Benelli Team

δεν έχει έρθει νομίζω αλλά σε μαγαζί χθες επώμισα την Raffaello De Luxe AI
από κοντα δεν είναι τόσο φανταχτερή όσο στις φωτογραφίες. φαντάζομαι κατι αντίστοιχο θα συμβαίνει και με την ethos
Την έχω δει σε 20 με power bore μουναρα σκέτη
 
RafView attachment 86281faello vs Καβουρας 0-5
Αυτός που έχει την Ραφαέλο , πρέπει να είναι υδραυλικός , αλλιώς δεν εξηγείται. Ο κάβουρας. ΔΕΝ τα πειράζουν αυτά βρε γαμοτο. Τι κάνουνε έχουν ξεφύγει. Όταν λέω να μην τρώνε σταμναγκαθι, μου λένε ότι εγώ είμαι τρελός, και δεν ξέρω τι λέω.
.think.
 
Βρε αφήστε τα όπλα στην ησυχία τους αφού βλέπετε οτι οταν το επωμίζετε έχει μεγάλη απόκλιση, τι το αγοράζετε; Για να το χαλάσετε; Στην τελική φτιαξτε ένα κοντάκι απ την αρχή. Επίσης αν παιρνετε ικανοποιητικά τα πουλιά τι αλλο θέλετε ; να περνάτε την τουφεκιά απ την τρύπα της βελόνας;
 
Βρε αφήστε τα όπλα στην ησυχία τους αφού βλέπετε οτι οταν το επωμίζετε έχει μεγάλη απόκλιση, τι το αγοράζετε; Για να το χαλάσετε; Στην τελική φτιαξτε ένα κοντάκι απ την αρχή. Επίσης αν παιρνετε ικανοποιητικά τα πουλιά τι αλλο θέλετε ; να περνάτε την τουφεκιά απ την τρύπα της βελόνας;
Αυτό χρειάζεται και γυαλιά ...😂
 
Εγώ αν έπαιρνα μπενελι, θα έπαιρνα τη μοντεφελτρο την καινούργια ή τη βιντσι με τη φλατ ριγα. Όχι γιατί τα άλλα δεν μου αρέσουν, αλλά τσιγκουνεύομαι να δώσω πολλά για καραμπίνα.
Η Βίντσι με φτατ ριγα είναι ποιο δύσκολη αυτήν είχα! Δεν είναι φλατ τελείως έχει σκαλοπάτι στην αρχή
 
Αυτός που έχει την Ραφαέλο , πρέπει να είναι υδραυλικός , αλλιώς δεν εξηγείται. Ο κάβουρας. ΔΕΝ τα πειράζουν αυτά βρε γαμοτο. Τι κάνουνε έχουν ξεφύγει. Όταν λέω να μην τρώνε σταμναγκαθι, μου λένε ότι εγώ είμαι τρελός, και δεν ξέρω τι λέω.
.think.
Το τρώνε ;Μάλλον το καπνίζουν.
 
Δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί τα κακοποιούν τα όπλα τους έτσι όλοι έχουν πάρει σφυρί και καλέμι και ότι έγινε έγινε 😂
Είναι η ικανοποίηση ότι το έφτιαξα μόνος μου γλύτωσα και λεφτά.Και στο τέλος: Ήθελα εγώ να χαλάσει;;;
 
Η Βίντσι με φτατ ριγα είναι ποιο δύσκολη αυτήν είχα! Δεν είναι φλατ τελείως έχει σκαλοπάτι στην αρχή
Αχ αυτό το εκνευριστικό σκαλοπάτι. Ώρες ώρες μου έρχεται να πάρω λίμα και να ξεκινήσω... Μισές δουλειές, ή την κάνεις φλατ τελείως ή υπερυψωμένη.
 
Τώρα που τελειώνει η σεζόν να μην ξεχνιόμαστε
Και φέτος το πρωτάθλημα στο Ουρμπίνο
Τρυγόνια τσιχλοκοτσυφα φασσες μπεκάτσες λαγοί και γουρούνια έπαθαν νίλα απ' τα Μπενέλια
Κι έχουμε δυο μέρες ακόμα
Πε-λααααα-τες μου θα σας βάλουμε και 19.7 αυλό για να γλιστράειιιιιιι
 
Και να υπενθυμίσουμε ότι το αυτοκόλλητο στην κάνη αυξάνει το δραστικό βεληνεκές τουλάχιστον 10 μέτρα😝😝
Στο στο μπαρμπρίζ του hilux μάστορα πόση συγκέντρωση κερδίζω;; Αυτό που λέει USA όμως όχι το άλλο το φλώρικο. 🤣🤣🤣
 
Back
Top