Ata Arms Team

Απαξ και μπήκες σε σκέψεις να το πουλήσεις θα το κάνεις. Μάλλον έχεις ερωτευτείς το fabarm και σου έχει κολλήσει στο μυαλό.
Πούλα το και πάρε αυτό που γουστάρεις!!
Έχω ήδη αγοράσει το φαμπαρμ.

Πάντα κάνω αυτό που γουστάρω.

Στην προκειμένη περίπτωση δεν πουλάω το όπλο αυτό επειδή θέλω.

Το πουλάω επειδή χρειάζομαι τα χρήματα.

Διότι αγόρασα το άλλο χωρίς να είναι η κατάλληλη στιγμή οικονομικά και αυτό θα το βρω μπροστά μου σε άλλες υποχρεώσεις που τρέχουν.
 
Έχω ήδη αγοράσει το φαμπαρμ.

Πάντα κάνω αυτό που γουστάρω.

Στην προκειμένη περίπτωση δεν πουλάω το όπλο αυτό επειδή θέλω.

Το πουλάω επειδή χρειάζομαι τα χρήματα.

Διότι αγόρασα το άλλο χωρίς να είναι η κατάλληλη στιγμή οικονομικά και αυτό θα το βρω μπροστά μου σε άλλες υποχρεώσεις που τρέχουν.
Στέλιο καλορίζικο να το χαρείς και να το λιώσεις σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου.
Είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος να ρωτήσω. Σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ ένα ποζέ και το ata και το fabarm elos note τα γλυκοκοιτάω.
Ποιά είναι η γνώμη σου? Να τονίσω οτι λεφτα δεν υπάρχουν και έβγαλα πιστωτική για να το πάρω. Όμως η κάψα είναι μεγάλη
 
Στέλιο καλορίζικο να το χαρείς και να το λιώσεις σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου.
Είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος να ρωτήσω. Σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ ένα ποζέ και το ata και το fabarm elos note τα γλυκοκοιτάω.
Ποιά είναι η γνώμη σου? Να τονίσω οτι λεφτα δεν υπάρχουν και έβγαλα πιστωτική για να το πάρω. Όμως η κάψα είναι μεγάλη
Θα σου απαντήσω με προσωπικό μήνυμα!
 
Back
Top