Benelli super black eagle-Beretta 1301 comp.pro- browning maxus 2

Σήμερα όμως μπήκα σε σκέψεις ρώτησα στο κατάστημα έχει crio κάνη και μου λέει ναι του απαντώ δεν το γράφει επάνω δεν το γράφουν τώρα! Στην SBE του λέω γιατι το γράφει; Εκεί το έγραφαν. Μπαίνω στο site benelli.it και την έχει κανονικά με crio κάνη και μάλιστα στα όπλα που αναφέρει ποια έχουν κριό κάνη την αναφέρουν. Τώρα την παίζει έχουν αλλάξει κάνη από το κατάστημα η από την εδώ αντιπροσωπεία; Πήρα στην αντιπροσωπεία περιμένω τηλέφωνο και ακόμη απάντηση δεν έχω πάρει.
Να σου κάναν τέτοια μπινια❓
Αυτά είναι τα σπαστικα‼️
 
Άκουσα ότι τα SBE και BE έχουν διαφορετικό κώνο βελτιωμένο και προσπαθώ να το διασταύρωσω το έχει ακούσει κάνεις ;
 
Αυτο το 525 το έχει θαψει η brow με αυτα τα εργοστασιακα τσοκ.. Μαριο prowler τι σου ειπα χθες βράδυ στην κουβέντα μας;... Θυμασαι;... Για το φιλο μου που πουλησε το brno και πήρε το 525;...ξέχασε να τουφεκαει;... Ξαφνικα στα 45 του χρόνια;
Και.εμενα τ 525 ήταν με 18.4 και ινβεκτορ κάτι τσουτσικα ,με τα μπριλευ που του χα βάλει έξτρα είχε γίνει αλλο όπλο πες του φίλου σου να αγοράσει 2 αφτερ μάρκετ και θα δει άλλο οπλο
 
Και.εμενα τ 525 ήταν με 18.4 και ινβεκτορ κάτι τσουτσικα ,με τα μπριλευ που του χα βάλει έξτρα είχε γίνει αλλο όπλο πες του φίλου σου να αγοράσει 2 αφτερ μάρκετ και θα δει άλλο οπλο
Του χω ζαλισει τα μεζεα να το κάνει αλλα ειναι μίζερος.. Χαχα
 
Έχω κυνηγήσει και άλλες φορές το κυνήγι που κάνω είναι ποιο πολύ σε γκιολες όποτε δεν έχει μεγάλες αποστάσεις
το μήκος της κάννης δεν εχει να κανει με την απόσταση αλλά καθαρά με την σκοπευτική γραμμή..τα ΟΠΛΑ καρτεριού θέλουν μεγάλη σκοπευτική γραμμή έτσι ώστε να σε βοηθάνε στην προσκοπευση
 
το μήκος της κάννης δεν εχει να κανει με την απόσταση αλλά καθαρά με την σκοπευτική γραμμή..τα ΟΠΛΑ καρτεριού θέλουν μεγάλη σκοπευτική γραμμή έτσι ώστε να σε βοηθάνε στην προσκοπευση
Ναι σε αυτό αναφέρομαι ότι δεν έχει της περισσότερες φορές μακρινές ντουφεκιές ώστε να χρειάζεσαι μεγάλη σκοπευτική ευθεία. Ειδικά πρωί και απόγευμα στο θαμπό που λένε είναι κοντινές και γρήγορες οι τουφεκιές.
 
Back
Top