά από πολυ καιρό μπόρεσα να αγοράσω μια καραμπινα....λογο οικονομικών κατέληξα οπως είχα γράψει πιο πάνω στην τουρκική (κάποιοι θ ενοχληθούν αλλα δυστυχώς δεν μπορώ για κάτι παραπανω) stoeger m3000 mk3 .....
 
Και τελικά πηγα στο σαλαπατα κ είδα τη καραμπινα από κοντά και ερωτεύτηκα....ειναι θεμα ημερών για την απόκτηση της....Μετά από πολυ καιρό μπόρεσα να αγοράσω μια καραμπινα....λογο οικονομικών κατέληξα οπως είχα γράψει πιο πάνω στην τουρκική (κάποιοι θ ενοχληθούν αλλα δυστυχώς δεν μπορώ για κάτι παραπανω) stoeger m3000 mk3 .....

Nα την ευχαριστηθείς φίλε μου .shake hands.
για τους άλλους μην νοιάζεσαι ότι γουστάρεις εσύ
 
Μπραβο φιλε αφου σου αρεσει μακαρι να την αποκτησης .ειναι και τα οικονομικα μας αυτα που κοιταμε πλεον και για μια αγορα.
Ευχαριστώ φίλε ήδη εχω δωσει προκαταβολή κ αύριο φτιάχνω χαρτιά στην αστυνομία γ άδεια αγοράς και πιστευω από βδομαδα θ την εχω στ χέρια μ
 
Και τελικά πηγα στο σαλαπατα κ είδα τη καραμπινα από κοντά και ερωτεύτηκα....ειναι θεμα ημερών για την απόκτηση της....Μετά από πολυ καιρό μπόρεσα να αγοράσω μια καραμπινα....λογο οικονομικών κατέληξα οπως είχα γράψει πιο πάνω στην τουρκική (κάποιοι θ ενοχληθούν αλλα δυστυχώς δεν μπορώ για κάτι παραπανω) stoeger m3000 mk3 .....
Να την χαίρεσαι!
 
Και τελικά πηγα στο σαλαπατα κ είδα τη καραμπινα από κοντά και ερωτεύτηκα....ειναι θεμα ημερών για την απόκτηση της....Μετά από πολυ καιρό μπόρεσα να αγοράσω μια καραμπινα....λογο οικονομικών κατέληξα οπως είχα γράψει πιο πάνω στην τουρκική (κάποιοι θ ενοχληθούν αλλα δυστυχώς δεν μπορώ για κάτι παραπανω) stoeger m3000 mk3 .....
Καλορίζικη, καλοτουφεκη να την ευχαριστήθεις!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top