Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευκολάκι Τόλη ;)
Τα δοκιμάζει και τα πουλάει ρε Παύλο;
Από εμένα δεν πρόκειται να ξαναδεί φραγγο..
Είχα ακούσει για εκείνον αλλά δεν είχε διαθέσιμο κάποιο άλλο κατάστημα και αναγκαστικά το πήρα από εκεί
 
Τα δοκιμάζει και τα πουλάει ρε Παύλο;
Από εμένα δεν πρόκειται να ξαναδεί φραγγο..
Είχα ακούσει για εκείνον αλλά δεν είχε διαθέσιμο κάποιο άλλο κατάστημα και αναγκαστικά το πήρα από εκεί
Εγώ πλέρωσα 20€ μεταφορικά από Ιταλία.
Συσσωρευμένη εμπειρία ;;;

Δεν γνωρίζω το κατάστημα ούτε θέλω να το μάθω.
 
έννοια σου Τόλη και τα βλέπουν ,έχουμε mystery εδώ μέσα και τα μεταφέρουν ,να είσαι σίγουρος !

sorry για το mystery αλλά είναι εξακριβωμένο στο παρελθόν από εμένα ,,δεν είναι κακό να τα μεταφέρουν αλλά όχι έτσι όπως το θέλουν αυτοί ε ; .yel. ;)
 
Σήμερα παρέλαβα το gemini mod ported από γνωστό μαγαζί των Αθηνών.
Το μόνο που με χάλασε ήταν πως το τσοκ αν και το αγόρασα για καινούργιο, ήταν ριγμένο .

Το αναφέρω εδώ μπας και γινουν σωστοί επαγγελματίες και σταματήσουν να μας περνάνε για μαλακες.

Όποιος θέλει να μάθει το κατάστημα Inbox.


Πες τουλάχιστον την περιοχή.
 
Σήμερα παρέλαβα το gemini mod ported από γνωστό μαγαζί των Αθηνών.
Το μόνο που με χάλασε ήταν πως το τσοκ αν και το αγόρασα για καινούργιο, ήταν ριγμένο .

Το αναφέρω εδώ μπας και γινουν σωστοί επαγγελματίες και σταματήσουν να μας περνάνε για μαλακες.

Όποιος θέλει να μάθει το κατάστημα Inbox.


Τι εννοείς το μόνο που σε χάλασε ? Ξεχεσε τον και ζήτα η τα χρήματα σου πίσω η καινούργιο που αγόρασες .
 
έννοια σου Τόλη και τα βλέπουν ,έχουμε mystery εδώ μέσα και τα μεταφέρουν ,να είσαι σίγουρος !

sorry για το mystery αλλά είναι εξακριβωμένο στο παρελθόν από εμένα ,,δεν είναι κακό να τα μεταφέρουν αλλά όχι έτσι όπως το θέλουν αυτοί ε ; .yel. ;)
Όποιος θέλει να μπει και να δει ακριβώς τι έχω γράψει.
 
Φίλε τώρα μπήκα μέσα. Ειμουν στης ελιές και μέχρι να κάνω μπάνιο να μαζέψω τώρα είδα το μην σου. Θα στο μετρήσω αυριο φίλε και θα σου στηλω
Παύλο θυμισου όποτε μπορείς να μου πεις την έξοδο του μπελ
 
Σήμερα παρέλαβα το gemini mod ported από γνωστό μαγαζί των Αθηνών.
Το μόνο που με χάλασε ήταν πως το τσοκ αν και το αγόρασα για καινούργιο, ήταν ριγμένο .

Το αναφέρω εδώ μπας και γινουν σωστοί επαγγελματίες και σταματήσουν να μας περνάνε για μαλακες.

Όποιος θέλει να μάθει το κατάστημα Inbox.


Λογικά θα ήταν ριγμένο όπως δοκιμάζονται τα όπλα στις τράπεζες δοκιμών μπορεί να κάνω κ λάθος
 
Ρε παιδιά έχω ένα gemini ic στα πόσα μέτρα ανοίγει η τουφεκιά με 18.3 αυλό δεν μπορώ να το βρω με τπτ είτε είναι κοντά το πουλί στα μακρινά δεν έριχνα με τα καινούργια Tordo του Ναυπλιώτη είπα να τούς δώσω μια ακόμη ευκαιρία και με τα άλλα με sipe λίγα που είχα εε δεν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top