Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι ακριβώς έχετε ακούσει Κύριε Σκάιφολ ;
Οτι το 3* της μπενέλλι είναι καλύτερο απο το 3* της Μπερέττα;;;;
.sarcastic.
Διακρηνω μια ειρονια στα λογιασας κυριε μου .θημηστε μου την επομενη φορα να μηδενισω το γραπτο σας.

ωχχχ τέρμα τα setup
 
Κοίτα πόσα χρήματα βγάζουν κάποιοι από τα ακριβά όπλα.
Εννοείται ότι και με την προσφορά πάλι βγάζουν.
Οπότε με τα 800-900€ παραπάνω που είχε ως κανονική τιμή το super black eagle 2 απλώς κάποιοι θυσαυριζουν.

Για να μην παρεξηγηθώ έχω και εγώ μπενελλι όπως φαίνεται από το όνομα μου αλλά την πήρα όταν βγήκε σε προσφορά.
Οπότε την πήρα όσο αξίζει χωρίς καπέλο.
Σίγουρα...σκέψου όμως ότι ισχύει ΚΑΙ στα φτηνά...
 
Δεν ισχύει στα φθηνά όπλα.
Να βρεις τέτοια διαφορά.
Άλλο μια προσφορά και άλλο 800ευρώ κάτω.

Αν ένα όπλο κάνει 700€ Να το βρεις 650;
Άντε 600!!!
Ισχύει.Είχαν παίξει κάτι recta από 100-120€.
Μου είχαν κάνει δώρο μια 20άρα και την πούλησα ατουφέκιστη.
Ειχαν πουληθεί μαζί με τις 12άρες πάνω από 30 κομάτια.
 
Ισχύει.Είχαν παίξει κάτι recta από 100-120€.
Μου είχαν κάνει δώρο μια 20άρα και την πούλησα ατουφέκιστη.
Ειχαν πουληθεί μαζί με τις 12άρες πάνω από 30 κομάτια.
Μάλιστα....

Τέλοσπαντων Η κοροϊδία είναι ενοχλητική.
Αν δεν αντιδράσουμε θα μας μαδανε.
 
Μην ξεχνάμε ότι ο κάθε τσογλαν μουσταφα αντιγράφει και παράγει μοντέλα βασισμένος στην μελέτη, χρονο,χρήμα και πλάτες άλλων.
Γιατί ο Ιταλός τι κάνει με τους Γερμανούς? ή ο Κινεζος στους Αμερικάνους? Δεν χρειάζεται να ανακαλύπτεις ξανά και ξανά τον τροχό. Ας κατασκευάζαμε και εμεις κάτι και ας ήμασταν 10 χρόνια πίσω σε μοντέλο.
 
Γιατί ο Ιταλός τι κάνει με τους Γερμανούς? ή ο Κινεζος στους Αμερικάνους? Δεν χρειάζεται να ανακαλύπτεις ξανά και ξανά τον τροχό. Ας κατασκευάζαμε και εμεις κάτι και ας ήμασταν 10 χρόνια πίσω σε μοντέλο.
Τιμή πώλησης εννοώ όταν έχεις γλιτώσει, σχεδιασμο,μηχανισμου,όπλου, κτλ
 
Δεν ισχύει στα φθηνά όπλα.
Να βρεις τέτοια διαφορά.
Άλλο μια προσφορά και άλλο 800ευρώ κάτω.

Αν ένα όπλο κάνει 700€ Να το βρεις 650;
Άντε 600!!!
Δεν λέω αυτό.....λέω κ θεωρώ ότι το ποσοστό κέρδους είναι ίδιο ανεξαρτήτως τιμής....δλδ...ένα που είχε 2100 κ τώρα το πουλάνε 1100 πάλι με κέρδος...δεν σημαίνει ότι κ το εφτακοσαρισιο ...αν λέω αν που δε....να το σπρώξει στα 350με κέρδος????
 
προσωπικά Καλώς ή κακώς εχω μάθει να βάζω κάποια όρια στον εαυτό μου στα πάντα πέραν της υγείας και της οικογένειας.
Όπως στα κινητά εχω βάλει ένα όριο στη τιμή έτσι και στα πράγματα για το ψαροτουφεκο, για αυτοκίνητο κοκ.
Έτσι λοιπόν και στα όπλα, πάνω από 800 ευρώ δεν θα έδινα, είτε αυτό ήταν Benelli είτε Baikal sp.
Επειδή όμως εχω σαν πρώτη επιλογή τις καραμπινες και ιδικά την αδράνεια της Benelli περίμενα μια ευκαιρία σαν αυτή...
Έτσι λειτουργώ σαν άνθρωπος...
 
Υπάρχουν πολλές ευκαιρίες στη Car & στην χρυσή ευκαιρία να ψάξει κάποιος για παλιά μοντέλα ατουφεκιστα και σχεδόν ατουφεκιστα σε τιμές κάτω από 1000 ευρώ . Υπομονή θέλει . Καλά τα καινούργια , αλλά με 700-800-900 ευρώ βρίσκει ατουφεκιστη beretta- benelli κ.α .
 
Υπάρχουν πολλές ευκαιρίες στη Car & στην χρυσή ευκαιρία να ψάξει κάποιος για παλιά μοντέλα ατουφεκιστα και σχεδόν ατουφεκιστα σε τιμές κάτω από 1000 ευρώ . Υπομονή θέλει . Καλά τα καινούργια , αλλά με 700-800-900 ευρώ βρίσκει ατουφεκιστη beretta- benelli κ.α .
Μπενελλι και μπερεττα βρίσκεις και καινούρια με 900.

Τόσο πήρα εγω τη μοντεφελτρο με το κομφορτ Κοντάκι. 900ευρω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top