Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οχι δεν ξεχασα απλα το κλικ ειναι κλασσικο...ολοι οι μπενελακηδες τσιμπανε ακομα και εγω.
Το κλικ είναι πρόβλημα στα γουρούνια στην στάμπα.
Πουθενά αλλού.
Αυτό δεν σημαίνει ότι συγχωρούμε την benelli.

Θα δούμε πόσο αξιόπιστα το διόρθωσαν.
Η τεχνική λύση όμως της benelli μου αρέσει καλύτερα από την τούρκικη.
 
Το κλικ είναι πρόβλημα στα γουρούνια στην στάμπα.
Πουθενά αλλού.
Αυτό δεν σημαίνει ότι συγχωρούμε την benelli.

Θα δούμε πόσο αξιόπιστα το διόρθωσαν.
Η τεχνική λύση όμως της benelli μου αρέσει καλύτερα από την τούρκικη.
Μονο στη σταμπα του γουρουνιου?

αχβαχ....

13000χλμ ταξιδι, αγορασα και Vitara για τις εξορμησεις μου,
πηρα τα βουνα σαν τον Αστραπογιαννο και εστησα καρτερι για την ατσαλοφτερη...πανω απο το Διλοφο Κοζανης
και για καλη μου τυχη, νασου 3 καμαρωτες καμαρωτες
Μου' φεξε...σκεφτηκα...σημαδευω καλα, στο σακκο ειναι...σκεφτηκα...
ΚΛΙΚ :mad:
Βγαζω το φυσσιγγιο και την πιανω απο την καννη...σημαδεψα τον πλατανο στα 15 μετρα...
για καλη της τυχη αστοχησα...
 
Μονο στη σταμπα του γουρουνιου?

αχβαχ....

13000χλμ ταξιδι, αγορασα και Vitara για τις εξορμησεις μου,
πηρα τα βουνα σαν τον Αστραπογιαννο και εστησα καρτερι για την ατσαλοφτερη...πανω απο το Διλοφο Κοζανης
και για καλη μου τυχη, νασου 3 καμαρωτες καμαρωτες
Μου' φεξε...σκεφτηκα...σημαδευω καλα, στο σακκο ειναι...σκεφτηκα...
ΚΛΙΚ :mad:
Βγαζω το φυσσιγγιο και την πιανω απο την καννη...σημαδεψα τον πλατανο στα 15 μετρα...
για καλη της τυχη αστοχησα...
Έχω video με 60άρι γουρούνι να περνά καμαρωτό στα 25μ και να ακούς το κλίκ.

Άσε μας τώρα με τις φάσσες .... :) Αστείο το άσε μας...

Το μόνο όπλο που έχω πετάξει από τα νεύρα μου μαντέψτε ποιο ήταν .... :)
 
Εγω παντως παιδιά, εχω benelli απ το σεπτέμβριο του 18, click δεν μου εχει κανει καμια φορα, αλλα έχω παντα το νου μου οταν περναω απο πυκνά επειδη πιάνω το οπλο απ τη βαση μερικες φορες και εχω το φόβο μηπως με το χερι σπρώξω το κλειστρο καταλαθος και δεν "κλειδώσει"...
Πέρα απ αυτο, ομως δεν εχω καμια ανησυχία ουτε λειτουργικότητας ουτε τουφεκιας, ειχα λιγη "φαγουρα" να δοκιμασω aftermarket τσοκακια κλπ, αλλα εφοσον τα δικά της με καλύπτουν και με το παραπάνω, ΑΚΟΜΑ κρατιέμαι..

Παντως η cordoba παντα ηταν λατρεία, αν την φερνανε και εδω θα την προτιμούσα οταν πείρα την SS, τωρα με τις 2 καινούριες εκδόσεις, πιστευω παλι μόνο την SS θα φέρουν...
 
Εγω παντως παιδιά, εχω benelli απ το σεπτέμβριο του 18, click δεν μου εχει κανει καμια φορα, αλλα έχω παντα το νου μου οταν περναω απο πυκνά επειδη πιάνω το οπλο απ τη βαση μερικες φορες και εχω το φόβο μηπως με το χερι σπρώξω το κλειστρο καταλαθος και δεν "κλειδώσει"...
Πέρα απ αυτο, ομως δεν εχω καμια ανησυχία ουτε λειτουργικότητας ουτε τουφεκιας, ειχα λιγη "φαγουρα" να δοκιμασω aftermarket τσοκακια κλπ, αλλα εφοσον τα δικά της με καλύπτουν και με το παραπάνω, ΑΚΟΜΑ κρατιέμαι..

Παντως η cordoba παντα ηταν λατρεία, αν την φερνανε και εδω θα την προτιμούσα οταν πείρα την SS, τωρα με τις 2 καινούριες εκδόσεις, πιστευω παλι μόνο την SS θα φέρουν...
Δεν φέρνουν τα performance όμως αλλά τα απλα μοντέλα .
 
