Beretta clay target gun

Με τι χαρακτηριστικά ήταν θυμάσαι?κάννες,μοντέλο και τέτοια....τσοκακια?
Αυτο ηταν Ηλια

3795.jpg







4
BERETTA.jpg



Προδιαγραφές 682 GOLD E SPORTING

Διαμέτρημα Cal.12
Θαλάμη 3" / 76mm Magnum
Μηχανισμός Σκανδάλης Αδρανείας
Επιλογές Μήκους Κάννης 71εκ.
Χρωμιωμένες Κάννες Ναι
Αυλός Καννών 18,6mm
Εξολκείς Αυτόματοι
Τσοκ 5 έσω έξω OPTIMA τσοκ
Βάση Ατσάλινη βάση
Κοντάκι
Καρυδιά με φινίρισμα λινέλαιου

Πάπια Καρυδιά με φινίρισμα λινέλαιου
Βάρος (Πραγματικό)
3480γρ. (με 71εκ. κάννη)
 
Αυτο ηταν Ηλια

3795.jpg







4
BERETTA.jpg



Προδιαγραφές 682 GOLD E SPORTING

Διαμέτρημα Cal.12
Θαλάμη 3" / 76mm Magnum
Μηχανισμός Σκανδάλης Αδρανείας
Επιλογές Μήκους Κάννης 71εκ.
Χρωμιωμένες Κάννες Ναι
Αυλός Καννών 18,6mm
Εξολκείς Αυτόματοι
Τσοκ 5 έσω έξω OPTIMA τσοκ
Βάση Ατσάλινη βάση
Κοντάκι
Καρυδιά με φινίρισμα λινέλαιου

Πάπια Καρυδιά με φινίρισμα λινέλαιου
Βάρος (Πραγματικό)
3480γρ. (με 71εκ. κάννη)
Αυτό έχω σε 76αρι και με ρυθμιζόμενο κοντάκι!
 
Αυτό έχω σε 76αρι και με ρυθμιζόμενο κοντάκι!
Μoi aussi και μαλιστα σα και το δικο σου.Aftermarket δουλεια στον Αντωνακο το ρυθμιζομενο.Ειχα την ευκαιρια και τυχη και το πηρα ολοκαινουριο με μια καλη προσφορα 25% που κανανε εκει στο τελος 2010 και μαλιστα ενω η προσφορα ηταν για τα εναπομειναντα κομματια 71 ποντων εγω εβαλα παραγγελια για 76αρι και μου κρατησανε την ιδια τιμη .Το καλυτερο? ειχανε φερει 4 κομματια μαζι με το δικο μου και πηγα στην Beretta Hellas εκεινη τη μερα και διαλεξα ξυλα αναμεσα απο τα 4. Οντως τα νερα του ειναι φανταστικα στα ματια μου τουλαχιστον
 
Μoi aussi και μαλιστα σα και το δικο σου.Aftermarket δουλεια στον Αντωνακο το ρυθμιζομενο.Ειχα την ευκαιρια και τυχη και το πηρα ολοκαινουριο με μια καλη προσφορα 25% που κανανε εκει στο τελος 2010 και μαλιστα ενω η προσφορα ηταν για τα εναπομειναντα κομματια 71 ποντων εγω εβαλα παραγγελια για 76αρι και μου κρατησανε την ιδια τιμη .Το καλυτερο? ειχανε φερει 4 κομματια μαζι με το δικο μου και πηγα στην Beretta Hellas εκεινη τη μερα και διαλεξα ξυλα αναμεσα απο τα 4. Οντως τα νερα του ειναι φανταστικα στα ματια μου τουλαχιστον
Βάλε καμία φωτό Σταύρο να πάρουμε μάτι,γιατί το έχω στην Αθήνα και μου λείπει!!!
 
Back
Top