Benelli Team

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Βασίλης
Ρε παιδια....με αυτες τις crio τι εχει γινει? Γιατι εχουν τετοια ασχημη φημη?
Πριν το 2000 είχε θηράματα στα @@ μας τα όπλα
Μετά το 2000 που φτάσαμε να βλέπουμε μέχρι και την τσίχλα με το κυαλι, ψειριζουμε τον.... ελέφαντα

Όνομα
Γιώργος
Ρε παιδια....με αυτες τις crio τι εχει γινει? Γιατι εχουν τετοια ασχημη φημη?
Δεν πιστεύω ότι θα βγάλουμε άκρη ποτέ
Αν εξαιρέσεις τις βαφές που ορισμένες είχαν θέμα και εκεί δεν χωράει αμφισβήτηση σε θέμα κάννης άλλοι λένε μακριά άλλοι όλα καλά
Αλλά θα μου πεις λίγο έως πολύ για όλα τα μοντέλα ανεξαρτήτως μάρκας υπάρχουν διαφωνίες
Άλλοι τα πήραν και τα χαίρονται και άλλοι χτικιασαν
Και αν χτικιασεις δύσκολα εμπιστεύεσαι ξανά

Όνομα
Alex
Σας ρωταω γιατι εχω ακουσει και εγω απο γνωστο οτι δεν σκοτωνε δεν εκανε δεν ερανε...... ο οποιος την πουλησε μεσα σε ενα μηνα και πηρε μια παλιοτερη benelli.....αλλα οταν τον ρωτησα εαν ειχε δοκιμασει τα τσοκ με διαφορα φυσιγγια ή εαν ειχε μπει στον κοπο να παρει αλλα τσοκ.....επεμενε οτι δεν σκοτωνε.....και μου ειπε οτι δεν ειχε δοκιμασει το οπλο σε στοχο.....αυτο που θελω να πω ειναι εαν εχει γινει καποιο συγκριτικο με τις παλιοτερες και εχει αποδειχθει η κατωτεροτητα τους.....

Όνομα
Γιώργος
Σας ρωταω γιατι εχω ακουσει και εγω απο γνωστο οτι δεν σκοτωνε δεν εκανε δεν ερανε...... ο οποιος την πουλησε μεσα σε ενα μηνα και πηρε μια παλιοτερη benelli.....αλλα οταν τον ρωτησα εαν ειχε δοκιμασει τα τσοκ με διαφορα φυσιγγια ή εαν ειχε μπει στον κοπο να παρει αλλα τσοκ.....επεμενε οτι δεν σκοτωνε.....και μου ειπε οτι δεν ειχε δοκιμασει το οπλο σε στοχο.....αυτο που θελω να πω ειναι εαν εχει γινει καποιο συγκριτικο με τις παλιοτερες και εχει αποδειχθει η κατωτεροτητα τους.....
Δεν είμαι ο κατάλληλος για να απαντήσω γιατί και εγώ δεν το έχω με τις δοκιμές αλλά μήπως είχαν θέμα σε αυτό που λέμε καθαρά σκοτωματα και όχι στις κατανομές;
Θα μου πεις οι κατανομές κάνουν και τα σκοτωματα αλλά πιστεύω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ

Όνομα
Alex
Δεν είμαι ο κατάλληλος για να απαντήσω γιατί και εγώ δεν το έχω με τις δοκιμές αλλά μήπως είχαν θέμα σε αυτό που λέμε καθαρά σκοτωματα και όχι στις κατανομές;
Θα μου πεις οι κατανομές κάνουν και τα σκοτωματα αλλά πιστεύω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ
Ναι....καταλαβα τι εννοεις....πολυ πιθανον....απλα μου κανει εντυπωση που εχουνε αυτη τη φημη....

Όνομα
Σπυρος
Έχει νόημα για έναν πολύ καλό σκοπευτή, αλλά ο μέσος κυνηγός να κάθεται να αναλύει μέχρις εξαντλήσεως όπλα και μπαρουτόσκαγα είναι σαν να παίρνει πολύ σοβαρά τον εαυτό του.Εκτός και αν πρόκειται για απλό χόμπι.

Όνομα
nikos
Κοιτά εγώ την πάλεψα πολύ και έπαθα και χουνερια γερά, τρεις μήνες κόντεψα να πάθω ψυχολογικά. Τέσσερις που έχω στο κοντινό μου περιβάλλων έχουν φύγει τα χρώμια στης βάσεις και η κάνες έχουν γίνει κόκκινες χρονολογίας 2004-2006
Ειναι μίζερες στα φυσίγγια όλες αυτές. Γεμίζω για την δικιά μου 121 και ρίχνουν και οι φίλοι με της cRio με μισο Τσόκ όλοι στα 30 μέτρα μέρα με την νύχτα. Η 121 ποτέ δεν με ταλεπόρισε να της βρω φυσιγγιο. Αν αγόραζα σήμερα αυτογεμες σίγουρα δεν θα ήταν μπενελι αν και μου αρέσει πολύ η M2

Last edited:
Όνομα
Alex
Κοιτά εγώ την πάλεψα πολύ και έπαθα και χουνερια γερά, τρεις μήνες κόντεψα να πάθω ψυχολογικά. Τέσσερις που έχω στο κοντινό μου περιβάλλων έχουν φύγει τα χρώμια στης βάσεις και η κάνες έχουν γίνει κόκκινες χρονολογίας 2004-2006
Σε τι κυνηγια Νικο?

Όνομα
Ηλιας
το εχω δει εδω με της κρυο. εκανα το λαθος και ειχα παρει και μια κρυο. Δεν μπορεσα να βρω ακρη ευτυχώς γλίτωσα και μετά βρήκα την 121 του 96 σε μια ντουλάπα καινούρια και την πήρα .
Το ιδιο και εγω στιν χρονο την εδωσα πραγματηκα τρισαθλια καννη.... η μαντσινο που ειχα ειχε πολυ καλητερη καννη

Όνομα
Ηλιας
Κοιτά εγώ την πάλεψα πολύ και έπαθα και χουνερια γερά, τρεις μήνες κόντεψα να πάθω ψυχολογικά. Τέσσερις που έχω στο κοντινό μου περιβάλλων έχουν φύγει τα χρώμια στης βάσεις και η κάνες έχουν γίνει κόκκινες χρονολογίας 2004-2006....

Αυτο το μοντελο ειχε πολυ μεγαλο προβλημα οχι ολλες ομως ...και εγω νομιζα οτι δεν ξερω να ντουφεκαο 3 ατομα πηραμε και η τρεις εφηγαν στον χρονο απανο ..νομιζες οτι ριχνης αμμο οχι σκαγια