beretta A302 ανταλακτικα

καλησπερα....
ειμαι σε σκεψη να αγορασω το εν λογω οπλο το δοκιμασα στο κυνηγι και μου καθεται πολυ καλα στον ωμο η ερωτηση μου ειναϊ....
Υπαρχουν ανταλακτικα για το συγκεκριμενο μοντελο ?
γνωριζω οτι ειναι παλιο αλλα μου ερχετε λουκουμι και σε τιμη και σε επωμιση
 
καλησπερα....
ειμαι σε σκεψη να αγορασω το εν λογω οπλο το δοκιμασα στο κυνηγι και μου καθεται πολυ καλα στον ωμο η ερωτηση μου ειναϊ....
Υπαρχουν ανταλακτικα για το συγκεκριμενο μοντελο ?
γνωριζω οτι ειναι παλιο αλλα μου ερχετε λουκουμι και σε τιμη και σε επωμιση
Καλησπερα! Ναι υπαρχουν ανταλλακτικα!
 
απο αντιπροσωπο-μαγαζι Ελλαδα παντα ?
ξερεις αν ταιριαζει καποιο ανταακτικο απο αλλο μοντελο?
εννοω στα μεσα του οπλου πχ κλειστρο και τα γυρω γυρω
Βρισκεις ανταλλακτικα! Για κλειστρο θυμαμαι που ειχα ρωτησει εκανε κοντα στα 400€ με εισαγωγη απο Ιταλια! Επειδη εχω την α300 την παλια εχω βρει ανταλλακτικα στο vendors και στον Παπαιωαννου (οπλουργο beretta)!
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απντησεις μου εκατσε καλα το οπλο κ η τιμη κ απο κατασταση πενα κατι τελευταιο ξερει καποιος αν τσοκ 3* φτιαχνετε γτ δεν εχω βρει καποιον η καπου που να πουλαει
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απντησεις μου εκατσε καλα το οπλο κ η τιμη κ απο κατασταση πενα κατι τελευταιο ξερει καποιος αν τσοκ 3* φτιαχνετε γτ δεν εχω βρει καποιον η καπου που να πουλαει
Όλα φτιαχνονται.
 
Σας ευχαριστω ολους για τις απντησεις μου εκατσε καλα το οπλο κ η τιμη κ απο κατασταση πενα κατι τελευταιο ξερει καποιος αν τσοκ 3* φτιαχνετε γτ δεν εχω βρει καποιον η καπου που να πουλαει
Είναι αυτό που μπαίνει φορετό και σφίγγει με τη μούφα?
 
Back
Top