Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η διαφορα της τιμής δεν νομίζω πως αξίζει.. και προτίμησα να δώσω το 100€ κάπου αλλου
Φιλε μου για 60 ευρω θα ειχες ενα κοντακι το οποιο και να μην κανεις σωστη επωμιση ,δεν σε χτυπισει ποτε στο μαγουλο -ωμο και πιο ξεκουραστο στις βαριες γομοσεις.Φυσικα ολα γινονται και αργοτερα.
 
Φιλε μου για 60 ευρω θα ειχες ενα κοντακι το οποιο και να μην κανεις σωστη επωμιση ,δεν σε χτυπισει ποτε στο μαγουλο -ωμο και πιο ξεκουραστο στις βαριες γομοσεις.Φυσικα ολα γινονται και αργοτερα.
Καταρχας ειναι πολυ φτινιαρικα και πολυ λεπτα τα κομφορτ και πεζουν περα δωθε
 
Στα προσφορας σηγουρα ειχα στα αλλα δε ξερω πχ η σουπερσπορτ που εχω καμια σχεση μα τη μ2 που ειχα
Η αληθεια ειναι οτι σε αυτο το μοντελο οι ψαθες ειναι διαφορετικες και παρατερες με αυτες της παπιας γιατι το εκανε αυτο το φαουλ η benelli δεν μπορω να το καταλαβω.Για να βγεις οικονομικος σε σχεση με τον ανταγωνισμο μειωνοντας τη ποιοτητα, μονο καλο δεν θα σου κανει σε βαθος χρονου.
 
Η αληθεια ειναι οτι σε αυτο το μοντελο οι ψαθες ειναι διαφορετικες και παρατερες με αυτες της παπιας γιατι το εκανε αυτο το φαουλ η benelli δεν μπορω να το καταλαβω.Για να βγεις οικονομικος σε σχεση με τον ανταγωνισμο μειωνοντας τη ποιοτητα, μονο καλο δεν θα σου κανει σε βαθος χρονου.
Είναι το κοντάκι από τη super nova.

Ζώη καλορίζικο και απροβλημάτιστο. Τα εχέγγυα τα έχει, εύχομαι να τα αποδείξει. Πιστεύω καλά έκανες και το πήρες με αυτό το κοντάκι. Σ'αυτή τη χρηματική κατηγορία δεν άξιζε η "επένδυση" για το κομφορτ. Με τη διαφορά τιμής μπορείς να πάρεις ένα καλό αφτερμαρκετ τσοκ 2* που λείπει απ' την προίκα του ;)
 
Ναι κάτι τέτοιο.. και ίσως κάποια στιγμή να φτιάξω ένα κοντάκι στα μέτρα μου
Αλλά σκέφτομαι πρώτα για ένα τσοκ της brain tight medium σαν 2* δηλαδή
Λοιπον περνεις φυσιγγια που θα δουλεψεις οχι φτινα η που σου εχουν μεινει και κανεις ελενχο με ολα τα τσοκ ευθιβολιας και κατανομης εφοσον ειναι ολα οκ κυνηγας το οπλο και οταν καταλαυεις οτι σου στερουν πουλια τα τσοκ χτυπας ενα brain
 
2 μπενελι έχω συγνώμη αλλά κάνεις λάθος.Η ασφάλεια αποτρέπει μόνο να μην πατηθεί η σκανδάλη καταλάθος τίποτα άλλο.
Σε όσες Raffaello ξέρω (δικιά μου και 2-3 φίλων ακόμα) δεν πάει πίσω το κλείστρο (να οπλίσει) με ενεργοποιημένη την ασφάλεια στη σκανδάλη. Δεν είμαι τώρα σπίτι να έβγαζα βιντεάκι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top