Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω στην montefeltro που εχει το ιδιο ακριβως εξαρτημα το ξεβιδωσα χωρις ζεσταμα...και δεν ειδα να εχει υπολειμματα κολλας στα σπειρωματα! Εχω δει κολλα στο εξαρτημα που εχεις στην φωτο χωρις το πλαστικο...αλλα σε m1 super 90....
Κράτησες τον σωλήνα με το ένα χέρι και ξέσφιξες με το άλλο ή ασφάλισες τον σωλήνα σε κάποια μέγγενη ? Thanks
 
Αν καποιος ειχε αυτο το οπλο και το πουλησε το λιγοτερο που θελει ειναι 20 βουρδουλιες τη βδομαδα...
Εγώ πάντως έριξα και σκότωσα μαυτο το όπλο μόνο μια φορά και θα το έχω να το θυμάμαι για πολλά χρόνια και να το αφηγούμαι σε παρεαις σε φίλους και στα παιδιά μου
 
Αν θυμάμαι...
18.55 αυλο αποχρωμιωμενο
Κωνο επιμηκυμενο
Choke Seminole
Porting
Semi pistol λαβή
Φτιάξιμο στο ζυγισμα
Με επιφύλαξη...:)
Καλησπέρα Γιάννη! Όπως τα είπες! Με το όπλο αυτό ρίχνεις από όλες τις μάρκες δεν έχει μεταβολές στα φισιγκια!!
 
Όντως θυμάμαι οι Benelli & Beretta κόστιζαν κοντά στα 300.000 κ η kalliston 550.000
Αλλά πέρα από την ομορφιά της , ήταν και φαρμάκι όπλο. Βέβαια τότε ήμουν μικρός κ δεν είχα τις γνώσεις και την "τέχνη" για να το αξιοποιήσω 100%
Βέβαια ο Σωτηρόπουλος ήταν πολλάααα έτη μπροστά από την εποχή του τοτε!!
Βέβαια κάτι παρεμφερές πάει να φτιάξει κ τώρα αλλά με επιλογές του χρήστη.
720 χιλιάδες δραχμές το είχα πάρει από την Ballistic στην Αθήνα. 550χιλαδες είχε η μιλιοναρε συλλεκτική!!είχαμε πάρει και τις δύο μαζί!
 
Πραγματικά η αγγελία φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρουσα, αυτό που πρέπει όμως να ρωτήσει κάποιος τον ιδιοκτήτη, δεν είναι ούτε για τους αυλους, ούτε για τα porting, ούτε για τίποτα. Αυτό που πρέπει να ρωτήσει είναι αν ρίχνει το όπλο και πως πάει από εμπλοκούλες :)
Καλησπέρα!! Ποτέ στα 25 χρόνια τώρα!!
 
Τάκη ήταν το ίδιο εξάρτημα ή παρόμοιο χωρίς το oring ? Αν θυμάσαι .... Και αν ήταν το ίδιο προσπάθησες χωρίς θέρμανση πρώτα ή όχι . Ευχαριστώ
Η ίδια βίδα με τη φώτο με την πλαστική ροδέλα.Εγω την ζέστανα με θερμοπιστολο εξαρχής για σιγουριά και βγήκε εύκολα.
 
Όμορφες φίλε,να τις χαίρεσαι τις κυριες!!!αν δεν κάνω λάθος την αριστερή της φωτό την πήρες από Πλαστουργο,την είχα δει αλλά την ζητούσε πολλά για μεταχειρισμένη....
Καλημέρα φίλε μου καλή Κυριακή!
Την πήρα πρίν δύο χρόνια! 1300 ευρώ!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top