Benelli Team

Γι αυτούς που δεν έχουν πάρει ακόμα είναι.
Aν εννοεις εμενα εχω αλλαξει δυο και αυτην την στιγμη εχω και την εχω δωσει στον γιο μου.
Το θεμα ειναι ειναι αλλο τι εχει που δεν εχουν ολες οι προηγουμενες και αν εχει τι ειναι αυτο και τι κανει?
Μη ειμαστε σαν αυτους που λενε μια φορα Τoyota παντα Toyota.
 
Aν εννοεις εμενα εχω αλλαξει δυο και αυτην την στιγμη εχω και την εχω δωσει στον γιο μου.
Το θεμα ειναι ειναι αλλο τι εχει που δεν εχουν ολες οι προηγουμενες και αν εχει τι ειναι αυτο και τι κανει?
Μη ειμαστε σαν αυτους που λενε μια φορα Τoyota παντα Toyota.
Έχει την αίσθηση του καινούργιου που είναι αξεπέραστη όταν το πάρεις.
 
Έχει την αίσθηση του καινούργιου που είναι αξεπέραστη όταν το πάρεις.
Πιστευω ειναι λαθος εντυπωση ειναι ενθουσιασμος και οχι αισθηση γιατι αν προσεξεις δεν αλλαζει κατι ειναι copy paste με μικρο ρετουσαρισμα. Και ξανα ρωτω τι εχει αυτο το αυτογεμη και αλλα μην βλεπουμε το δεντρο και χανουμε το δασος που δεν εχουν τα υπολοιπα της.
 
Aν εννοεις εμενα εχω αλλαξει δυο και αυτην την στιγμη εχω και την εχω δωσει στον γιο μου.
Το θεμα ειναι ειναι αλλο τι εχει που δεν εχουν ολες οι προηγουμενες και αν εχει τι ειναι αυτο και τι κανει?
Μη ειμαστε σαν αυτους που λενε μια φορα Τoyota παντα Toyota.
Εννοώ ότι αυτός που έχει δεν χρειάζεται να πάει να πάρει την καινούργια.
 
Ακομη ενα μπιμπελο.
https://benelli.it/en/arma/magnifico

benelli_magnifico.png
 
Απείρως πιο ομορφο από μια cosmi.Μην πέσετε να με φάτε για τα διαστημικά μέταλλα κτλ.Ειναι προσωπική άποψη.

Η βάση ραφαελο είναι για μένα η ποιο όμορφη και η ποιο λειτουργική βάση όπλου που έχει φτιαχτεί.
 
Γενικά λέω μήπως όλα αυτά τα optima,back bore,tribore,power bore κτλ κτλ είναι μέγιστη Μπαρούφα και παίζουν απλά με το μυαλό μας.
Μάγος είσαι ?
100 χρόνια εξέλιξη και δεν έχουμε φτάσει όλα με τα εμπορικά στο 80+% ...
.sarcastic.
 
Ακομη ενα μπιμπελο.
https://benelli.it/en/arma/magnifico

benelli_magnifico.png
Ωραίο για να κρέμεται στον τοίχο ή σε βιτρίνα σαν έκθεμα (σε όποιους αρέσει).

Εργονομικά ; Οπισθοδρόμηση και καρακιτσαριό - κανιβαλισμός των παλιών σχεδίων/μοντέλλων με μια δόση καλλιτεχνίας και βλαχομπαρόκ.
 
Back
Top