Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δημήτρη, φιλαράκι φέτος πήγε στον αγριογαλλο με την performance ss αυτή έχει τα ασημενια, ψιλοασχετος με τα τσοκακια είχε πάνω το τεσσάρι? Τουμπανιασε δύο με μακρινές βολές (ρώτησα και άλλους που ήταν μαζί και μου είπαν ότι έλεγε αλήθεια) ακαριαία σκοτωματα με winchester xr no 5. Τον είδα μετά από μέρες, ρε μου λέει παρειγκειλε μου ένα κλειστό τσοκακι για τον τούρκο, πας καλά του λέω ακόμα ψάχνεσαι?
Αυτές η performance shop είναι έρωτας καημό το έχω να αποκτήσω μια .love.
 
Κώστα θα τον πάω στο Ουρμπίνο στην οδό Via della Stazione θα περπατήσει γονατιστός μέχρι την πόρτα της Benelli να ζητήσει ευλαβικά perdono. Θα διαλέξουμε ένα SBE3 και θα έρθουμε πίσω .sarcastic.
Νικολή μήπως του έδωσες να χαιδέψει την sb3 Και κόλλησε ποιότητα?? Βλέπω το α350 να αναρτάται αγγελία (και με το baikal τα ίδια μας έκανε, αλλά τον αγαπάμε γιατί έχει την ίδια αρρώστια με όλους)
 
Νικολή μήπως του έδωσες να χαιδέψει την sb3 Και κόλλησε ποιότητα?? Βλέπω το α350 να αναρτάται αγγελία (και με το baikal τα ίδια μας έκανε, αλλά τον αγαπάμε γιατί έχει την ίδια αρρώστια με όλους)
Θα πέσει φωτιά να μας κάψει ρε παναγο.ποτε το μυδραλιοβολο
.terror..terror..terror..terror.
 
Αν είσαι σε καρτέρι αγριογούρουνο και θες βιαστικά για κάποιο λόγο να αλλάξεις φυσίγγι το κάνεις σε μερικά κυνήγια η ησυχία είναι το παν ακόμα και ο παραμικρός θόρυβος μπορεί να ενοχλήσει το θήραμα
Οποίος θέλει ησυχία όταν αλλάζει φυσίγγι στη Θαλάμη , να πάρει 1100-1187 . .sarcastic..sarcastic.
 
Νικολή μήπως του έδωσες να χαιδέψει την sb3 Και κόλλησε ποιότητα?? Βλέπω το α350 να αναρτάται αγγελία (και με το baikal τα ίδια μας έκανε, αλλά τον αγαπάμε γιατί έχει την ίδια αρρώστια με όλους)
Θα του την φέρω ένα ΣΚ να την δοκιμάσει αλλά είμαι σίγουρος ότι θα αρχίσει να της λέει μαντινάδες.
"Στο πρόσωπο μου φαίνεται
ο πόνος και ευτυχία,
γελώ να κρύψω το καημό
πονώ και είσαι αιτία."
Εβίβες κοπέλια!
 
Μήπως έχει τα τρουλοκ ? Από την ss?
Πια trulock ρε παιδια αφτα ειναι παραμυθια τα δικα μου ξεφτισανε εφυγε το χρωμιο απο πανω και καθοτανε στη βαλιτσα το οπλο καλολαδομενο ατουφεκιστο λογο πορτινγκ τα trulock δεν ξεφτιζουν ειναι απο ανωξειδοτο ατσαλι ασε που θα το εγραφαν επανω ετσι δε νομιζω να μη το αναφερανε
 
Στειλτο να στο κανει ο ψυλλακης καλητερο
Σωστός ο παίχτης.....
Πια trulock ρε παιδια αφτα ειναι παραμυθια τα δικα μου ξεφτισανε εφυγε το χρωμιο απο πανω και καθοτανε στη βαλιτσα το οπλο καλολαδομενο ατουφεκιστο λογο πορτινγκ τα trulock δεν ξεφτιζουν ειναι απο ανωξειδοτο ατσαλι ασε που θα το εγραφαν επανω ετσι δε νομιζω να μη το αναφερανε
Και εγώ νομίζω θα το γραφανε είναι καλή διαφήμιση
 
Οσο για τν m2 sp την ειδα ιδιο πραγμα με αλλη ριγα αλλη αποθηκη και ανοιγμενη θυρα για τα φυσιγγια σιγα και εκατσε η benelli και αλλαξε υλικα και γεωμετρια κανης να βγαλει το υπεροπλο με τα ιδια λεφτα περνεις μια απλη m2 περνεις μια κανη sp περνεις αποθηκη παιενεις τσοκ παινεις κουμπια και μοχλους και περνεις και ρεστα ιδια πλατφορμα με καπια περιφεριακα να ξυπναμε το ενδιαφερων του καταναλωτη μονο στη σκανδαλη θα συμφωνησω με τον δημητρη αν και πολυ φοβαμε οτι ετυχε
 
Last edited:
Φαντασου μεχρι και η perazzi αρχησε τα χαζα ονοματα hitech και η μπενελλι θα χε κατι καλυτερο αυλο πχ και δε θα το φωναζε καπου???
 
Καλημέρα στην ομάδα... Χτες βρέθηκα Θεσσαλονίκη για δουλειές και πηγα στον Κύργια και αφού χαζεψα λιγο τα οπλα ( τι ωραια και ελαφριά!) πηρα ενα επαναντατικό για ραφαέλλο δεκαετίας 90 αλλά οταν εβγαλα το παλιό ελατήριο ναι μεν ειχε ιδιες σπείρες (65) αλλα το καινουριο ειναι πολύ πιο κοντό. Το καινουριο ειναι λεει και ανοξείδωτο. Τι παίζει; Πάντως οταν εβαλα το καινουριο δεν κατάλαβα διαφορά απο το παλιο στο τραβηγμα κλείστρου. Το παλιό ελατήριο παρότι παλιό δεν ειχε πολλες βολές, αντε καμμιά 300.Βεβαια γνωρίζω πως το ελατηριο αδυνατεί κυριως απο το πιεσε- ασε κ οχι απο την πολυκαιρία μεσα σε αχρησιμοποιητο οπλο, αρα θεωρώ πως και το παλιο ειναι σε καλή κατάσταση.Τι λέτε;
Εdit: ο φίλος με την 28άρα benelli που μιλησαμε για τις επομίσεις αν ειναι στην παρεα μας ας γράψει ενα μηνυμα! Χτες με την βιασυνη μου ξεχασα να τον ρωτησω!IMG_20191025_115915.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top