Benelli Team

Ήταν και Πίο κάτω εδώ και καιρό, τώρα ανέβηκε πάλι λίγο.
Η απορια μου ειναι στο ποσοστο εκπτωσεις, ειναι σαν να σου λεει, το αγοραζω χονδρικη κανω εκπτωση και εχω κερδος, δλδ στην λιανικη ποσο κερδος εχει, ποσο εχει κοστος, 800 ευρω? για τον αντιπροσωπο λεω.Τα νουμερα δειχνουν πολυ μεγαλο ποσοστο κερδους, αν σκεφτουμε και το κερδος του καταστηματος.
 
https://kalkantzakos.com/el/product/beccaccia-supreme-karampina-benelli

Αυτη η εκπτωση θεωρειται λογικη?
Πότε πήγε αυτή στα 1800 ? Σε αυτή τη τιμή 1190 την έχει πάρει ο φίλος από καλκατζακο πριν δύο χρόνια και έχει ρίξει δύο φυσίγγια και τον πιεσε και του πήρε και ένα ραβδωτό τσοκακι για μπεκάτσα της benelli σας το είχα δείξει και φωτό. Το έχω πιάσει επωμισεις είναι ποιο ωραίο από την πρώτη becacia που την είχα.
 
Μήπως έκανε μία φορά και έναν καιρό όταν πρωτοβγήκε πρίν από χρόνια 1.800€ και το πετάνε τώρα να φαίνεται σαν προσφορά
Αρκετοί είναι αυτοί που την δίνουν σε αυτή την τιμή χωρίς να λένε ότι είναι σε προσφορά από 1800... Μήπως κάτι σημαίνει αυτό;;
 
Από έγκυρη πληροφορία, ο Κύργιας θεωρείται από τη benelli ο καλύτερος αντιπρόσωπος στα Βαλκάνια και έτσι έχει ιδιαίτερη μεταχείρηση μπορεί και κάνει προσφορές καλές, προς όφελος δικό μας (και δικό του βέβαια). Προσωπικά η αντιπροσωπεία του μου έχει φερθεί άψογα και τις 3 φορές που είχα αλισβερίσι.
 
Αρκετοί είναι αυτοί που την δίνουν σε αυτή την τιμή χωρίς να λένε ότι είναι σε προσφορά από 1800... Μήπως κάτι σημαίνει αυτό;;
Θα σου έλεγα ότι πάει να τσιμπήσει κανέναν ανυποψίαστο αλλά είναι τραβηγμένο
Πλέον όλοι μία ματιά στο ίντερνετ θα την ρίξουν πρίν πάρουν το οτιδήποτε, θα δούνε σε τι τιμή παίζει παντού
 
Θα σου έλεγα ότι πάει να τσιμπήσει κανέναν ανυποψίαστο αλλά είναι τραβηγμένο
Πλέον όλοι μία ματιά στο ίντερνετ θα την ρίξουν πρίν πάρουν το οτιδήποτε, θα δούνε σε τι τιμή παίζει παντού
Συμφωνώ αλλά δεν είναι τελείως χαζό να το παρουσιάζεις ως προσφορά από την στιγμή που παντού παίζει αυτή η τιμή;
 
Μήπως έκανε μία φορά και έναν καιρό όταν πρωτοβγήκε πρίν από χρόνια 1.800€ και το πετάνε τώρα να φαίνεται σαν προσφορά
1500€ έκανε για χρόνια, την ριξανε σε προσφορά στα 900€ 1000€ και το 1800€ στα 1190€ .τα ανεβασε όλα τώρα.
 
Από έγκυρη πληροφορία, ο Κύργιας θεωρείται από τη benelli ο καλύτερος αντιπρόσωπος στα Βαλκάνια και έτσι έχει ιδιαίτερη μεταχείρηση μπορεί και κάνει προσφορές καλές, προς όφελος δικό μας (και δικό του βέβαια). Προσωπικά η αντιπροσωπεία του μου έχει φερθεί άψογα και τις 3 φορές που είχα αλισβερίσι.
Είναι από τους καλύτερους στο χώρο όντως
 
Τα ποσοστά κέρδους των μαγαζιών παιδιά παλαιότερα σας το γράφω έγκυρα δε ξέρω τώρα δεν έπεφτα κατά από 150€ ανά όπλο σε κάποια έφταναν και 200+ των μαγαζιών όχι των αντιπροσώπων επομένως καταλαβαινεται τι γίνεται .Ο κυρίας μπορεί να την πληρώνει και 700 € μόνο αυτός ξέρει και σίγουρα δεν τη πληρώνει παραπάνω παρακάτω μπορεί για να την πουλάει το 2 χέρι 1000.
 
Απο 1899 ευρα λεει, τωρα 1119, χοντρα χοντρα απο 1900 επεσε στα 1120. αυτη η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη. -780, τοσο λεει και το eshop του Κυργια. να'λεγε -200 ευρω το καταλαβαινω. Εχετε δει κατι παρομοιο σε αλλη εταιρεια?
 
Αν ο Κυργιας θεωρειται απο τους καλυτερους οταν ενα μελος εδω, εσκασε 2500 ευρω και το οπλο ειχε στραβο λαμακι και πηγε δυο φορες στο σερβις και γυρισε οπως γυρισε, τι πρεπει να περιμενουμε απο τους αλλους?
 
Αισχροκέρδεια λέγετε αυτό τώρα γνωρίζουμε ότι είναι υπερεκτιμημένα πολλά πράγματα το ποσό είναι κάτι άγνωστο έχω αναφερθεί για κάποια πράγματα για τη συγκεκριμένη εταιρία αλλά δεν τα ξαναγράφω ..
 
Back
Top