Benelli M2 Camo MAX5

Status
Not open for further replies.
Συναδελφοι σας ανακοινωνω και την πωληση της Μ2 που εχω ανεβασει στο benelli car .gr Δυο λογια για το οπλο εναι 11/21 ετος κατασκευης παραλλαγής max5 71cmκανη κλειδι τσοκ και 5 τσοκ φλατζες προσαρμογης ακομα και το εξτρα σετ D που εχω αγορασει αρτηριουχοι ταχειας αποσυνδεσης λαδακι προσπεκτ και η βαλιτσα του.Το οπλο ειναι βιτρινας αψεγαδιαστο το εριξα την προηγουμενη σαιζον μονο σε μια φτωχη χρονια και δεν εριξα πανω απο 3 κουτια φυσιγγια με απολυτη ειλικρινιεια. Φωτο οποιος συναδελφος μπορει να τις ανεβασει απο το car.gr θα εξυπηρετησει .Το οπλο η τιμη στα καταστηματα ειναι 1690 ευρω με τιμη αντιπροσωπειας 1827 ευρω..Το παρον ειναι σπανιο λιγα max 5 ηρθαν και η τιμη που εχω στο car .gr ειναι 1300 ευρω.Εδω συναδελφικα η τιμη ειναι στα 1200 ευρω και θα κανω δωρο 120 ευρω το κοστος προσαρμογης στα μετρα σας που θα χρειαστει διοτι εγω το εχω με σριστερη παρεκλιση.Για τα μετρα θα επιμεληθει ο κ.Πλαστουργος οπου και το οπλο οποιος συναδελφος θελει να το δει απο κοντα δια ζωσης ειναι στο καταστημα του.Θα παρακαλουσα σε περιπτωση ενδιαφεροντος να προηγηθεί εικοινωνια μαζι μου στο κιν 6977015809 και ωρες 11.00 με 14.00 και 18.00 με 21.00 για να τηρηθεί η προσφορα ..Ας εκτιμηθει αναλογα και ευχαριστω εκ των προτερων.
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι ζητω συγνωμη εκ των προτερων για το λογο τον οποιο αποφασισα το οπλο να το κρατησω και να μη αναζητησω την αντικατασταση του . Σε συτην την αποφαση σημερα βοηθησαν δυο φιλοι συμφουρητες καθως και ενας πρωην επαγγελματιας στο χωρο μας μου μου εξομολογηθηκε μια μεγαλη αληθεια για την ποιοτητα των οπλων και τις εισαγωγές τους στην χωρα μας και τους ευχαριστω θερμα και θα παρακαλουσα την διευθυνση να κατεβασει την αγγελια εφοσον την ευχαριστησω για την φιλοξενεια.
 
Καλοπούλητο!
ωραίο όπλο και σε καινούρια κατάσταση!
Αυτή η τεράστια διαφορά τιμής με την μαύρη που οφείλεται; Μόνο στην βαφή; η έχει και κάποιο άλλο έξτρα;
Απο την τελευταια αναρτηση μου ισως καταλαβεις πως προκυπτει η διαφορα αλλα μην με ρωτησεις περισσοτερα για να μην κινδυνευσω εν αδικω.
 
😉 ήμουν σχεδόν σίγουρος!
Να το ευχαριστηθείς!
Μυρο φιλε μου καλε το οπλο αυτο ηρθε στα χερια μου απο την πολη σου ειναι αγορασμενο στον Περβολαρακη το 2021 και προφανως ως ευλογημενος και θαυμαστος ο τοπος φερει και την ευλογια για μενα και θα το δεχθω ως εχει. Σε ευχαριστω για τον καλο σου λογο νασαι καλα.
 
Nick νασαι καλα και συγνωμη και παλι ζητω απο τους συναδελφους οπως πιθανον να κανω το ιδιο και με το b 525 που εχω ανεβασει .Εαν μεχρι 30/8 δεν εχει πωληθει το οποιο σημαινει οτι κατι δεν ειναι αποδεκτο κατι που δεν μπορω να διακρινω παροτι εχω δωσει το καλιτερο για ολους τους συναδελφους και μονο τι αλλο θα μπορουσα να κανω θα κρατηθει και αυτο θα παει στον Ψυλλακη για χειρουργιο το Σεπτεμβριο και ως αριστερο πλεον να το παρουν κληρονομια και ενθυμιο τα παιδια μου.Και το ωραιο 3 τρεις παπουδες μου λαγοκυνηγοι μεχρι τα 90-95 ετων εγω και ο αδελφος κυνηγοι απο μικρα παιδια 38 ο μεγαλο μου και 33 ο μικρος και το ιδιο και ο ανηψιος μου αδιαφορια πληρη.Τι να κανουμε ας ειναι ευτυχισμενα με τις επιλογες και τα ενδιαφεροντα τους.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top