Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Διάβαζα σήμερα το shotgunworld.com.
Πολλές αναφορές για επαναλαμβανόμενα σπασμένα εξαρτήματα σε γνωστά όπλα.
Ευτυχώς όχι σε benelli. :)
Τι γίνεται ;;; Παιδικά πλαστικά όπλα για τα πανηγύρια νομίζουν ότι φτιάχνουν ;;;
 
Διάβαζα σήμερα το shotgunworld.com.
Πολλές αναφορές για επαναλαμβανόμενα σπασμένα εξαρτήματα σε γνωστά όπλα.
Ευτυχώς όχι σε benelli. :)
Τι γίνεται ;;; Παιδικά πλαστικά όπλα για τα πανηγύρια νομίζουν ότι φτιάχνουν ;;;
Τι εξαρτηματα?
 
Τι εξαρτηματα?
Google όρος αναζήτησης shotgunworld broken "μοντέλο όπλου"
Αντικατέστησε το "μοντέλο όπλου" με ότι τραβάει η ψυχή σου. :)

Ένα βιντεάκι που έδειχνε μια benelli να τουφεκάει και να φεύγει η κάνη που είναι βρε παιδιά ;; δεν το έχω δει ... :)
 
Google όρος αναζήτησης shotgunworld broken "μοντέλο όπλου"
Αντικατέστησε το "μοντέλο όπλου" με ότι τραβάει η ψυχή σου. :)

Ένα βιντεάκι που έδειχνε μια benelli να τουφεκάει και να φεύγει η κάνη που είναι βρε παιδιά ;; δεν το έχω δει ... :)
Υπαρχει Βασιλη οντως απλα ο τυπος πηρε ενά φυσιγγι απ το διπλανο του και συνεβει αυτο αλλα στα τοσα οπλα ενα ειταν με ελλατωματηκη κοληση το δαχτυλιδι να μη κλαινε και οι αλλοι αχαχαχαχαχα
 
Καλησπερα στην παρεα και παλι. Θέλω την γνώμη σας πριν πρωχορισω ξανά σε άλλη μια αγορά.πηρα την becaccia supreme 66 cm. Είχε μέσα 3 τσοκ. Το 3-4-5. Αγόρασα έξτρα το 2.ελα που με έτρωγε και πηρα και το brain bell. Σε δοκιμή στα 20 με 25 μέτρα σε χαρτί απο μπαλέτες μεγάλο δεν είδα κάτι το φοβερό. Ότι και να του εριξα. Παράγγειλα και το Gemini lm. 3.5 άστρα. Για ψιλό μαισαιες αποστάσεις.εχω μπει στο τριπακι να παραγγείλω και το brain το tm η το Mr. Το θέλω για λαγο και φασσα και τρυγόνια. Τα ξερει κάποιος ;τα έχει δουλέψει; τα θέλω για ποιο μακριά όχι τρελες απόστασης. Μέχρι 40.μετρα.η αν έχετε δουλέψει κάποιο άλλο σε αυτά τα μέτρα και το ξέρετε δεκτή κάθε γνώμη. Ευχαριστώ
 
Καλησπερα στην παρεα και παλι. Θέλω την γνώμη σας πριν πρωχορισω ξανά σε άλλη μια αγορά.πηρα την becaccia supreme 66 cm. Είχε μέσα 3 τσοκ. Το 3-4-5. Αγόρασα έξτρα το 2.ελα που με έτρωγε και πηρα και το brain bell. Σε δοκιμή στα 20 με 25 μέτρα σε χαρτί απο μπαλέτες μεγάλο δεν είδα κάτι το φοβερό. Ότι και να του εριξα. Παράγγειλα και το Gemini lm. 3.5 άστρα. Για ψιλό μαισαιες αποστάσεις.εχω μπει στο τριπακι να παραγγείλω και το brain το tm η το Mr. Το θέλω για λαγο και φασσα και τρυγόνια. Τα ξερει κάποιος ;τα έχει δουλέψει; τα θέλω για ποιο μακριά όχι τρελες απόστασης. Μέχρι 40.μετρα.η αν έχετε δουλέψει κάποιο άλλο σε αυτά τα μέτρα και το ξέρετε δεκτή κάθε γνώμη. Ευχαριστώ
Γιατι ξοδευσε ρε φιλαρακι... τα μαμισια τσοκ σε καλυπτουν μια χαρα!
 
