Ata Arms Team

Εδώ θα μπορούμε να μιλάμε πλέον πιο συγκεκριμένα για τα ata arms χωρίς την ταμπέλα του τουρκικού όπλου.
Όπως γίνεται και για τα ιταλικά,τα αμερικανικά κτλ...κτλ...Και ο λόγος είναι ότι γινόμαστε σιγά σιγά περισσότεροι οι φίλοι της συγκεκριμένης μάρκας οπότε επιβάλλεται να γίνει αυτό.
20200428_132913.jpg
 
Απ' ότι βλέπουμε στις φωτογραφίες είναι σχεδόν ίδια με τα beretta σε εμφάνιση και σε κλείδωμα.Οι έχοντες και όσοι ξέρουν τι γίνεται εσωτερικά ,μηχανισμός όπλισης -πυροδοτησης;
από το κλείδωμα και μετρά σταματάνε οι ομοιότητες...
22209543_21610.jpg
694dde3afdbfa0ba547623589294e439.jpg
 
Last edited:
Καί τό πρώτο του κυνήγι .hunter.
View attachment 16202
Πολύ ωραίο το οπλο,το πουλί και η φωτο!!!!

Λογικά έχει πολύ βάρος αυτό το οπλο για πέρδικα αλλά αυτό δεν είναι στάνταρ.

Αν κάποιος είναι μεγαλόσωμος και δυνατός ίσως να μην τον ενοχλεί το βάρος.

Η αν δεν κυνηγάει πολλές ώρες.
 
Πολύ ωραίο το οπλο,το πουλί και η φωτο!!!!

Λογικά έχει πολύ βάρος αυτό το οπλο για πέρδικα αλλά αυτό δεν είναι στάνταρ.

Αν κάποιος είναι μεγαλόσωμος και δυνατός ίσως να μην τον ενοχλεί το βάρος.

Η αν δεν κυνηγάει πολλές ώρες.
είναι βαρύ δεν είναι για περπάτημα για πολύ ωρα είναι 3600 πιο πολύ το πηρα για δοκιμη, σκοτώνει μια χαρά το κατάλαβε μια φάσα όπως πήγαινα για το αυτοκίνητο.
 
Μιλαμε η καρυδια τα σπαει πολυ ομορφα νερα
Για τα χρήματα του φανταστικά ξύλα.

Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ διότι έχει σημασία.

Ένα 686 είχε το κατάστημα που πήρε ο φίλος το οπλο του που είναι το ίδιο κατάστημα που το πήρα κι εγώ.
Τα ξύλα όλων τον ata sp που ειχε εκει ήταν εμφανώς καλύτερα από του 686.
 
είναι βαρύ δεν είναι για περπάτημα για πολύ ωρα είναι 3600 πιο πολύ το πηρα για δοκιμη, σκοτώνει μια χαρά το κατάλαβε μια φάσα όπως πήγαινα για το αυτοκίνητο.
Μαλιστα....εμενα ειναι 3250 γραμμάρια αλλά με 66 κάνες.
 
μια χαρά... μεγάλη διαφορά το βάρος με τα φυσίγγια με 32 γραμμάρια ανύπαρκτο κλωτσημα.
Ναι...νομίζω το πιο βαρυ φυσιγγι που πρέπει να Ρίχνουμε ειναι το βάρος του οπλου ÷ 94.

Οπότε έχει μεγάλη σημασία το βάρος για την ανακρουση.
 
Ναι...νομίζω το πιο βαρυ φυσιγγι που πρέπει να Ρίχνουμε ειναι το βάρος του οπλου ÷ 94.

Οπότε έχει μεγάλη σημασία το βάρος για την ανακρουση.
Δηλαδή για το βάρος του οπλου σου 38 γραμμάρια φυσιγγι.
 
Back
Top