Είδατε όμως ρε παλικάρια τι είμαστε μερικές φορές, επισκέπτεσαι άλλες ενότητες και διαβάζεις,σπασμένα κλειστρα,βάσεις ραγισμένες, στραβες καννες, ξεκολημενες ρίγες και ου το κάθε εξής. Και έρχεστε εδώ στο μπενελι και έχουμε πάρει αγιαστουρα το μπενελι κλικ όλη την ώρα. Μπράβο λοιπόν στην μπενελι πάντα στο επίκεντρο.
 
Σε βρίσκω κάπως υπερβολικό Ηλία , προσωπικά δεν μαρεσει να βάζω τίτλους εταιρειών ούτε εταιρείες σαν είδωλο φορώντας παρωπίδες . Αλλά αν πάρεις το θέμα από την αρχη έχουν γραφτεί σωστά πράγματα μέχρι παπαριες (ζήτω συγνώμη για την έκφραση αλλά ) . Ίσως κάποιοι έχουν αλλεργίες σε εταιρείες η κάτι σαν οπαδικό λες και τους τρέφουν εταιρείες όπλων , αν δεν ήταν δε και πίσω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο θα έπεφταν και ψιλές ετσι για το γαμωτο . Ίσως να ναι και από αντίδραση τόσα και τόσα έχουν γραφτεί εδώ , κλικ , σικ , μικ ότι είναι οικολογικά .sarcastic. . Η κολόνια αυτή κρατάει χρόνια από φόρουμ μέχρι fb , και τι βγάλαμε παρεξηγήσεις , φαγομαρες , και αποτέλεσμα μηδέν .
Μαρεσουν πολλα όπλα αρκετών εταιρειών , κυνηγούσα χρόνια με μια βιτορια κλικ ,μικ, σικ δεν είχα ποτέ άφηνα το κλείστρο να πέφτει μετέπειτα και με δυο μπενελι το ίδιο . Ας μην το περνούμε λοιπον από την συζητηση , στην κόντρα μεταξύ εταιρειών και οπαδών και ας γίνεται εποικοδομητική συζητηση σε όλα τα team όπλων .
 
Κάποιοι είναι τόσο δεμένοι με τα σίδερα τα ξύλα και τα πλαστικά που μπορεί να βάλουν τα κλάματα και να τρέξουν στην μαμά τους αν τους πεις κακή κουβέντα για το όπλο τους ...

Οπότε όλα καλά είναι και ο Θεός βοηθός ...
 
Last edited:
Είναι το Ελληνικό σύνδρομο όπως το χω ονοματίσει < το δικό μου είναι το καλυτερο , η γενικά ότι έχω μες την ντουλάπα > , και άμα τους πεις αντίθετη άποψη που σε πονεί και που σε σφάζει .
Σε βρίσκω κάπως υπερβολικό Ηλία , προσωπικά δεν μαρεσει να βάζω τίτλους εταιρειών ούτε εταιρείες σαν είδωλο φορώντας παρωπίδες . Αλλά αν πάρεις το θέμα από την αρχη έχουν γραφτεί σωστά πράγματα μέχρι παπαριες (ζήτω συγνώμη για την έκφραση αλλά ) . Ίσως κάποιοι έχουν αλλεργίες σε εταιρείες η κάτι σαν οπαδικό λες και τους τρέφουν εταιρείες όπλων , αν δεν ήταν δε και πίσω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο θα έπεφταν και ψιλές ετσι για το γαμωτο . Ίσως να ναι και από αντίδραση τόσα και τόσα έχουν γραφτεί εδώ , κλικ , σικ , μικ ότι είναι οικολογικά .sarcastic. . Η κολόνια αυτή κρατάει χρόνια από φόρουμ μέχρι fb , και τι βγάλαμε παρεξηγήσεις , φαγομαρες , και αποτέλεσμα μηδέν .
Μαρεσουν πολλα όπλα αρκετών εταιρειών , κυνηγούσα χρόνια με μια βιτορια κλικ ,μικ, σικ δεν είχα ποτέ άφηνα το κλείστρο να πέφτει μετέπειτα και με δυο μπενελι το ίδιο . Ας μην το περνούμε λοιπον από την συζητηση , στην κόντρα μεταξύ εταιρειών και οπαδών και ας γίνεται εποικοδομητική συζητηση σε όλα τα team όπλων .
Συμφωνω και επαυξανω...
 
Έχω video με 60άρι γουρούνι να περνά καμαρωτό στα 25μ και να ακούς το κλίκ.

Άσε μας τώρα με τις φάσσες .... :) Αστείο το άσε μας...

Το μόνο όπλο που έχω πετάξει από τα νεύρα μου μαντέψτε ποιο ήταν .... :)
Ξεκιναει απο ρεψιμο????? Αχαχαχαχααχαχαχα
 
Κάποιοι είναι τόσο δεμένοι με τα σίδερα τα ξύλα και τα πλαστικά που μπορεί να βάλουν τα κλάματα και να τρέξουν στην μαμά τους αν τους πεις κακή κουβέντα για το όπλο τους ...

Οπότε όλα καλά είναι και ο Θεός βοηθός ...
Εδω εγω το δικο μου βρυζω και σκανε οι αλλοι ρε συ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top