Καλησπερα στην παρεα και παλι. Θέλω την γνώμη σας πριν πρωχορισω ξανά σε άλλη μια αγορά.πηρα την becaccia supreme 66 cm. Είχε μέσα 3 τσοκ. Το 3-4-5. Αγόρασα έξτρα το 2.ελα που με έτρωγε και πηρα και το brain bell. Σε δοκιμή στα 20 με 25 μέτρα σε χαρτί απο μπαλέτες μεγάλο δεν είδα κάτι το φοβερό. Ότι και να του εριξα. Παράγγειλα και το Gemini lm. 3.5 άστρα. Για ψιλό μαισαιες αποστάσεις.εχω μπει στο τριπακι να παραγγείλω και το brain το tm η το Mr. Το θέλω για λαγο και φασσα και τρυγόνια. Τα ξερει κάποιος ;τα έχει δουλέψει; τα θέλω για ποιο μακριά όχι τρελες απόστασης. Μέχρι 40.μετρα.η αν έχετε δουλέψει κάποιο άλλο σε αυτά τα μέτρα και το ξέρετε δεκτή κάθε γνώμη. Ευχαριστώ
Aφου ψαχνεσαι μεχρι 40 μετρα αυτα που εχεις θα σε καλυψουν... Αν ωστοσο θελεις να παρεις ακομα ενα brain, αναμεσα σε ΤΜ κ MR κ κρινοντας απο αυτα που γραφεις οτι εχεις, παρε το ΤΜ
 
Καλησπερα στην παρεα και παλι. Θέλω την γνώμη σας πριν πρωχορισω ξανά σε άλλη μια αγορά.πηρα την becaccia supreme 66 cm. Είχε μέσα 3 τσοκ. Το 3-4-5. Αγόρασα έξτρα το 2.ελα που με έτρωγε και πηρα και το brain bell. Σε δοκιμή στα 20 με 25 μέτρα σε χαρτί απο μπαλέτες μεγάλο δεν είδα κάτι το φοβερό. Ότι και να του εριξα. Παράγγειλα και το Gemini lm. 3.5 άστρα. Για ψιλό μαισαιες αποστάσεις.εχω μπει στο τριπακι να παραγγείλω και το brain το tm η το Mr. Το θέλω για λαγο και φασσα και τρυγόνια. Τα ξερει κάποιος ;τα έχει δουλέψει; τα θέλω για ποιο μακριά όχι τρελες απόστασης. Μέχρι 40.μετρα.η αν έχετε δουλέψει κάποιο άλλο σε αυτά τα μέτρα και το ξέρετε δεκτή κάθε γνώμη. Ευχαριστώ
φιλε τελεια επιλογη το gemini. μην σε μπερδευει ομως η ονομαστικη δινει παραπανω
 
φιλε τελεια επιλογη το gemini. μην σε μπερδευει ομως η ονομαστικη δινει παραπανω
για τις αποστασεις που λες με σωστο φυσιγγι το Lm θα σου δοσει πιστευω ακομα πιο μακρυνα σκοτωματα. εαν ψαχνεις κατι πιο σφιχτο παρε το im θα εχεις καλο συνδιασμο. οχι πιο σφιχτο,
 
Μάλλον θα φύγει η μία από τις δύο browning Κωνσταντίνε αν δεν καταφέρω να πάρω δίκαννο που θέλω θα πάρω μία πιο κοντή καννη για την rafaello και θα ξαναβγεί στην πίστα
Και πολύ καλα θα κανείς φιλε ,
 
φιλε τελεια επιλογη το gemini. μην σε μπερδευει ομως η ονομαστικη δινει παραπανω
Τι εννοείς φίλε μου;εχω mobil σε άλλο όπλο το Gemini 3 άστρα. Έχει καλές κατανομές. Επέλεξα το lm για να είμαι ανάμεσα Στο 3 και 4.πιστευεις το lm είναι ποιο ανοιχτό η ποιο κλειστό;σε ευχαριστώ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top