agapioskynigi.gr® ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΛΑΣ Vibram®

Status
Not open for further replies.
Aντικατάσταση σόλας Vibram®
Η αντικατάσταση της σόλας Vibram® είναι για εμάς εξειδίκευση και λεπτομέρεια. Βγάζουμε την οποιαδήποτε φθαρμένη σόλα σας και την αντικαθιστούμε με μια καινούρια σόλα Vibram®.Βρίσκουμε ποια ταιριάζει και με την έγκρισή σας προχωράμε στην αντικατάστασή της .Για τη σωστή τοποθέτηση της κολλάμε τη σόλα πάνω στο δέρμα του παπουτσιού με εξειδικευμένες μεθόδους και μηχανήματα. Επίσης γίνεται και αντικατάσταση του περιμετρικού προστατευτικού. Με λίγο λοιπόν κόστος χρησιμοποιείται πάλι σαν καινούριο.
Mη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για όποια ερώτηση και απορία έχετε.

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΛΑΣ Vibram®
ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ
ΕΝΔΥΣΗ ΥΠΟΔΗΣΗ ΑΞΕΣΟΥΑΡ
ΕΙΔΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ & ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ

ΑΓΑΠΙΟΣ ΦΟΥΣΚΑΣ
ΠΛΑΠΟΥΤΑ 1 Π.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑ 14122

• Πληροφορίες: 2102812148
• wind: 6936132214
• what's up: 6977806930
• cu: 6945713532
agapios_fouskas1981@hotmail.gr
• Αποστολή με αντικαταβολή σε όλη την Ελλάδα και Κύπρο
• Skype : agapios_fouskas1
• Viber : 694-571-3532
• site : www.agapioskynigi.gr
• fb : agapioskynigi.gr
 
Καλώς όρισες φίλε στην παρέα.
Να πω κι εγω για όσους δεν γνωρίζουν τον Αγάπιο,οτι είναι εξαιρετικό παιδί , ευγενικό και προπάντων μάστορας στη δουλειά του !
Επίσης να πω ,πως έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη δουλειά που έγινε στα Αku που τα πήρα απόψε και σε λίγες μέρες θα εχω στα χέρια μου και τα Lowa.
Αγάπιε είσαι πρώτος ! ;)
 
Εδώ τα Αku που μέσα στην πενταετία και με πολύ ταλαιπωρία ,χρειάστηκαν αλλαγή σόλας .
Το αποτέλεσμα μετά τη δουλειά του Αγάπιου είναι αυτό που βλέπετε και τα μποτάκια πήραν μεγάλη παράταση ζωής.

2xHJQQr.jpg


piMI1wG.jpg


mG16hgK.jpg


knjlkj0.jpg
 
Εδώ τα Αku που μέσα στην πενταετία και με πολύ ταλαιπωρία ,χρειάστηκαν αλλαγή σόλας .
Το αποτέλεσμα μετά τη δουλειά του Αγάπιου είναι αυτό που βλέπετε και τα μποτάκια πήραν μεγάλη παράταση ζωής.

2xHJQQr.jpg


piMI1wG.jpg


mG16hgK.jpg


knjlkj0.jpg
Μητσάρα, καλοφόρετα μετά το ρεκτεφιέ!!! .shake hands.
 
Αγάπιε καλώς όρισες στο φόρουμ μας.

Να αναφέρω ότι έχω ήδη δοκιμάσει την δουλειά του Αγάπιου και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Η ευγένια και η βοήθεια που παρείχε ήταν πλούσια!
Καλώς σας βρήκα, να είστε καλά χαίρομαι πολύ που σας ικανοποίησε, σας ευχαριστώ!
 
Καλώς όρισες φίλε στην παρέα.
Να πω κι εγω για όσους δεν γνωρίζουν τον Αγάπιο,οτι είναι εξαιρετικό παιδί , ευγενικό και προπάντων μάστορας στη δουλειά του !
Επίσης να πω ,πως έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη δουλειά που έγινε στα Αku που τα πήρα απόψε και σε λίγες μέρες θα εχω στα χέρια μου και τα Lowa.
Αγάπιε είσαι πρώτος ! ;)
Κύριε Δημήτρη καλώς σας βρήκα, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, προσπαθούμε για το καλύτερο, και χάρηκα πολύ που σας γνώρισα!
 
Mετά τα ταλαιπωρημένα Aku ήρθε και ή ώρα των Lowa που πραγματικά ήταν αφόρετα, αλλά η σόλα αποφάσισε να "πεθάνει".Ετσι πήραν κι αυτά τον δρόμο για αλλαγή σόλας και περιμετρικού λάστιχου και το ωραίο αποτέλεσμα είναι το παρακάτω, δια υπογραφής Αγάπιου ! ;)



lQQq2e3.jpg


JETaogs.jpg
 
Δημήτρη πόσο πάει μια τέτοια εργασία;
Η τιμολόγηση εχει να κάνει με το παπούτσι και τον τύπο της σόλας που πρέπει να μπει Διαμαντή.
Στο συγκεκριμένο lowa κόστισε ενα 70αρι.Τα μποτάκια όμως ήταν πραγματικά αφόρετα, οπότε άξιζε να γίνει η αλλαγή σόλας .
 
Ευχαριστώ Δημήτρη.
Για ακριβά μοντέλα άρβυλων νομίζω συμφέρει μια τέτοια κίνηση. Όμως για άρβυλα φθηνά, των 100-120€ νομίζω καλύτερα να πάρει κάποιος καινούρια.
Όπως τα λες,αλλά λαβε υπόψιν σου , κι αυτο θα το επιβεβαιώσει ο Αγάπιος ,οτι για μποτάκια των 120 € οι σόλες θα είναι σίγουρα πολύ φθηνότερες.Αν διαβάσεις τα παραπάνω ,στα Aku κόστισαν 55€
Εγώ με τα Lowa προβληματίστηκα γιατί τότε που τα πήρα είχαν γύρω στα 300, αλλά τα πλήρωσα 150 σαν τελευταίο κομμάτι. Οπότε αρχικά και προβληματίστηκα ,αν σε σχέση μ αυτά που πλήρωσα για την αγορά τους ,άξιζε τελικά να δώσω 70 για σόλες.Αλλά το ότι δεν είχαν φορεθεί σχεδόν καθόλου ,με έκανε να τα δώσω.
 
Είτε φθηνό είτε ακριβό άρβυλο δεν τοποθετεί την ίδια σόλα;
Οχι γιατι προφανώς δεν ταιριάζουν όλες σε όλα τα μποτάκια.Υπάρχει μεγάλη γκάμα από σόλες vibram.
Πέρα απο τη σόλα είναι και τα περιμετρικά λάστιχα που αλλάζονται σε κάποια μποτάκια.
Λεπτομέρειες γνωρίζει καλύτερα ο ίδιος και μπορεί να απαντήσει .
 
Last edited:
Οχι γιατι προφανώς δεν ταιριάζουν όλες σε όλα τα μποτάκια.Υπάρχει μεγάλη γκάμα από σόλες vibram.
Πέρα απο τη σόλα είναι και τα περιμετρικά λάστιχα που αλλάζονται σε κάποια μποτάκια.
Λεπτομέρειες γνωρίζει καλύτερα καλύτερα ο ίδιος και μπορεί να απαντήσει .
οκ φίλε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top